• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 16 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Terapia ORTHOKINE

 
0 opinii


Terapia Orthokine to nowoczesna metoda leczenia zapalenia stawów (np. kolanowego, biodrowego), objawów ucisku korzeni nerwowych w odcinku lędźwiowym kręgosłupa oraz urazów mięśni i ścięgien. Stosowana z powodzeniem w medycynie sportowej, wykorzystuje i wzmacnia własne możliwości regeneracyjne organizmu Także w przypadku dolegliwości bólowych może skutecznie zwiększyc ruchomość stawów i poprawić komfort życia pacjenta.

Terapia polega na wstrzyknięciu osocza bogatopłytkowego z czynnikami wzrostu i białek mających działanie przeciwzapalne (IL-1Ra), wytworzonych z własnej krwi pacjenta i w ten sposób zablokowaniu receptora dla Interleukiny-1. Metoda ta jest bezpieczna, naturalna biologicznie (nie są wstrzykiwane żadne obce dla organizmu substancje), a także sprawdzona i potwierdzona naukowo.

Orthokine prowadzona jest wyłącznie w wybranych licencjonowanych ośrodkach, przez wykwalifikowanych specjalistów, przy wykorzystaniu opatentowanego sprzętu.. Czas utrzymywania się dobrych efektów to przeciętnie ponad dwa lata. Metoda opracowana jest przez niemieckich naukowców, na świecie wykonano już ponad 500 tys. zabiegów z bardzo dobrymi efektami.
Do pacjentów leczonych tą metodą należy wiele sław, np. Nick Nolte, Bruce Willis, Paula Abdul czy Kobe Bryant.
Utworzono: środa, 11 marzec 2015 14:30 Ostatnio zmieniony: czwartek, 26 maj 2016 00:29
Opinie Pacjentów

Byłeś u nas na wizycie? Napisz pierwszą opinie...
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.