• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 14 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

USG narządu moszny (jąder)Badanie moszny to standardowe badanie mające na celu ustalić obecność zmian patologicznych w rejonie jąder i najądrzy oraz worka mosznowego. Są to narządy położone na zewnątrz ciała, dlatego zwykle nie występują trudności w obrazowaniu.

Do patologii narządu moszny wymagających pilnej diagnostyki ultrasonograficznej należą ból, powiększenie się jąder oraz zmiany nowotworowe. Za pomocą badania USG można również rozpoznać wodniaka jądra oraz żylaki powrózka nasiennego. W trakcie badania określamy także dokładnie wielkość i budowę jąder oraz najądrzy.

Badanie USG jest metodą bezbolesną i nieinwazyjną, która nie wymaga dodatkowego przygotowania przez pacjenta.

Dyskrecja i profesjonalizm
Z uwagi na intymność badanych miejsc, zapewniamy dyskrecję i w najwyższym stopniu staramy się, by badanie było jak najmniej przykre dla naszych pacjentów. Nasi specjaliści pozostają w 100% profesjonalnym kontakcie z pacjentami od początku do końca badania.

Utworzono: środa, 16 styczeń 2013 21:28 Ostatnio zmieniony: niedziela, 24 marzec 2019 11:19
Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
 
 
5.0
Pan doktor okazał się przesympatyczny i kompetentny. Wykonał badanie USG dwóch obszarów (brzuch i moszna) a na podstawie wyników od razu postawił diagnozę i przepisał leczenie. W państwowej służbie zdrowia trwałoby to wszystko ok pół roku (do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do specjalisty - oczekiwanie - wizyta i wypisanie skierowania na badania - oczekiwanie - badania - oczekiwanie na kolejną wizytę u specjalisty - wizyta). U pana doktora wszystko trwało ok pół godziny. Polecam!
(badanie wykonał doktor Witold Smoleński, ocena ze ZnanyLekarz)
Poleć
bliskim

Chcesz umówić wizytę? Wybierz:

Badanie USG  lub   Lekarza
 
usg krakow 3d 4d hdlive ultramedica logo 120
×
Czekamy na Twój telefon. Zadzwoń
Pracownia USG 3D 4D HDlive ULTRAMEDICA Kraków

ul. Piłsudskiego 36, Kraków

 
Czekamy na Twój telefon.
Kliknij w numer aby zadzwonić automatycznie.
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.