• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 14 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Witold Smoleński

Witold SmoleńskiWitold Smoleński


Urolog

Certyfikat PTU, EUA.

O mnie

Młodszy Asystent Oddziału Urologii Szpitala im.Ludwika Rydygiera w Krakowie. Autor wielu publikacji naukowych i uczestnik licznych Konferencji Urologicznych.
Członek PTU (Polskie Towarzystwo Urologiczne) i EUA.

Usługi Medyczne

 

Leczone choroby

 
Ostatnio zmieniony: środa, 21 czerwiec 2017 09:39

Opinie Pacjentów

  
 
4.9
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
  
 
5.0
Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia, naprawdę... :) Luźne, ludzkie podejście połączone z profesjonalizmem sprawia że poziom stresu spada do minimum. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo konkretny i dociekliwy lekarz. Diagnozę przeprowadza dokładnie, bierze pod uwagę wszystkie aspekty. Przed wizytą czytałem opinie na temat lekarza i w 100% się zgadzam, profesjonalny, same dobre słowa mogę napisać na jego temat. Polecam!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Nietrzymanie moczu to częsty problem u kobiet zwłaszcza po ciążach i porodach. Sama miałam z tym problem aż dowiedziałam się o klinice Bonadea i Panu doktorze Witoldzie Smoleńskim, który zalecił przeprowadzenie zabiegu redukcji nietrzymania moczu. Zabieg wykonany bezboleśnie i szybko. Jego koszt to ok. 4 tys. Efekty są świetne. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
lekarz bardzo profesjonalny i konkretny. po przejrzeniu badań od razu zaproponował dalszy tok leczenia. polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo sympatyczny lekarz, przeprowadza szczegółowy wywiad, słucha pacjenta, stawia szybką i w moim przypadku trafną diagnozę. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
wszystkie opinie >>

Rejestracja wizyt

Przyjmie Cię lekarz Witold Smoleński.

 Zadzwoń: 12-429-42-67
- lub -
 Umów wizytę Online >>

Rozważ pakiet Wizyta z USG. To kompleksowa konsultacja połączona z diagnostyką, którą wykonuje doktor Witold Smoleński podczas jednej wizyty, w jednym gabinecie i w jednej, obniżonej cenie. Tak dbamy o Ciebie i Twój czas, a płacisz mniej tylko raz!
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.

Umów USG z wizytą, przyjmie Cię lekarz Witold Smoleński

×
×
×
×