• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 16 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Dbamy o komfort nie tylko w trakcie badań USG...

Badanie USG w pracowni Ultramedica, Kraków


Wiemy jak ważny jest komfort pacjentów podczas badań USG, a także w trakcie oczekiwania na nie.

Dlatego w naszej nowej, krakowskiej siedzibie stworzyliśmy warunki bliskie ideału.Nasze gabinety zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o rodzaju przeprowadzanych w nich badań USG. W poczekalni zaś, czas ucieka niepostrzeżenie.

Dowiedz się dlaczego, przyjdź osobiście, aby się przekonać...Ergonomiczne gabinety z USG – gwarantują Państwa wygodę i zapewniają intymność. Przestrzeń w gabinetach, w których wykonuje się badania ciążowe, uwzględnia także obecność osoby towarzyszącej. Wygodny ekran umożliwia wspólne oglądanie badania USG 3D, 4D.

Wyjątkowa poczekalnia – stworzona z myślą o umileniu i skróceniu czasu oczekiwania. To przeszklone i przestronne wnętrze z możliwością wyjścia do ogrodu.

ksiazki

Książki, prasa

każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, a wizyta czasem wymaga więcej czasu. Przepraszamy jeśli zdarzy się opóźnienie, zawsze wynika to z troski o zdrowie naszych pacjentów. Czas oczekiwania może umilić Ci książka.
kawa

Kawa, Herbata i...

na naszych pacjentów codziennie czeka pachnąca kawa, którą samemu można sobie przygotować przy pomocy zestawu barystycznego, herbata w jednym z 12. ulubionych smaków oraz pyszna, słodka niespodzianka.
WiFi

WiFi- darmowy internet

w trakcie oczekiwania na wizytę można u nas skorzystać z bezprzewodowej sieci WiFi. O dostęp zapytaj w recepcji.
kredki

Lubimy dzieci

na wizytę do nas możesz przyjść z dzieckiem.  W poczekalni czeka na Waszą pociechę kącik zabaw, a podczas wizyty istnieje możliwość zostawienia dziecka pod opieką naszego personelu. Posiadamy także toaletę dla rodziców z maluchami.
cena usg krakow visa master card

Wygodna płatność

Za wszystkie nasze usługi możesz zawsze zapłacić kartą VISA lub MasterCard.

 

Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.