• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
 • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
 • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
 • 16 lat USG 3D w Krakowie
 • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Damian Ucieklak

Damian Ucieklak

 


Ultrasonografista, Diabetolog

Certyfikowany ultrasonografista Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Specjalista diabetolog.

O mnie

Specjalista diabetolog w trakcie specjalizacji z endokrynologii w Klinice Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Obecnie w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Absolwent wydziału lekarskiego UJCM. Doktorant na wydziale lekarskim UJCM. Certyfikowany ultrasonografista w zakresie ultrasonografii ogólnej – certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (O/1298/2019).

Wykształcenie

 • 2014 - obecnie - Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum, Kraków, studia doktoranckie
 • 2006 - 2012 - Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum, Kraków

Doświadczenie zawodowe

 • 2014 - obecnie - Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Oddział Kliniczny Chorób Metabolicznych
 • 2013 - 2014 - Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Oddział Kliniczny Chorób Metabolicznych
 • 2013 - Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Szpitalny Oddział Ratunkowy

Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Konsultacje diabetologiczne m.in. w zakresie: cukrzycy typu 1, cukrzycy typu 2, cukrzycy ciężarnych, cukrzyc monogenowych, cukrzyc o innym podłożu, insulinoterapii, poradnictwa dietetycznego w cukrzycy. Na pierwszą wizytę lekarską zaleca się zgłoszenie z dotychczasową dokumentacją medyczną, w szczególności obejmującą: karty informacyjne z leczenia szpitalnego, konsultacje specjalistyczne (okulistyczna, ginekologiczna, kardiologiczna, nefrologiczna) oraz aktualne wyniki badań. Szczególnie zaleca się przedstawienie aktualnych wyników: HbA1c, lipidogramu, kreatyniny, AST, ALT, TSH, morfologii, badania ogólnego moczu. Pacjentki w ciąży uprasza się o posiadanie bieżących konsultacji położniczych. W czasie wizyty należy przedstawić zapisy monitorowania glikemii – w miarę możliwości sczytanych i zapisanych na nośnikach danych przez pacjentów: optymalnie dane obejmujące okres ostatnich 2 tygodni z pomiarów glukometrów, systemów ciągłego monitorowani glikemii, systemów flash, danych z osobistych pomp insulinowych.

Usługi Medyczne

 • Konsultacje diabetologiczne
 • USG tarczycy
 • USG jamy brzusznej
 • USG naczyń chłonnych szyi

Leczone choroby

 • Cukrzyca
 • Cukrzyca ciążowa

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
  
 
5.0
Badanie USG przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze, gdyż lekarz wszystko wyjaśniał w przystępny sposób. Dokładnie wytłumaczył, jak często i dlaczego należy w moim przypadku takie badanie robić. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Do doktora trafiłam przez przypadek, że względu na najbliższy wolny termin. Moje wcześniejsze doświadczenia z lekarzami POZ były mało satysfakcjonujące - doraźne leczenie bez szukania przyczyny. Tym bardziej byłam zaskoczona po wizytach u doktora Ucieklaka. Bardzo dokładny wywiad, szereg zleconych badań. Zdecydowanie najbardziej dokładny i profesjonalny lekarz na jakiego trafiłam. Szkoda, że od nowego roku nie będzie przyjmował w mojej przychodni, ale zdecydowanie polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan Doktor bardzo dokładnie bada, jest empatyczny oraz bardzo profesjonalny. Wnikliwie przed badaniem przystąpił do wywiadu. Cieszyłam się, że bez mojego "dopytywania" opowiedział o przebiegającym badaniu oraz jego wynikach. (ocena ze ZnanyLekarz)

Rejestracja wizyt

Przyjmie Cię lekarz Damian Ucieklak.

 Zadzwoń: 12-429-42-67
- lub -
 Umów wizytę Online >>

Rozważ pakiet Wizyta z USG. To kompleksowa konsultacja połączona z diagnostyką, którą wykonuje doktor Damian Ucieklak podczas jednej wizyty, w jednym gabinecie i w jednej, obniżonej cenie. Tak dbamy o Ciebie i Twój czas, a płacisz mniej tylko raz!
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.

Umów USG z wizytą, przyjmie Cię lekarz Damian Ucieklak

Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.