• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 14 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

USG narządu ruchu dzieciBadanie narządu ruchu u dzieci ma na celu wczesne wykrycie chorób stawów, ścięgien lub mięśni. Wczesne wykrycie pozwala na szybkie i celowe leczenie.

Dysplazja stawów biodrowych

Najważniejszą chorobą jakiej występowanie należy wykluczyć jest dysplazja stawów biodrowych.
Choroba jest wykrywana dzięki dokładnym pomiarom kątów stawu, kształtu kości i ich wymiarów. W badaniu USG widoczne są nie tylko kości ale także chrząstki i tkanki miękkie z których zbudowane są szybko rozwijające się stawy niemowląt.

Wskazane terminy badań

Bioderka u niemowląt powinny być badane tuż po urodzeniu jak i 2-6 tygodni po porodzie lub okresowo do czasu pełnego ukształtowania stawów.

Utworzono: środa, 16 styczeń 2013 21:48 Ostatnio zmieniony: poniedziałek, 15 maj 2017 06:40
Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
 
 
5.0
Byłam u Pana Doktora z synkiem, który ma zespół Aspergera. Jak zawsze boi się lekarzy, to Pan Doktor sprawił, że synek był grzeczny, nic się nie bał i był bardzo zadowolony. Pan Doktor bardzo dobrze zbadał synka, był miły, uprzejmy, wszystko wytłumaczył. Ma super podejście do dzieci. Bardzo polecam, my na pewno tu wrócimy na wizytę kontrolną. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Gorąco polecam cudowny człowiek wspaniały lekarz, super podejście do dzieci. W jedną sekundę zobaczył to czego inni lekarze nie dostrzegali przez ładnych parę lat. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
____Miło, konkretnie i w pełni profesjonalnie, przy tym bez naciągania na niepotrzebne badania czy zabiegi. Wizyta z rocznym dzieckiem. Super podejście do małego pacjenta! Polecam. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo fachowe i rzetelne badanie, dokładnie wyjaśnione wszelkie wątpliwości. Atmosfera z szacunkiem do dziecka i rodzica, jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Z całego serca polecam Doktora Oberca. Dziękujemy! (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Kilka tygodni oczekiwania ale było warto , super podejście do dzieci ! Wszystkie informacje przekazane bardzo zrozumiale i wyczerpująco . Już szykuję drugą córkę na kontrolę postawy ;) (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
wszystkie opinie >>

Cena badania USG narządu ruchu dzieci

180 zł

Wykonujemy USG narządu ruchu dzieci prywatnie, działamy poza kontraktem z NFZ - Kraków.
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.
Gwarancja jakości
  • Zawsze zgodnie ze standardami
  • Zawsze certyfikowany diagnosta
  • Zawsze pełna dokumentacja
  • Zawsze z użyciem najlepszej dostępnej wiedzy
  • Zawsze na najlepszym sprzęcie
  • Zawsze pełen komfort pacjenta

Konsultacje ortopedii dziecięcej z USG taniej!

Teraz umawiając się na konsultację ze specjalistą ortopedii dziecięcej możesz podczas jednej wizyty wykonać badania USG taniej.

 Umów się ONLINE na USG narządu ruchu dzieci w Krakowie

Poleć
bliskim
Chcesz teraz umówić USG narządu ruchu dzieci?
 Wybierz termin wizyty >>
USG narządu ruchu dzieci
ul. Piłsudskiego 36, Kraków
Zadzwoń. Umów wizytę.
 12-429-42-67
Wybierz najbliższy termin:
USG narządu ruchu dzieci, Kraków
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.