• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 16 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

O nas

Czy jesteśmy zwykłą placówką, w której można wykonać badanie USG i umówić się na konsultację z lekarzem? My nieskromnie uważamy, że nie. Dlaczego? Oto nasze argumenty:

Specjaliści
Z dumą twierdzimy, że w naszych gabinetach pracują ludzie, o których można powiedzieć, że są lekarzami z powołania. Szczegółowo omawiają z pacjentem wynik przeprowadzonego badania i postawioną diagnozę. Pozwala na to aż półgodzinny czas trwania pojedynczej wizyty.
Są ekspertami w swoich dziedzinach. Dbają stale o podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy. Odpowiednio do swojej specjalizacji legitymują się certyfikatami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii oraz Fetal Medicine Foundation.
Dowiedz się więcej o naszym zespole>>

Super sprzęt
Wysokiej klasy specjaliści powinni pracować na wysokiej klasy sprzęcie. My taki posiadamy. Niech nazwa mówi sama za siebie: aparat USG Voluson Expert i Voluson E8 Expert marki General Electric z technologią HDlive.
Dzięki temu lekarze z nieprawdopodobną wręcz dokładnością potrafią zobaczyć każdy szczegół obrazowanego narządu, a to przekłada się na wysoką trafność diagnozy.


Przekraczanie standardów
Aby dane badanie USG zostało wykonane zgodnie z zasadami, musi spełniać normy opracowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i Polskie Towarzystwo Ultrasonografii. Normy te zakładają, że na każde badanie USG składa się określona liczba tak zwanych punktów diagnostycznych, czyli pomiarów, jakie lekarz powinien wykonać. My postanowiliśmy pójść dalej. Nie tylko spełniamy obowiązujące standardy, ale nawet je podwyższamy poprzez zwiększenie liczby wspomnianych punktów diagnostycznych.

Dokumentacja
Bezpośrednio po zakończeniu wizyty każdy pacjent otrzymuje szczegółowy wynik badania wraz opisem. W zależności od rodzaju badania i życzenia pacjenta dane w postaci kolorowych zdjęć czy wysokiej jakości filmów wręczane są na płycie CD.
Dodatkowo te wszystkie dane pozostają bezpieczne w naszym systemie.
W razie potrzeby udostępniamy je na życzenie pacjenta.
Dowiedz się więcej o naszych standardach dokumentowania danych>>

Komfort
Lubimy jak nasi pacjenci czują się u nas dobrze. Dlatego w naszej nowej siedzibie zadbaliśmy o komfortowe warunki zarówno podczas badania jak i w poczekalni. Ergonomia gabinetów pozwala na przeprowadzanie badania w najlepszych warunkach, doskonała kawa oraz możliwość wyjścia do ogrodu umilą oczekiwanie na wizytę.

Pakiety usług
Czy wiesz, że korzystając u nas z jednej wizyty możesz wykonać dwa badania profilaktyczne za jednym razem? Dzięki temu, że zdecydujesz się na drugie badanie w tym samym czasie zaoszczędzisz 50% jego ceny. Wskazanie medyczne do wykonania badania USG jamy brzusznej, tarczycy i piersi wykluczają możliwość łączenia badań.
Sprawdź badania profilaktyczne, które możesz wykonać równocześnie>>

Gwarancja jakości
  • Zawsze zgodnie ze standardami
  • Zawsze certyfikowany diagnosta
  • Zawsze pełna dokumentacja
  • Zawsze z użyciem najlepszej dostępnej wiedzy
  • Zawsze na najlepszym sprzęcie
  • Zawsze pełen komfort pacjenta

Pakiety wizyt ginekologicznych

Wizyty ginekologiczne w pakiecie taniej!
Teraz w naszej ofercie konsultacje ginekologiczne połączyliśmy w atrakcyjne cenowo pakiety. Przy okazji jednej wizyty możesz wykonać dodatkowe badania taniej. Sprawdź jakie i umów się na tańszą wizytę>>

×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.