• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
 • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
 • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
 • 16 lat USG 3D w Krakowie
 • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Piotr Juza

Piotr Juza

 


Internista, Flebolog, choroby żył

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych

O mnie

Doktor Piotr Juza specjalizujący się w dziedzinie Chorób Wewnętrznych. Swoją karierę rozpoczął w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego im. E. Szczeklika w Tarnowie. Doświadczenie zawodowe zyskał również pracując w Izbie Przyjęć, Opiece Całodobowej i POZ. Obecnie jest lekarzem Oddziału Klinicznego Kardiologii i Angiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jego pasją zawodową jest ultrasonografia i choroby naczyń. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. W diagnostyce swoich pacjentów wykorzystuje umiejętność oceny ultrasonograficznej wielu narządów, m.in. jamy brzusznej, gruczołu krokowego oraz naczyń tętniczych i żylnych.

Usługi Medyczne

 • USG jamy brzusznej,
 • USG tarczycy,
 • USG naczyń żylnych,
 • USG naczyń tętniczych,
 • USG naczyniaków

Leczone choroby

 • bóle brzucha
 • choroby tarczycy
 • choroby żył i tętnic

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
  
 
5.0
Do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej, po zrobieniu USG jasno i dokładnie wyjaśnił mi gdzie tkwi problem moich spuchniętych ,bolących nóg,,,trafna diagnoza,,po zabiegach skleroterapi,efekty są bardzo dobre..a wizyty to nie odfajkowany kolejny pacjent,,,pan doktor nie spieszy się poświeca czas pacjentowi ,miły i konkretny ,,,polecam (badanie wykonał doktor Piotr Juzak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Do gabinetu pana doktora trafiłem z problemem żylaków od kilku lat. Do tej pory bagatelizowałem ten problem do czasu aż skóra w okolicy kostki zaczęła być chropowata, zmieniać kolor na brunatny i pod wieczór była spuchnięta. Muszę przyznać że bardzo się stresowałem przed wizytą ale Pan doktor uspokoił mnie mówiąc że przyszedłem w ostatnim dobrym momencie i jest na to rada. Zaproponował mi laserowe zamkniecie głównej żyły która powodowała ten problem a następnie skleroterapię z miniflebektomią pozostałych niewydolnych żył. Całe leczenie trwało 3 miesiące. Obecnie jestem po ostatnim zabiegu i nie spodziewałem się tak dobrych efektów Serdecznie polecam!
(badanie wykonał doktor Piotr Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Jestem bardzo zadowolona z efektów skleroterapii, którą pan Doktor Piotr u mnie wykonał. Żylaki oraz uczucie ciężkości pod koniec dnia zniknęły. Lekarz z poczuciem humoru, ale jak trzeba to jest bardzo konkretny. W sumie miałam 3 zabiegi, a następny dopiero, gdy na nogach pojawi się coś nowego. Polecam!
(badanie wykonał doktor Piotr Juza, ocena ze ZnanyLekarz)

Rejestracja wizyt

Przyjmie Cię lekarz Piotr Juza.

 Zadzwoń: 12-429-42-67
- lub -
 Umów wizytę Online >>

Rozważ pakiet Wizyta z USG. To kompleksowa konsultacja połączona z diagnostyką, którą wykonuje doktor Piotr Juza podczas jednej wizyty, w jednym gabinecie i w jednej, obniżonej cenie. Tak dbamy o Ciebie i Twój czas, a płacisz mniej tylko raz!
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.

Umów USG z wizytą, przyjmie Cię lekarz Piotr Juza

Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.