• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 16 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

USG 3D 4D HDlive ciążyKażda mama spodziewająca się dziecka powinna poddać się badaniu USG minimum 3 razy w trakcie trwania ciąży. Ważne, aby te badania odbyły się w odpowiednim okresie każdego trymestru. Pozwala to lekarzowi na ocenę prawidłowego rozwoju płodu i zdiagnozowanie charakterystycznych dla danego okresu cech rozwojowych dziecka. Głównym zaś celem naszych badań jest jak najwcześniejsze wykrycie możliwych nieprawidłowości w rozwoju dziecka.

W naszych gabinetach można wykonać każde z zalecanych badań przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne i Polskie Towarzystwo Ginekologiczne techniką 3D, 4D z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury.

Trójwymiarowe badanie USG 3D HDlive ciąży

Badanie USG 3D pozwala zobaczyć dziecko w trzech wymiarach, lecz przestrzenny obraz widoczny na monitorze jest zatrzymany w czasie, nieruchomy. Wybrane fragmenty ciała dziecka można obracać na monitorze i oglądać z różnych stron. W efekcie w dokumentacji dostajemy zdjęcia dziecka w różnym jego ułożeniu.

Trójwymiarowe badanie USG 4D HDlive ciąży

Podstawą badania USG 4D jest ruchomy, trójwymiarowy obraz dziecka. Dzięki temu możemy „podglądać" maleństwo na żywo, jak się porusza, jakie robi miny. To tak jakby w brzuchu mamy zainstalować kamerę. Pamiątką po takiej wizycie będzie film nagrany podczas badania.

Położnictwo Ciąża I trymestr, USG ciąży, Kraków

USG ciąży, pierwszy trymestr, Kraków

USG płodu, Kraków

USG Ciąży, 9 tydzień, Kraków

USG Ciąży, 11 tydzień, Kraków

USG Ciąży, 10 tydzień, Kraków

Badanie USG HDlive

Obrazowanie HDlive jest możliwe do zastosowania zarówno w badaniach USG 3D jak i 4D. Jest to technologia najnowszej generacji rekonstrukcji obrazu fal ultradźwiękowych na obraz przestrzenny. Umożliwia jeszcze większy realizm oglądanego obrazu. W trakcie przeprowadzania badania lekarz ma możliwość zmiany kierunku wirtualnego źródła światła padającego na obserwowane dziecko. Dzięki temu może z jeszcze większą dokładnością dokonywać stosownych obserwacji diagnostycznych i dzielić się nimi z pacjentką.

Badanie USG ciąży 3D i 4D jest wielkim przeżyciem zarówno dla pacjentki jak i dla innych członków rodziny. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze gabinety zaprojektowanie zostały specjalnie z myślą o obecności osoby towarzyszącej, tak, aby mogła w pełni uczestniczyć w badaniu.

W naszych gabinetach dysponujemy najnowocześniejszą aparaturą do badań USG 3D i 4D HDlive

voluson e8 expert, USG Ciąży, KrakówJest ona wyposażona w spektrum specjalistycznych głowic ultrasonograficznych, 5 z nich wykorzystywanych jest w badaniach kobiet ciężarnych - cztery objętościowe głowice przezbrzuszne (2-5 MHz, 4-8 MHz, 2-8 MHz i 5-9 MHz) oraz jedna objętościowa, dopochwowa (5-9 MHz). Dzięki temu lekarz przeprowadzający badanie jest w stanie precyzyjnie dobrać rodzaj głowicy do grubości tkanki tłuszczowej, budowy ciała oraz zaawansowania ciąży badanej pacjentki w celu uzyskania obrazu najlepszej jakości, a co za tym idzie trafnej diagnozy.

