• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 16 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Opinie o nas

Z przyjemnością prezentujemy Państwu kilka opinii na temat naszej pracy i naszych możliwości. Dziękujemy za wszystkie wyrażane przez Państwa opinie, każdą z nich analizujemy i staramy się wykorzystać dla dalszej poprawy warunków i komfortu pracy jak i trafności otrzymywanych wyników.

Kasia i Paweł

Pani Doktor, Panie Doktorze! ...dziękujemy jeszcze raz bardzo serdecznie za taką oprawę naszego pierwszego prawie prawdziwego "spotkania" z dzieckiem i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu pracowni.

Kasia i Pawełlistopad 2011

Pacjent za pośrednictwem Google+

Pełny profesjonalizm, szybka i profesjonalna obsługa, no i najważniejsze to, że dostajesz wynik badania i dodatkowo pełną konsultację. Badałem się ja, moja córka oraz żona w ciąży i wszyscy zadowoleni. Polecam.

Pacjent za pośrednictwem Google+

Pacjent za pośrednictwem znanylekarz.pl

 Niestety często odwiedzam a raczej odwiedzałem lekarzy ortopedów. Pierw się szło do przychodni bo za darmo ale diagnoza własnie jak za darmo - boli to przestanie, nie jeździć rowerem nie wspinać się dobrze, że oddychać można! W prywatnych gabinetach kłębi się od dziesiątek przypadków ortopedycznych - trzeba było odstać swoje czasem i z 2h a diagnoza jak by ta sama co w NZOZ-ach. Oczywiście nikt nie wspomni o badaniu USG, które daje jasny obraz sytuacji - mimo że maszyna stoi w gabinecie!!! (w moim przypadku problemy z naderwanymi pękniętymi ścięgnami - znowu zostajemy sami, odchodzimy z kwitkiem nie wiedząc co dalej. Czasem dostałem receptę na cudowny lek który ... nie działa a kosztuje i tak w kółko. Po ponad pół roku szukania trafiłem do gabinetów Ultramedica - bez wielkich oczekiwań bo skoro odbiłem się od tylu przychodni to co tu może być innego. A jednak może być inaczej i jest świat gdzie tak jest - szczęka opadła mi 5 razy: Zdziwienie nr 1 - gabinety lekarskie jednak mogą wyglądać ładnie przyjaźnie, ekspres do kawy gazetki super wystrój - zaczyna się ciekawie, ktoś tu dba o mnie choć jeszcze złotówki nie zostawiłem Zdziwienie nr 2 - umówiony na godzinę 17.00 wszedłem o godzinie 17-tej Zdziwienie nr 3 - po kilku wywiadowczych pytaniach lekarza czas na badanie USG - a jednak te maszyny działają Zdziwienie nr 4 - diagnoza a zaraz za nią rozwiązanie problemu i nie jest nim zakaz uprawiania sportu ! Zdziwienie nr 5 - po 2 zabiegach ścięgno zrośnięte, ręka nie boli. To opinia osoby "uzdrowionej", która powróciła do aktywnego życia dzięki gabinetom Ultramedica - dziekuję.

Pacjent za pośrednictwem znanylekarz.pl

Pacjentka za pośrednictwem znanylekarz.pl

Bardzo polecam Ultramedica ze względu na profesjonalnych, najlepszych lekarzy, którzy tam przyjmują (np. dr. Paradowski - Licencjonowany Lekarz Reprezentacji Polski Juniorów). Dodatkowo placówka posiada najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki, miłą obsługę w recepcji i bardzo przyjazną poczekalnię ze wspaniałym widokiem na ogród oraz pyszną kawę :)

 Pacjentka za pośrednictwem znanylekarz.pl

Gwarancja jakości
  • Zawsze zgodnie ze standardami
  • Zawsze certyfikowany diagnosta
  • Zawsze pełna dokumentacja
  • Zawsze z użyciem najlepszej dostępnej wiedzy
  • Zawsze na najlepszym sprzęcie
  • Zawsze pełen komfort pacjenta

Pakiety wizyt ginekologicznych

Wizyty ginekologiczne w pakiecie taniej!
Teraz w naszej ofercie konsultacje ginekologiczne połączyliśmy w atrakcyjne cenowo pakiety. Przy okazji jednej wizyty możesz wykonać dodatkowe badania taniej. Sprawdź jakie i umów się na tańszą wizytę>>

×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.