Obraz USG wysokiej jakości - 14 głowic do badań USG 4D, 3D i HDlive

Obraz USG najwyższej jakość, dzięki zastosowaniu wielu głowic USG w Krakowie


Nasze pracownie USG w Krakowie są wyposażone aż w czternaście najwyższej klasy głowic do badań USG 4D, USG 3D oraz HDlive.

Spośród wielu pracowni USG w Polsce to my jako pierwsi wdrożyliśmy standard zalecany przez lidera w produkcji aparatury USG jakim jest General Electric. W krakowskich gabinetach USG ULTRAMEDICA od początku istnienia naszej firmy stosujemy się do zaleceń GE, ponieważ przekłada się to bezpośrednio na jakość obrazu uzyskiwaną podczas badań USG. To dlatego korzystamy aż z 14 głowic USG.

Pięć z wykorzystywanych głowic używanych jest w badaniach kobiet ciężarnych - cztery objętościowe głowice przezbrzuszne (2-5 MHz, 4-8 MHz, 2-8 MHz i 5-9 MHz) oraz jedna objętościowa, dopochwowa (5-9 MHz). Większość gabinetów i pracowni USG 4D oferuje przy tego typu badaniach jedną lub dwie głowice objętościowe. Takie wyposażenie pracowni ULTRAMEDICA powoduje, że diagnoza naszych lekarzy może być dokładniejsza na każdym etapie badania. Lekarz może indywidualnie dobrać wykorzystywany sprzęt do charakterystycznych cech danego pacjenta, takich jak budowa ciała czy okres ciąży – cały czas utrzymując najwyższą jakość obrazowania.
Przy doborze sprzętu korzystaliśmy z konsultacji z ekspertami, również z zagranicy, jak np.: profesor Rabih Chaoui z Berlina. Rozwiązania takie opisane są także w biuletynie Wayne State University przez dr Gonsalves'a, który od kilku lat prowadzi zaawansowane prace nad zastosowaniem technologii STIC, USG 4D, USG 3D, TUI w swojej praktyce w Stanach Zjednoczonych.
Dzięki takiemu wyposażeniu pracowni diagnoza naszych lekarzy dokładnością i jakością spełnia najwyższe standardy ultrasonografii na światowym poziomie.
Poleć
bliskim

Chcesz umówić wizytę? Wybierz:

Badanie USG  lub   Lekarza
 
usg krakow 3d 4d hdlive ultramedica logo 120
×
Czekamy na Twój telefon. Zadzwoń
Pracownia USG 3D 4D HDlive ULTRAMEDICA Kraków

ul. Piłsudskiego 36, Kraków

 
Czekamy na Twój telefon.
Kliknij w numer aby zadzwonić automatycznie.
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.