• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 14 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

USG narządu ruchu dzieciBadanie narządu ruchu u dzieci ma na celu wczesne wykrycie chorób stawów, ścięgien lub mięśni. Wczesne wykrycie pozwala na szybkie i celowe leczenie.

Dysplazja stawów biodrowych

Najważniejszą chorobą jakiej występowanie należy wykluczyć jest dysplazja stawów biodrowych.
Choroba jest wykrywana dzięki dokładnym pomiarom kątów stawu, kształtu kości i ich wymiarów. W badaniu USG widoczne są nie tylko kości ale także chrząstki i tkanki miękkie z których zbudowane są szybko rozwijające się stawy niemowląt.

Wskazane terminy badań

Bioderka u niemowląt powinny być badane tuż po urodzeniu jak i 2-6 tygodni po porodzie lub okresowo do czasu pełnego ukształtowania stawów.

Utworzono: środa, 16 styczeń 2013 21:48 Ostatnio zmieniony: poniedziałek, 15 maj 2017 06:40
Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
 
 
5.0
Bardzo fachowe i rzetelne badanie, dokładnie wyjaśnione wszelkie wątpliwości. Atmosfera z szacunkiem do dziecka i rodzica, jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Z całego serca polecam Doktora Oberca. Dziękujemy! (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Kilka tygodni oczekiwania ale było warto , super podejście do dzieci ! Wszystkie informacje przekazane bardzo zrozumiale i wyczerpująco . Już szykuję drugą córkę na kontrolę postawy ;) (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wizyta mojego 6 miesięcznego synka przebiegła w miłej atmosferze - doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta i rodzica, jest rzeczowy, a przy tym kapitalnie radzi sobie z małym, często niełatwym pacjentem. Doktor ustosunkował się do każdego mojego pytania związanego ze stanem zdrowia synka. Każdemu polecam Pana doktora. Chciałabym podziękować Panu doktorowi również za polecenie najlepszej Pani rehabilitant. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Lekarz rzeczowy i dokładny, posiada specjalistyczny sprzęt. Rozwiał wszelkie wątpliwości w kwestii rozwoju synka. Ma dobre podejście do dzieci. Polecamy! (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Bardzo dobre podejście do dzieci i rodziców. Dokładnie wykonane badanie. Diagnoza jasno przekazana rodzicom. Dokladnie wyjaśnione leczenie i dalsze postępowanie. Bardzo sympatyczna atmosfera w gabinecie. Pan doktor nie spieszy się podczas wizyty. Dzieci bardzo miło wspominają pobyt u Pana dr. Przyjechalismy z podkarpackiego i na pewno bedziemy tutaj wracać. Wszystkim którzy potrzebują pomocy polecamy a Panu Dr serdecznie dziękujemy Hania i Piotruś z rodzicami (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
wszystkie opinie >>

Cena badania USG narządu ruchu dzieci

180 zł

Wykonujemy USG narządu ruchu dzieci prywatnie, działamy poza kontraktem z NFZ - Kraków.
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.
Gwarancja jakości
  • Zawsze zgodnie ze standardami
  • Zawsze certyfikowany diagnosta
  • Zawsze pełna dokumentacja
  • Zawsze z użyciem najlepszej dostępnej wiedzy
  • Zawsze na najlepszym sprzęcie
  • Zawsze pełen komfort pacjenta

Konsultacje ortopedii dziecięcej z USG taniej!

Teraz umawiając się na konsultację ze specjalistą ortopedii dziecięcej możesz podczas jednej wizyty wykonać badania USG taniej.

 Umów się ONLINE na USG narządu ruchu dzieci w Krakowie

Poleć
bliskim
Chcesz teraz umówić USG narządu ruchu dzieci?
 Wybierz termin wizyty >>
USG narządu ruchu dzieci
ul. Piłsudskiego 36, Kraków
Zadzwoń. Umów wizytę.
 12-429-42-67
Wybierz najbliższy termin:
USG narządu ruchu dzieci, Kraków
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.