Takie unikalne wyposażenie naszych pracowni stwarza możliwości diagnozy, która dokładnością i jakością spełnia najwyższe standardy ultrasonografii na światowym poziomie.
Więcej>>

Głowice SONO NT
HDlive
SONO VCAD
TUI Tonografic

Kwalifikacje lekarzy specjalistów

W skład naszego zespół ginekologiczno – położniczniczego wchodzą wykwalifikowani specjaliści z długoletnim stażem potwierdzonym wieloma certyfikatami Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (FMF – Fetal Medicine Fundation).
Wielu z nich angażuje się w badania naukowe stale poszerzając zakres swojej wiedzy.
Więcej>>

 

Utworzono: środa, 16 styczeń 2013 23:00 Ostatnio zmieniony: poniedziałek, 02 wrzesień 2019 20:05
Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
 
 
5.0
Pan doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Wyczerpuje tematy sam z siebie, wszystko tłumaczy i opowiada. A do tego atmosfera w czasie badania jest bardzo przyjemna. Jestem bardzo zadowolona.(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
USG zawsze wykonane jest profesjonalnie z omówieniem każdego szczegółu. Aby dotrzeć do p. Dr, każdorazowo pokonujemy 2tys km, ale warto, bo p. Dr świadczy usługi na najwyższym poziomie. Polecam. (badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Profesjonalny i miły, rozmawiał nie tylko ze mną, ale również z moim mężem (sprawcą :) co bardzo nam się spodobało.Odpowiadał na wszystkie pytania szczegółowo.Odwiedziłam wielu lekarzy,ale ten Pan doktor szczególnie zdobył moją sympatię.
(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Doktor Bazański prowadzi moją pierwszą ciążę (jesteśmy już w połowie :)). Dzięki jego rzetelnemu i profesjonalnemu podejściu jestem spokojna o siebie i dziecko. Wszystko dokładnie tłumaczy, badania przeprowadza delikatnie, pomiędzy wizytami można kontaktować się z nim telefonicznie w razie wątpliwości. Do tego to bardzo sympatyczny i kulturalny lekarz. Serdecznie polecam.
(badanie wykonał doktor Tomasz Bazanski, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Uważam, że Pan doktor Bazański jest świetnym lekarzem. Przerażona samym już słowem ginekolog na pierwszą swoją wizytę poszłam właśnie do doktora. Nie zawiodłam się. Jest to bardzo miły, sympatyczny człowiek, bardzo delikatny, profesjonalny od razu widać że ma bardzo dużą wiedzę. Odpowiada na wszystkie pytania w jasny i zrozumiały dla pacjentki sposób. Obecnie Pan doktor Bazański prowadzi moją ciąże i czuje się bezpieczna, o wszystkim doinformowana, dokładnie opisuje wykonywane badanie i wszystko objaśnia. Wspaniały lekarz z powołania, polecam każdej kobiecie ze względu na wiedzę, kompetencje, empatię. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na dr Bazańskiego, jestem pewna że nie mogłam trafić na lepszego ginekologa.
(badanie wykonał doktor Tomasz Bazanski, ocena ze ZnanyLekarz)
wszystkie opinie >>

Cena badania USG 3D 4D HDlive ciąży

190-290 zł

Wykonujemy USG 3D 4D HDlive ciąży prywatnie, działamy poza kontraktem z NFZ - Kraków.
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.

Prowadzenie ciąży

Prowadzenie ciąży z badaniami USG 3D, 4D oraz HDlive w Ultramedica USG, Kraków
Zadbamy o Ciebie i dziecko w każdym momencie trwania ciąży.
Decydując się na prowadzenie ciąży przez jednego z naszych specjalistów ginekologi i położnictwa za kolejne wizyty zapłacisz mniej.

 Umów się ONLINE na USG 3D 4D HDlive ciąży w Krakowie

Poleć
bliskim
Chcesz teraz umówić USG 3D 4D HDlive ciąży?
 Wybierz termin wizyty >>
USG 3D 4D HDlive ciąży
ul. Piłsudskiego 36, Kraków
Zadzwoń. Umów wizytę.
 12-429-42-67
Wybierz najbliższy termin:
USG 3D 4D HDlive ciąży, Kraków
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.