Mateusz Mackoś - Ortopeda w programie TVN - 36,6°C

lek. med. Mateusz Mackoś - ortopeda - TVN 36.6


Zapraszamy do obejrzenia programu 36,6°C kanału TVN, którego emisja odbyła się w Sobotę 19.10.2019 o godzinie 18:00 (sezon 6 odcinek 7). W roli eksperta wystąpił u prowadzącej Ewy Drzyzgi jeden z naszych wspaniałych specjalistów ortopedii i traumatologii narządu ruchu - doktor Mateusz Mackoś. Tematem tego odcinka były między innymi endoprotezy stawów biodrowych.
Fragment zapowiedzi TVN: "Co roku, kilkadziesiąt tysięcy osób w Polsce przechodzi operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Jest to inwazyjna operacja, w trakcie której często usuwa się znaczą część kości udowej. Efekt zabiegu leży w rękach lekarza, ale też – rehabilitanta. Wiele zależy też od samego pacjenta, który musi bezwzględnie stosować się do zaleceń i w odpowiedni sposób na co dzień wstawać, siadać czy chodzić. Co zrobić, żeby utrzymać stawy biodrowe w dobrej formie? Czy możliwe jest uniknięcie operacji?"
Poleć
bliskim

Chcesz umówić wizytę? Wybierz:

Badanie USG  lub   Lekarza
 
usg krakow 3d 4d hdlive ultramedica logo 120
×
Czekamy na Twój telefon. Zadzwoń
Pracownia USG 3D 4D HDlive ULTRAMEDICA Kraków

ul. Piłsudskiego 36, Kraków

 
Czekamy na Twój telefon.
Kliknij w numer aby zadzwonić automatycznie.
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.