Witold Smoleński

Urolog

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
74 rezultat(y) - wyświetlane 41 - 60  
1 2 3 4  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Trafiłem do doktora z chorobą przewlekła, leczoną przez innego urologa w Krakowie. I bardzo dobrze że w końcu leczy mnie lekarz, który zna się na swojej pracy. Zamierzam byc stałym pacjentem
(badanie wykonał doktor Witold Smoleński, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz bardzo miły i pomocny. Odpowiedział na wszystkie pytania. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna :-)
(badanie wykonał doktor Witold Smoleński, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dobry lekarz, miły, uprzejmy, stwarza miłą atmosferę do badania. Trafna diagnoza i szybie leczenie - to znakomita wiadomość jaką mogłam otrzymać od Pana doktora. Nie czekałam długo na wizytę. Jestem bardzo zadowolona.
(badanie wykonał doktor Witold Smoleński, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Była to moja pierwsza wizyta u urologa a jak wiadomo takie wizyty nie są niczym przyjemnym. Pan doktor swoim miłym, konkretnym i fachowym podejściem sprawił, że cały stres związany z syndromem białego fartucha bardzo szybko minął. Wszystko potrafi wyjaśnić pacjentowi w sposób zrozumiały dla zwykłego laika. Polecam.
(badanie wykonał doktor Witold Smoleński, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dziękuje panu Witoldowi, to lekarz z sercem, przyjął mnie z ostrym bólem, pomimo kompletu pacjentów, nie czekałam długo w poczekalni.
(badanie wykonał doktor Witold Smoleński, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Świetny profesjonalista miałem ciągłe problemy z utrzymaniem moczu. Pan doktor był bardzo dyskretny i uprzejmy a przy tym wszystkim bardzo konkretny, po postawieniu diagnozy wszystko dobrze wyjaśnia jak co będzie wyglądało, jestem zadowolony i gorąco polecam.
  
 
5.0
Bardzo dobry lekarz.Po przejrzeniu badań nietrzymaniem moczu z zaproponował dalszy ciąg leczenia..Szybko stawia diagnozę Polecam
  
 
5.0
Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia, naprawdę... :) Luźne, ludzkie podejście połączone z profesjonalizmem sprawia że poziom stresu spada do minimum. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo konkretny i dociekliwy lekarz. Diagnozę przeprowadza dokładnie, bierze pod uwagę wszystkie aspekty. Przed wizytą czytałem opinie na temat lekarza i w 100% się zgadzam, profesjonalny, same dobre słowa mogę napisać na jego temat. Polecam!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Nietrzymanie moczu to częsty problem u kobiet zwłaszcza po ciążach i porodach. Sama miałam z tym problem aż dowiedziałam się o klinice Bonadea i Panu doktorze Witoldzie Smoleńskim, który zalecił przeprowadzenie zabiegu redukcji nietrzymania moczu. Zabieg wykonany bezboleśnie i szybko. Jego koszt to ok. 4 tys. Efekty są świetne. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
lekarz bardzo profesjonalny i konkretny. po przejrzeniu badań od razu zaproponował dalszy tok leczenia. polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo sympatyczny lekarz, przeprowadza szczegółowy wywiad, słucha pacjenta, stawia szybką i w moim przypadku trafną diagnozę. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Polecam wykonanie zabiegu redukcji nietrzymania moczu u lekarza urologa Witolda Smolenskiego, które zrobiłam w klinice Bonadea. Zabieg wykonany szybko i bezboleśnie, a efekty rewelacyjne!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
1.0
lekarz powiedzial mi ze moj ból dolnych stref męskich jest przeze mnie wymyślony i ze przybieram sobie do głowy poza tym bardzo niedostępny lekarz. filozoficzne podejście do alternatywnych metod leczenia. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Witam,

Pierwszy raz dzisiaj byłem u urologa. Bardzo sie cieszę, że wybrałem P. Witolda. Przed wizytą czytałem opinie na temat lekarza i w 100% się zgadzam, profesjonalny, same dobre słowa mogę napisać na jego temat. Polecam!

Pozdrawiam ;-). (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Najlepszy lekarz u jakiego byłam, posiada ogromną wiedzę, jest bardzo rzeczowy, otwarty na potrzeby pacjenta. Kompetentny, w pełni profesjonalny. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz urolog Witold Smoleński to ,moim zdaniem, bardzo dobry specjalista. Badanie przeprowadza bardzo dokładnie. Zabiegi wykonuje szybko i bezboleśnie w klinice Bonadea. Po zabiegu moje zdrowie jest już w normie. Nie mam żadnych problemów. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Witam, lekarz Witold Smoleński jest bardzo miłym i kulturalnym człowiekiem. Z uwagą słucha pacjenta, dokładnie i wyczerpujaco odpowiada na pytania oraz opisuje wykonywane badanie. Polecam tego lekarza. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do pacjenta, szczegółowe badanie USG z pełnym wyjaśnieniem problemu, polecam gorąco!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo miła wizyta. Doktor zaangażowany i uprzejmy. Cierpliwie słucha i dopytuje o szczegóły. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
74 rezultat(y) - wyświetlane 41 - 60  
1 2 3 4  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.