Dzień dobry!  

Aparaty USG General Electric


Szanowni Państwo,
nasza wizja to stałe podnoszenie standardów usług medycznych w naszym kraju. Dlatego serdecznie zapraszamy do pierwszej w Krakowie pracowni USG akredytowanej przez renomowane Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.

W każdej z naszych 4 pracowni oferujemy najwyższą jakość diagnostyki USG 3D i USG 4D. Badania wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy specjalistów na najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzęcie diagnostycznym.

Pracujemy na czterech aparatach USG 4D, USG 3D General Electric® serii Voluson®, w tym na najnowocześniejszym aparacie do badań USG 3D, 4D HDlive™ - Voluson® E8 EXPERT - to pierwszy tego typu aparat w Krakowie.

Na naszych stronach znajdą Państwo bardziej szczegółowe informacje o naszej placówce, usługach oraz pracujących u nas specjalistach.
Poleć
bliskim

Chcesz umówić wizytę? Wybierz:

Badanie USG  lub   Lekarza
 
usg krakow 3d 4d hdlive ultramedica logo 120
×
Czekamy na Twój telefon. Zadzwoń
Pracownia USG 3D 4D HDlive ULTRAMEDICA Kraków

ul. Piłsudskiego 36, Kraków

 
Czekamy na Twój telefon.
Kliknij w numer aby zadzwonić automatycznie.
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.