• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
 • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
 • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
 • 14 lat USG 3D w Krakowie
 • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Sobiesław Kaszowicz

Sobiesław Kaszowicz


Ginekolog

Położnik, certyfikat PTU, PTG, FMF

O mnie

Sobiesław Kaszowicz

Certyfikowany ultrasonografista Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Certyfikowany ultrasonografista Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Certyfikowany ultrasonografista brytyjskiej Fundacji Medycyny Płodowej.(FMF: 72728)

Usługi Medyczne

 • kompleksowa opieka nad ciężarną mamą i dzieckiem,
 • poradnictwo przedkoncepcyjne.

Leczone choroby

 
Ostatnio zmieniony: środa, 21 czerwiec 2017 09:47

Opinie Pacjentów

  
 
4.8
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
ola
  
 
5.0
Bardzo polecam dr. Kaszowicza.
Lekarz z powołaniem. Pomimo dużej ilości pacjentek zawsze uśmiechnięty, chętny do wytłumaczenia wątpliwości. Nigdy nie daje odczuć że się mu gdzieś spieszy, czy że chce żeby sobie już pójść i nie gadać tyle, jak to często robią inni lekarze. Człowiek bardzo inteligentny i zaangażowany w swoją pracę. Szkoda, że takich ludzi w ówczesnym świecie jest tak mało.
Sam gabinet urządzony w bardzo dobrym stylu, niezwykle czysty – co dla mnie ma ogromne znaczenie. W poczekalni można poczytać gazety, napić się kawy i posłuchać relaksacyjnej muzyki. Sprzęt do badań nowoczesny, da się zauważyć że w gabinet zainwestowano bardzo dużo pieniędzy.
Panie pracujące w recepcji, uśmiechnięte, bardzo uprzejme. Widać, że pracują w dobrej atmosferze. Odpisują na maile nawet o 22.00 J
Zdecydowanie jest to lekarz, którego najbardziej cenię i do którego mam największe zaufanie. Chciałoby się napisać, że szkoda że nie jest poza ginekologią specjalistą w innych dziedzinach, bo chętnie powierzyłabym mu również problemy zdrowotne z innych gałęzi medycyny. (ocena ze ZnanyLekarz)
piekarskaangelika
  
 
5.0
Lekarz w 100% godny polecenia. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania, uprzedza co i jak będzie robione. Serdecznie polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
kasia0709
  
 
5.0
Jestem w czwartej ciąży "z problemami" i po pierwszej wizycie u Pana Kaszowicza.Jeszcze nigdy nie poczułam się podczas wizyty Tak "zaopiekowana".Pełen profesjonalizm,a do tego ciepłe podejście do pacjentki.Również mąż obecny przy całej wizycie nie czuł się jak zbędny obserwator ale prawdziwy i zaangazowany tata,a to wszystko dzięki podejściu lekarza.Pacjentka nie wychodzi z gabinetu dopóki nie dostanie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.Żałuję tylko jednego...ze trafiłam do doktora Kaszowicza dopiero teraz,ale od tej pory nie wyobrażam sobie wizyt u innego lekarza. (ocena ze ZnanyLekarz)
Monika Nycz
  
 
5.0
Rzadko się spotyka takich lekarzy z powołaniem. Kompetentny, uprzejmy, odpowiada z zaangażowaniem na wszystkie pytania, tworzy bardzo przyjazną atmosferę, widać, że praca to jego pasja. Bardzo szeroka wiedza wychodząc poza ramy jego specjalizacji wzbudziła moje zaufanie. Bardzo serdecznie polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
anna
  
 
5.0
Niesamowicie ciepły lekarz, dodatkowo posiadający dużą wiedzę, nie tylko z dziedziny ginekologii. Uspokoił mnie i moje obawy. Dokładny wywiad, dokładne badanie, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Do tej pory nie spotkałam drugiego takiego lekarza. Gorąco polecam! Pozdrawiam. (ocena ze ZnanyLekarz)
wszystkie opinie >>

Rejestracja wizyt

Przyjmie Cię lekarz Sobiesław Kaszowicz.

 Zadzwoń: 12-429-42-67
- lub -
 Umów wizytę Online >>

Rozważ pakiet Wizyta z USG. To kompleksowa konsultacja połączona z diagnostyką, którą wykonuje doktor Sobiesław Kaszowicz podczas jednej wizyty, w jednym gabinecie i w jednej, obniżonej cenie. Tak dbamy o Ciebie i Twój czas, a płacisz mniej tylko raz!
Zaufali nam najlepsi
 • Wisła Kraków
 • Cracovia
 • Polski związek Lekkiejatletyki
 • AZS Kraków
 • Arka Gdynia
 • Korona Kielce
 • WKS
 • Sandecja
 • Wisła Płock
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.

Umów USG z wizytą, przyjmie Cię lekarz Sobiesław Kaszowicz

Wiesz już więcej o doktorze Sobiesław Kaszowicz?

 Umów się Online >>
Diagnotyka USG, Kraków
Sobiesław Kaszowicz
ul. Piłsudskiego 36, Kraków
Zadzwoń. Umów wizytę.
 12-429-42-67
×
×
×
×