• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 16 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Historia ULTRAMEDICA w Krakowie

2015

Pracownia rośnie i rozwija się - otwieramy nowy, kolejny gabinet USG!
Otrzymaliśmy certyfikat “Firma Przyjazna Klientowi”. Statuetka, której uroczyste wręczenie odbyło się w budynku Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, przyznawana jest na podstawie oceny jakości obsługi klienta i współpracy, jej laureatami są największe firmy z różnych branż. Wyniki ULTRAMEDICA były bardzo wysokie!

2014

  • Kolejna specjalizacja medyczna dostępna w ULTRAMEDICA! Otworzyliśmy gabinety fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne, które doskonale uzupełniają ofertę pracowni.
  • ULTRAMEDICA została laureatem nagrody SUPERMEDICUS 2014 - Znak Jakości Przedsiębiorców Branży Medycznej. Jesteśmy dumni z tak prestiżowego wyróżnienia!

2013

Poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi związane z konsultacją i leczeniem. Zasililiśmy szeregi naszych specjalistów 5 nowymi osobami oraz powiększyliśmy ilość naszych gabinetów. Przede wszystkim jednak przeprowadziliśmy się do nowej, większej, lepszej i bardziej komfortowej siedziby. Od maja zapraszamy na ul. Piłsudskiego 36 do zabytkowej kamienicy Małachowskich z wyjściem do ukrytego ogrodu.

2012

Ukazuje się najnowszy, przełomowy, wysoce wspomagający pracę lekarza aparat Voluson E8 Expert HDlive dający możliwość korzystania z technologii HDlive i wielu innych opcji ułatwiających skomplikowane procedury pomiarowe.

Natychmiast podejmujemy decyzję o jego zakupie.

2010

Naszą pracownię ortopedyczną doceniają władze i zawodnicy klubu Wisła Kraków, Mistrza Polski w piłce nożnej.

Nasi specjaliści diagnozują kontuzje najlepszych polskich graczy. Zdobywamy uznanie szkoleniowców i fizykoterapeutów pomagających w kondycyjnym i sprawnościowym treningu sportowców.

2008

Dalszy rozwój pozwala nam na przygotowanie trzech odrębnych wyspecjalizowanych pracowni USG:

  • ginekologiczno położniczej,
  • chirurgiczno kardiologicznej,
  • ortopedyczno radiologicznej.

Dokonujemy kolejnej aktualizacji oprogramowania aparatów. W nowej recepcji ULTRAMEDICA zapewniamy komfortowe warunki dla oczekiwania na wizyty i ich wyniki.

2007

Zakup kolejnego aparatu Voluson Expert pozwolił nam na płynne dysponowanie terminami wizyt
naszych pacjentów. Dostosowujemy ergonomię pracowni do specyfiki wykonywanych badań.

2006

W tym przełomowym roku pracownia została certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne. Niedługo po tym fakcie została ona przeniesiona do nowego, a obecnie już starego lokalu.

2004

To rok założenia pracowni. Wraz z pierwszym aparatem Voluson Expert przygotowujemy pierwszą rewolucję w standardach wykonywania badań USG w Krakowie i w Polsce.

×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.