USG tarczycy

Chirurgia ogólna

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
17 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 17  
 
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za wnikliwe USG tarczycy.
 
 
5.0
Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam! Umówienie wizyty banalnie proste i szybkie, osobą umawiająca wizytę miła, cierpliwa i profesjonalna. (badanie wykonała doktor Iwona Solecka, ocena ze ZnanyLekarz) 
 
5.0
Byłam na pierwszej wizycie. Pani Doktor przeprowadziła dokładne badanie usg oraz udzieliła szczegółowych odpowiedzi na pytania. Polecam. (badanie wykonała doktor Iwona Solecka, ocena ze ZnanyLekarz)

 
 
5.0
Byłam już dwa razy i idę na kolejną wizytę kontrolną. Oby więcej lekarzy było tak zainteresowanych pacjentem, dokładnych, starannych i uprzejmych! Bardzo polecam! Można o wszystko zapytać, nie trzeba się niczego wstydzić, naprawdę klasa! (badanie wykonał doktor Rafał Łuczyński, ocena ze ZnanyLekarz)

 
 
5.0
Badanie było bardzo dokładne, lekarz wyjaśniał w trakcie wszystko co widzi na ekranie. Zapoznał się ze starymi wynikami badań, dopytał o szczegóły. Polecam (badanie wykonał doktor Rafał Łuczyński, ocena ze ZnanyLekarz)

 
 
5.0
Wizyta konkretna rozwiane wszelkie wątpliwości. Na wizycie wszystko objaśnione, pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)

 
 
5.0
Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza i szczegółowe wyjaśnienie wyników USG,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny,miły. (badanie wykonał doktor Rafał Łuczyński, ocena ze ZnanyLekarz)

 
 
5.0
Pan Doktor jest bardzo rzeczowy i konkretny. Mimo, że korzystałam z wizyty diagnostycznej , szeroko i wyczerpująco omówił wyniki badań i dalsze możliwe opcje postępowania. Obszerny wywiad przed samym badaniem, duża wiedza z zakresu dziedzin medycyny nie związanych stricte z działalnością dr Kwaska. Tym mnie kupił :) Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i będę polecać Pana Doktora. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo sprawnie i szybko zostałam przebadana. Pan lekarz wyjaśnił mi wszystko odnośnie USG- rozwiał wszelkie obawy. Jestem zadowolona :) (badanie wykonał doktor Rafał Łuczyński, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Świetny I kompetentny lekarz, z rewelacyjnym podejściem do maluchów. wizyta z 3-latkiem była naprawdę przyjemnością. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Moja mama, bo to ona była na wizycie, jest bardzo zadowolona. Mówi, że wszystko spokojnie, bez pośpiechu, delikatnie, dobrze wytłumaczone, sprzęt pierwsza klasa - polecamy! :) (badanie wykonała doktor Iwona Solecka, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wspaniały Pani Doktor. Spokojna atmosfera, zainteresowany tym co mówi pacjent. Bez pośpiechu. Rzeczowo, kompetentnie wszystko wyjaśnia. Gorąco polecam. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Jestem zadowolona z wizyty u Doktora Kwasek. Uważnie słucha pacjenta, dokładnie wszystko tłumaczy. Widać pozytywne podejście doktora do pacjenta przez co nie czulam się jak intruz w gabinecie. Widać ze chce pomóc a wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze. Naprawdę jeszcze raz szczerze polecam. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor był bardzo miły, rzeczowy, profesjonalny. Bardzo dobry specjalista, świetny sprzęt. Polecam. (badanie wykonał doktor Rafał Łuczyński, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo miły i kulturalny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania i nie wzdycha jak się ma ich kilka. Badanie przebiegło jak należy. Widać, że się mu chce pomagać :) polecam doktora Pawła. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Doktor Łabiak prowadził moją pierwszą ciążę i już teraz jestem pewna, że będzie prowadził również każdą kolejną. Doktor jest osobą niezwykle kompetentną i rzeczową. Wykrył wszystkie nieprawidłości, które pojawiały się podczas trwania ciąży, dlatego teraz mogę cieszyć się ślicznym, a przede wszystkim zdrowym 3-miesięcznym chłopcem. Podczas trwania ciąży nie brakowało mi stresu z powodu słabego przyrastania masy u Synka. Doktor Łabiak kierował mnie na liczne kontrole i badania, dlatego mogłam być spokojna i pewna, że wszystko zakończy się dobrze. Bardzo cenię sobie możliwość kontaktu telefonicznego z Panem Doktorem, z którego kilkakrotnie korzystałam w razie pytań i wątpliwości. Do Doktora Łabiaka trafiłam z polecenia koleżanki w 10 tygodniu ciąży, kiedy okazało się, że mam niedoczynność tarczycy, a wszystkie moje dolegliwości fizyczne oraz zdenerwowanie i niepewność były bagatelizowane przez poprzednią Panią Doktor. Już po pierwszej wizycie poczułam się pewnie i bezpiecznie w mojej nowej sytuacji, a komfort psychiczny który otrzymałam od Doktora Łabiaka, był tym czego najbardziej wtedy potrzebowałam. Zdecydowanie polecam Pana Doktora, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak wysoką jakością usług w opiece medycznej oraz tak dużą dozą empatii i troski w stosunku do pacjentki.Dziękujemy!Agnieszka i Mikołaj P. z małym Adasiem
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Panią doktor, poleciła mi moja przyjaciółka, wypowiadała się w samych superlatywach, w 100% się z nią zgadzam. Jest bardzo miła i kompetentna, słucha pacjenta, doradza i potrafi wytłumaczyć prostym językiem. USG tarczycy wykonane bardzo dokładnie i na każdym kroku wytłumaczone przez panią doktor, otrzymałam też poradę co do dalszej diagnostyki. Polecam!
(badanie wykonał doktor Magdalena Woch-Trojanowska, ocena ze ZnanyLekarz)
17 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 17  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.