Witold Smoleński

Urolog

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
74 rezultat(y) - wyświetlane 61 - 74  
1 2 3 4  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Do naprawdę dobry lekarz .Po wizycie wszystko było jasne dla mnie i sprawa okazała się aż nie taka poważna. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Po dokładnym wysłuchaniu pacjenta lekarz przeprowadził szczegółowe badanie USG z komentarzami wyjaśniającymi obraz na ekranie, po czym wystawił diagnozę. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Gorąco polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan doktor okazał się przesympatyczny i kompetentny. Wykonał badanie USG dwóch obszarów (brzuch i moszna) a na podstawie wyników od razu postawił diagnozę i przepisał leczenie. W państwowej służbie zdrowia trwałoby to wszystko ok pół roku (do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do specjalisty - oczekiwanie - wizyta i wypisanie skierowania na badania - oczekiwanie - badania - oczekiwanie na kolejną wizytę u specjalisty - wizyta). U pana doktora wszystko trwało ok pół godziny. Polecam!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dzieki temu lekarzowi udało mi się bardzo szybko pozbyć problemów zdrowotnych. Wszystko przebiegło sprawnie już od pierwszej wizyty. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta.
Polecam gorąco!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz z dużą wiedzą medyczną i życiowym podejściem do pacjenta. Bardzo dziękuje za pomoc Panie Doktorze . (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dr Smoleński jest lekarzem rzeczowym, konkretnym i po ludzku dobrym. Jest profesjonalny, taktowny i co najważniejsze - skuteczny. Słucha co pacjent ma do powiedzenia i do znudzenia odpowiada na najbardziej nawet naiwne pytania nie dając odczuć, że pytanie jest głupie a odpowiedź oczywista. Potrafi sprawić, że wizyta u Niego nie jest ani trochę krępująca. Polecam z czystym sumieniem. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz godny polecenia. Dokładnie przeprowadzony wywiad połączony z badaniem. Postawiona diagnoza w 100% trafna, a leczenie przepisane przez pana doktora przyniosło niesłychanie szybkie efekty. Wszystko miałem dokładnie wyjaśnione oraz przedstawione.
Bardzo cenię pana doktora za bardzo miłe, uprzejme i niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta.
Gorąco polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo miły człowiek , bardzo rzeczowy.Operowal mojego tatę nie spotkałam jeszcze tak życzliwego lekarza .Zawsze znajdzie czas żeby porozmawiac i wytłumaczyć wszsto. Cierpliwy dbający o pacjenta poprosi ludzki gorąco polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Miły, rzeczowy, z ogromną wiedzą medyczną nie tylko z zakresu urologii. Operował mojego dziadka - wszystkie wizyty, badania i w końcu zabieg, przebiegły sprawnie i bezproblemowo. Zawsze uprzejmy, chętny do pomocy, służy radą. Kiedy trzeba - kieruje do odpowiedniego specjalisty. Można na niego liczyć w 100%. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Naprawdę zna się na swoim fachu. Miałem problemy z prostatą. Diagnoza była w 100% trafiona, osobiście wykonywał mi zabieg po którym czuję się świetnie i jestem bardzo zadowolony. Jest to Człowiek życzliwy i uważam, że można zaufać jego wiedzy i umiejętnościom. Cieszę się że to właśnie na tego Lekarza trafiłem. Panie Doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję.
Stanisław lipiec 2014 (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Po kilku latach leczenia u różnych urologów trafiłem na pogotowie z zatrzymaniem moczu a potem do szpitala Rydygiera gdzie dyżur miał dr Smoleński. Od razu zdiagnozował przyczynę, założył cewnik, po 2 tyg. wykonał zabieg i wszystko przeszło. Od 3 lat nie miałem zapalenia pęcherza chociaż wcześniej miałem 2 razy w roku. Miły człowiek i bardzo dobry lekarz. Dziękuję doktorze. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dobry lekarz życzliwy ma świetne podejście do pacjenta ,spokojnie wysłucha ,wytłumaczy .Sam się pacjentem zainteresuje . Gorąco polecam TAKIEGO LEKARZA. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wspanialy lekarz polecam gorąco wszystkim (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Nie tylko lekarz ale i człowiek. Życzliwy, kompetentny, chetny do pomocy i współpracy. Ma dużą wiedzę, a jak czegos nie jest pewien zawsze konsultuje. (ocena ze ZnanyLekarz)
74 rezultat(y) - wyświetlane 61 - 74  
1 2 3 4  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.