• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
 • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
 • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
 • 14 lat USG 3D w Krakowie
 • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

USG nadgarstka

USG nadgarstka, dłoni, Ultramedica, KrakówUSG nadgarstka, dłoni, Ultramedica, Kraków© 2015


Badanie ultrasonograficzne nadgarstka wykonujemy w powiązaniu z badaniem USG dłoni lub jako osobną procedurę diagnostyczną. Ręka jako narząd chwytu jest jednym z najważniejszych organów człowieka. Jest też jedną z najbardziej mobilnych i skomplikowanych części ciała.

Ocena nadgarstka w badaniu USG

Bardzo istotną częścią badania USG nadgarstka jest ocena kanału nadgarstka. Jest to przestrzeń (podzielona na kilka mniejszych przedziałów) zamknięta między brzegiem kostnym kości nadgarstka pierwszego i drugiego rzędu (czasami określane jako dno kostne kanału nadgarstka) oraz troczkiem zginaczy. Istnieje wiele stanów chorobowych (nie mówiąc o ukształtowaniu anatomicznym), z przyczyny których nierozciągliwy kanał nadgarstka może okazać się zbyt ciasny dla przebiegających tędy struktur. Szczególnie wrażliwy jest nerw pośrodkowy, którego ucisk, a tym samym niedokrwienie, prowadzi do zaburzeń czucia w obrębie ręki. Ultrasonografia jest bardzo czułą metodą, niezwykle przydatną dla oceny kondycji nerwu pośrodkowego, a niejednokrotnie też pozwala na wyjaśnienie podłoża chorobowego prowadzącego do upośledzenia czynności nerwu.

USG NADGARSTKA TO NAJWYŻSZA STARANNOŚĆ

Z racji delikatności i skomplikowania badanego obszaru, USG nadgartska poświęcamy szczególną uwagę. Urazy lub stany zapalne nadgarstka są zwykle dobrze widoczne w obrazowaniu USG. Nasi specjaliści mają potrzebne doświadczenie, które przy użyciu naszego zaawansowanego sprzętu diagnostycznego zapewnia trafną i precyzyjną diagnozę.

Utworzono: środa, 16 styczeń 2013 21:42 Ostatnio zmieniony: niedziela, 07 styczeń 2018 21:43
Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
 
 
5.0
Świetny i bardzo sympatyczny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobrze wykonana operacja cieśni nadgarstka. Pan doktor udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, wizyta przebiega bez pośpiechu. Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora.
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wizyta dotyczyła początkowych objawów zespołu cieśni. Lekarz bardzo rzeczowy, uprzejmy, odpowiada na wszystkie pytania, nie zbywa, nie ma się wrażenia, że chce tylko jak najszybciej zaliczyć pacjenta. Godny zaufania, człowiek czuje, że jego zdrowie jest we właściwych rękach.
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bez żadnego polecenia, ale w wielkim bólu, wybrałam wizytę, u dr. Soleckiego. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona rzetelnym podejściem doktora, do pacjenta. Wyczerpujące pytania i konkretne tłumaczenie mi mojego problemu, wzbudziły we mnie wielkie zaufanie Wspaniały specjalista , a przy tym, człowiek z klasą ! Wyszłam po wizycie bez bólu, szczęśliwa, z podaną blokadą. Teraz czekam na operację cieśni nadgarstka, wierząc, że odzyskam 100% sprawność ! POLECAM dr. Solecliego, wszystkim cierpiącym! Barbara Juzycz
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Trafiłam przez przypadek ale jestem zadowolona. Pomógł mi zarówno w temacie nadgarstka jak i kolana. Bardzo kompetentny, trafna diagnoza. Gorąco polecam. Aha i uprzejmy.
(badanie wykonał doktor Krzysztof Miskowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
wspaniały lekarz, z empatią i znawstwem podchodzący do choroby pacjenta . Wnikliwie analizuje problem i szuka najlepszego możliwego rozwiązania. Bardzo mi pomógł po nieudanej operacji nadgarstka w szpitalu w Trzebnicy. Przed sobą widzi człowieka, a nie anonimową &quotjednostkę chorobową&quot. Kolejki do Pana Doktora są niemałe , ale to dlatego, że jest naprawdę świetnym specjalistą ! W dodatku mimo zapracowania zawsze życzliwy i uśmiechnięty.
(badanie wykonał doktor Krzysztof Miskowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
wszystkie opinie >>

Cena badania USG nadgarstka

190 zł

Wykonujemy USG nadgarstka prywatnie, działamy poza kontraktem z NFZ - Kraków.
Zaufali nam najlepsi
 • Wisła Kraków
 • Cracovia
 • Polski związek Lekkiejatletyki
 • AZS Kraków
 • Arka Gdynia
 • Korona Kielce
 • WKS
 • Sandecja
 • Wisła Płock
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.

Poszerz USG nadgarstka o konsultację specjalisty

 220zł   +100 zł

 UMÓW USG Z WIZYTĄ >>

Za dopłatą 100zł zamiast 220zł połączymy USG nadgarstka z badaniem klinicznym
i konsultacją ortopedy specjalisty, który od razu będzie mógł rozpocząć leczenie.

Pakiet "USG z Wizytą" to kompleksowa usługa wykonywana przez lekarza specjalistę za jednym razem, w jednym gabinecie i w jednej, obniżonej cenie. Tak dbamy o Ciebie i Twój czas, a zapłacisz mniej tylko raz!

Zabiegi i leczenie

Magellan PRP - komórki macierzyste i czynniki wzrostu w Krakowie.Magellan System firmy Arteriocyte

Podczas badania USG doświadczony lekarz ortopeda może diagnozować niepokojące zmiany zwyrodnieniowe z niezwykła precyzją. Jako lekarz specjalista, może on na miejscu zaproponować dalsze leczenie i wykonać małoinwazyjne zabiegi pod kontrolą USG - takie jak leczenie czynnikami wzrostu PRP lub komórkami macierzystymi, domiejscowe podanie leku, usuwanie torbieli, usuwanie zwapnień. Dzięki zastosowaniu różnorodnych głowic USG ULTRAMEDICA wykonuje precyzyjne zbiegi pod kontrolą USG w Krakowie.

Gabinety ULTRAMEDICA są wyłączną placówką na terenie województwa małopolskiego stosującą najbardziej zaawansowany system Magellan amerykańskiej firmy Arteriocyte USA.

 Umów się ONLINE na USG nadgarstka w Krakowie

Poleć
bliskim
Chcesz teraz umówić USG nadgarstka?
 Wybierz termin wizyty >>
Badania USG, Kraków
USG nadgarstka
ul. Piłsudskiego 36, Kraków
Zadzwoń. Umów wizytę.
 12-429-42-67
Wybierz najbliższy termin:
USG nadgarstka, Kraków
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.