• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 14 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

USG ciąży do 10. tygodniaUSG ciąży wykonywane w pierwszych tygodniach, przeprowadzane jest dla potwierdzenia zawiązania się ciąży, określenia jej lokalizacji, a tym samym wykluczenia ciąży pozamacicznej oraz oceny narządów rodnych przyszłej mamy. Dodatkowo już wtedy będzie można posłuchać bicia serca swojego dziecka.

Podczas tego badania:

  • szczegółowo mierzymy pęcherzyk ciążowy (GS),
  • wykonujemy pomiar zarodka (CRL) i pęcherzyka żółciowego (YS),
  • ustalamy, czy ciąża jest pojedyncza czy mnoga,
  • w przypadku ciąży mnogiej określamy ilość łożysk i worków owodniowych,
  • mierzymy częstość akcji serca dziecka,
  • określamy budowę i strukturę macicy i jajników mamy.

 

Poniżej przestawiamy archiwalne materiały wykonane przy użyciu starej aparatury GE Voluson 730

 

Główka i ręce, USG 3D 4D ciąży, 10. tydzień, Kraków

 

Płód, USG 3D 4D ciąży, 10. tydzień, Kraków

 

 

Film: Obraz przestrzenny płodu w siódmym tygodniu

Film:  10. Tydzień - USG 4D

Utworzono: sobota, 08 grudzień 2012 15:22 Ostatnio zmieniony: poniedziałek, 15 maj 2017 06:37
Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
 
 
5.0
Pan doktor Łabiak to bardzo miły i sympatyczny lekarz a przy tym niezwykle kompetentny. Gdy mialam podejrzenie, że jestem w ciazy postanowilam umowic sie na wizyte przez &quotznany lekarz&quot u jakiegos ginekologa, aby tylko potwierdzic ciaze. Miala to byc tylko jedna wizyta gdyż prowadzenie ciazy planowalam oddac w rece lekarza na nfz. Po pierwszej wizycie u Pana Łabiaka zdecydowalam jednak, ze chcę aby to on prowadzil moja ciążę. Jego kompetencje, podejscie do mnie jako pacjentki oraz niezwykla delikatność ujely mnie. Polecam wszystkim serdecznie prowadzenie ciazy przez Pana doktora Łabiaka. Pozdrawiam serdecznie, Grażyna.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Polecam Doktora Łabiaka wszystkim kobieta. Prowadzi od początku moja ciaze i jestem bardzo zadowolona z opieki!!! Pan doktor jest dokładny na każde moje pytanie udziela szczegółowych informacji, zawsze można do niego zadzwonić gdy coś niepokoi. Razem z mężem uważamy ze nie mogliśmy lepiej trafić, czujemy ze nasze dziecko jest bezpieczne i w naprawde dobrych rękach.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Do doktora Łabiaka trafiłam w pierwszych tygodniach ciąży, zupełnie przez przypadek - po złych doświadczeniach z poprzednim lekarzem chciałam tylko poprosić o potrzebne mi skierowanie, ale doktor sam z siebie zainteresował się, poświęcił mi dużo czasu, przejrzał dokładnie moje wyniki i wychwycił to czego poprzedni lekarz nawet nie zauważył. Już po tej pierwszej wizycie wiedziałam, że chcę żeby to właśnie doktor Łabiak prowadził moją ciążę. Teraz jestem już w 6 miesiącu i jak dotąd się nie zawiodłam. Pan doktor jest niezwykle skrupulatny, nie spieszy się, kieruje na dodatkowe badania w razie nawet najmniejszych wątpliwości co daje mi poczucie, że nic nie umknie jego uwadze. Co bardzo też dla mnie istotne w razie jakichkolwiek pytań mogę liczyć na kontakt telefoniczny - doktor zawsze odbiera lub oddzwania. To naprawdę bardzo zaangażowany i profesjonalny lekarz. Szczerze polecam!
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
Poleć
bliskim

Chcesz umówić wizytę? Wybierz:

Badanie USG  lub   Lekarza
 
usg krakow 3d 4d hdlive ultramedica logo 120
×
Czekamy na Twój telefon. Zadzwoń
Pracownia USG 3D 4D HDlive ULTRAMEDICA Kraków

ul. Piłsudskiego 36, Kraków

 
Czekamy na Twój telefon.
Kliknij w numer aby zadzwonić automatycznie.
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.