• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 16 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

VCI - USG 4DVCI - USG 4D

W celu maksymalizacji jakości badania i precyzji diagnozy poprzez zniwelowanie powstających szumów w ULTRAMEDICA stosowane jest kontrastowe obrazowania objętościowe VCI USG 4D. Efektem wykorzystania VCI jest czysty obraz o podwyższonym kontraście, co ma szczególne znaczenie w przypadkach wątpliwych, atakże w przypadku badań płodu u pacjentek z nadmiarem tkanki podskórnej. Również wprzypadkach, kiedy ułożenie dziecka utrudnia przebieg badania VCI umożliwia diagnozę i ocenę np. echostruktury narządów płodu.

Film: Głowa i tułów płodu w trybie VCI-C USG 3DVOCAL 3D

Tryb VOCAL 3D umożliwia precyzyjny pomiar objętości przestrzennego obrazu USG 3D. Ogromne znaczenie VOCAL 3D doceniono w zakresie kwalifikowania pacjentek do programów in vitro na podstawie objętości błony śluzowej macicy. Tryb ten pozwala także na precyzyjne określanie zmian rozmiarów narządów.

Film: Ocena objętości endometrium w trybie VOCAL 3DPrzykład pomiaru objętości pęcherzyka jajnikowego:

Film: Pomiar objętości pęcherzyka jajnikowego w trybie VOCALB-flow

B-Flow jest jedną z najbardziej zaawansowanych i najnowszych technologii oceny przepływu krwi wnaczyniach. Wysoka rozdzielczość obrazu w połączeniu ze zwiększeniem liczby klatek na sekundę pozwala na dokładne odzwierciedlenie nawet drobnych naczyń obwodowych. Dzięki temu możliwa jest dokładna ocena żył płucnych płodu oraz ewentualnych nieprawidłowości ich spływu w przypadku wykożystania tej technologii w badaniu ciąży

Film: Obraz w trybie B-flow: naczynia tarczycy, tętnica szyjna wspólna lewa

Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.