• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
 • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
 • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
 • 14 lat USG 3D w Krakowie
 • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Paweł Różanowski

Paweł Różanowski
 
0 opinii


Onkolog

Dr n.med. Specjalista onkologii klinicznej, specjalista immunologii klinicznej

O mnie

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista onkologii klinicznej oraz immunologii klinicznej.
We wrześniu 2008 roku (w Sztokholmie) oraz 2013 roku (w Amsterdamie) pomyślnie zdał międzynarodowy egzamin i jest jednym z czterech onkologów w Polsce posiadających aktualny (ważny do końca 2018 roku):

Certyfikat Europejskiego Towarzystwa Naukowego Onkologii Medycznej
(European Society for Medical Oncology (ESMO) Examination Certificate)

Paweł Różanowski jest także pierwszym i jedynym onkologiem klinicznym w kraju, który uzyskał Certyfikat ESMO dwukrotnie. Certyfikat przyznawany jest na pięć lat, po tym okresie wymaga powtórnego zdania egzaminu.

Ponadto jest jednym z kilku onkologów klinicznych w Europie
posiadających specjalizację z immunologii klinicznej.

To odpowiedź na dynamiczny postęp jaki w ostatnich latach obserwujemy w zakresie leczenia nowotworów złośliwych, w którym coraz więcej miejsca zajmują nowoczesne terapie z pogranicza onkologii i immunologii (tzw. terapia biologiczna, leki ukierunkowane molekularnie, szczepionki, przeciwciała monoklonalne i ich pochodne).

Do końca 2010 roku pracował na stanowisku starszego asystenta w Katedrze Onkologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Klinice Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (związany z kliniką od 2001 roku), od 2011 roku w Olsztyńskim Ośrodku Onkologicznym (najpierw na stanowisku Dyrektora ds. Onkologii Klinicznej, a następnie Ordynatora Działu Onkologii Klinicznej z Działem Badań Naukowych), w 2015 roku w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej grupy Nu-Med, a obecnie jest Kierownikiem Oddziału Klinicznego Onkologii i Immunoonkologii z Ośrodkiem Dziennym Terapii Onkologicznej Warmińsko-Mazurskiego Centrum Onkologii Szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Olsztynie.

W 2004 roku odbył staż w Klinice Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Wiedniu.
W grudniu 2008 roku zdobył stypendium przyznane przez Europejskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej (European Society for Medical Oncology Clinical Unit Visit Fellowship) - staż doskonalący w Instytucie Onkologii Jules Bordet w Brukseli, zrealizowany w pierwszej połowie 2010 roku.

Od 2007 do końca 2010 roku był koordynatorem zajęć z onkologii klinicznej dla studentów Wydziału Lekarskiego oraz Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (Wydział Lekarski dla Studentów Zagranicznych). W roku 2008, 2009 oraz 2010 otrzymał nagrodę Dyrektora Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie „za bardzo wysoką ocenę kursu z onkologii klinicznej”, a w roku 2010 nagrodę Dziekana Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie dla „najlepszego asystenta w opinii studentów VI roku Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego”.
Dotychczas uczestniczył w ponad dwudziestu międzynarodowych, prospektywnych, randomizowanych badaniach klinicznych nad nowymi lekami przeciwnowotworowymi lub wspomagającymi leczenie nowotworów.

W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się głównie diagnostyką i leczeniem nowotworów piersi, płuca oraz układu pokarmowego (przełyk, żołądek, jelito grube, wątroba, trzustka). W kręgu zainteresowań znajdują się także czerniaki, nowotwory układu moczowo-płciowego (pęcherz moczowy, nerka, jądro) oraz nowotwory ginekologiczne (jajnik, trzon i szyjka macicy). Obszar szczególnego zainteresowania naukowego to zaburzenia immunologiczne u chorych na nowotwory złośliwe oraz najnowsze terapie i leki onkologicznie, zwłaszcza te zaliczane do tzw. immunoonkologii.

Usługi Medyczne

 

Leczone choroby

 
Ostatnio zmieniony: środa, 18 październik 2017 11:01

Opinie Pacjentów

Byłeś u nas na wizycie? Napisz pierwszą opinie...
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę

Rejestracja wizyt

Przyjmie Cię lekarz Paweł Różanowski.

 Zadzwoń: 12-429-42-67
- lub -
 Umów wizytę Online >>

Rozważ pakiet Wizyta z USG. To kompleksowa konsultacja połączona z diagnostyką, którą wykonuje doktor Paweł Różanowski podczas jednej wizyty, w jednym gabinecie i w jednej, obniżonej cenie. Tak dbamy o Ciebie i Twój czas, a płacisz mniej tylko raz!
Zaufali nam najlepsi
 • Wisła Kraków
 • Cracovia
 • Polski związek Lekkiejatletyki
 • AZS Kraków
 • Arka Gdynia
 • Korona Kielce
 • WKS
 • Sandecja
 • Wisła Płock
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.

Umów USG z wizytą, przyjmie Cię lekarz Paweł Różanowski

Poleć
bliskim

Wiesz już więcej o doktorze Paweł Różanowski?

 Umów się Online >>
Diagnotyka USG, Kraków
Paweł Różanowski
ul. Piłsudskiego 36, Kraków
Zadzwoń. Umów wizytę.
 12-429-42-67
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.