USG stawu skokowego (USG stopy)

Ortopedia

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
21 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Bardzo pozytywne odczucia po wizycie.Pan doktor kompetentny,rzeczowy a przy tym bardzo taktowny.Po przeprowadzonym wywiadzie i USG zrobił zastrzyk. Ból ustępuje.Otrzymałam wyczerpujące informacje o moich dolegliwościach bólowych stopy i pouczona jak je niwelować,Polecam (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Lekarz wszystko dokładnie tłumaczy. Ma czas na spokojną rozmowę. Nie zleca niepotrzebnie badań. Nie każe dodatkowo płacić za usg. Jestem bardzo zadowolona i polecam. (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Witam.Wizyta przebiegła szybko i sprawnie.Serdecznie polecam lekarz w 100% konkretny i rzeczowy. 10/10 (badanie wykonał doktor Krzysztof Miśkowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Do gabinetu trafiłam przez portal znany lekarz. Wizyta u pana doktora odbyła się rzeczowo i przyjaznej atmosferze. USG wykonane, diagnoza postawiona. Dziękuję. Polecam. (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Profesjonalista w każdym calu. Szybka diagnoza i właściwe leczenie, indywidualne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam Pana Doktora. (badanie wykonał doktor Sebastian Rygiel, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0

Polecam! Bardzo dokładnie zajął się Pan doktor stopą syna, by mògl trenować. Zalecił leczenie.
Pan doktor uważnie słucha, odpowiada na wszystkie pytania.
Jest niezwykle kompetentny.
Syn się czuł bardzo komfortowo podczas wizyty.
Bardzo polecam Pana doktora (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Polecam! Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, poświecił mi tyle czasu, ile potrzebowałem. Dokładnie wykonał wiele badań (m.in. USG).
W razie konieczności w przyszłości, na pewno będę wracał.
Dziekuje.

Paweł R. (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Szczery człowiek, prawdziwy lekarz, na większość wizyt można odczuć, ze pacjenci sa dla lekarzy, ale nie tutaj, ta osoba wie co robi i mowi otwarcie co trzeba zrobić, a nie wysyła pacjenta na milon badań, za które płaci sie fortunę... nie znam lepszego Ortopedy ! Gorąco Polecam ! (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo profesjonalna wizyta. Miła atmosfera i wspaniałe podejście do pacjenta. Pan doktor dokładnie przeprowadził badanie i postawił diagnozę. Serdecznie polecam! (badanie wykonał doktor Mateusz Mackoś, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
wspaniały lekarz o których dzisiaj trudno, wysłucha, doradzi, można z Nim normalnie porozmawia a odpowie na kazde pytanie. właśnie On przeprowadził mi zabieg na haluksa i rekonstrukcje stopy , obecnie mam rehabilitacje i jak na razie wszystko ok. (badanie wykonał doktor Henryk Liszka, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo rzeczowy, merytoryczny, kulturalny lekarz z absolutnie profesjonalnym podejsciem do pacjenta. (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan doktor jest niezwykle sympatyczny. Badanie prowadzi bez pośpiechu. Wszystko jest konkretnie wyjaśniane. Zaproponowane leczenie naprawdę przynosi pozytywne efekty, jeżeli przestrzega się planu leczenia i zaleceń lekarza. Mój problemu ze stopami został rozwiązany. Jak najbardziej polecam wizytę u doktora Gąciarza.
(badanie wykonał doktor Mateusz Gąciarz, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Zmiany zwyrodnieniowe w stopie doprowadziły do przewlekłego stanu zapalnego ścięgna skokowego, olbrzymiego bólu przy chodzeniu, obrzęku całej kostki a w końcu do zerwania ścięgna.Do poruszania się pozostały mi kule albo wózek inwalidzki. Wielu lekarzy miało wątpliwości co do przeprowadzenia zabiegu, byłam odsyłana od specjalisty do kolejnego specjalisty..Lekarz Henryk Liszka podjął się rekonstrukcji ścięgna i korekty całej stopy podczas jednego zabiegu.Jestem po rehabilitacji, mam co prawda w &quotnowej&quot stopie kilka metalowych elementów i śrubek ale jest ona w pełni sprawna (nie usztywniona co jest bardzo ważne! ) i chodzę normalnie.Podczas pobytu w szpitalu Lek. Henryk Liszka często sprawdzał czy wszystko jest w porządku po zabiegu.Takich lekarzy nie spotyka się na co dzień .... raczej można ich spotkać tylko oglądając filmy i seriale.Życzę każdemu szukającemu lekarza aby trafił na tak świetnego specjalistę i człowieka jakim jest Lekarz Henryk Liszka.
(badanie wykonał doktor Henryk Liszka, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Miły, uprzejmy i przede wszystkim fachowiec wysokiej klasy. Jasno tłumaczy schorzenie i jak będzie przebiegało leczenie lub operacja. Nie czuć przy nim skrepowania podczas zadawanych pytań. Bardzo dobry specjalista, podchodzący z pasją do schorzenia nękającego pacjenta.Bardzo dokładny w badaniu i tłumaczeniu schorzenia. Nie spieszy się, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Można mu zaufać. Niedawno operował mi stopę i wszystko przebiega tak jak powiedział. Gorąco polecam konsultacje i leczenie u doktora Liszki!
(badanie wykonał doktor Henryk Liszka, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Ogromna wiedza. Tlumaczy wszystko i zna sie doskonale na &#039nowoczesnej&#039 medycynie. Wyleczyl mnie szybko po kontuzji (staw skokowy (naderwane wiezadlo)). Polecam!
(badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Prawidłowo zdiagnozował mi problem ze stopą (entezopatia rościęgna podeszwowego), dzięki czemu dalsze leczenie było skuteczne. Wcześniej leczyli mnie inni specjaliści (chirurg, ortopeda) dając całkiem błędne diagnozy. Bardzo polecam!
(badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Dobra i szybka ocena stanu skręconej kostki i więzadeł. Rezygnacja z usztywnienia we właściwym momencie i pomoc w zasięgnięciu porady rehabilitanta pozwoliły mi rozpoczęcie samodzielnych ćwiczeń i szybkie odzyskanie sprawności w chodzeniu. Bardzo dziękuję i POLECAM.
(badanie wykonał doktor Krzysztof Miskowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobry ortopeda. Przeprowadził mi operację po złamaniu kości stawu skokowego. Noga złożona bardzo dobrze co skutkuje szybkimi postępami w rehabilitacji. Poza tym miły, kulturalny człowiek czym się wyróżnia spośród lekarzy (nie oceniam kompetencji tylko sposób bycia) urazówki w Krakowie
(badanie wykonał doktor Krzysztof Miskowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobry lekarz! Naprawdę godny polecenia. Jestem zawodniczką jednego z krakowskich klubów lekkoatletycznych. Trafiłam do niego z kontuzją stawu skokowego. Wcześniejsze wizyty u innych specjalistów nie przyniosły żadnych rezultatów. Trafna diagnoza postawiona przez doktora Liszkę pozwoliła mi na uporanie się z kontuzją i szybki powrót do treningów.
(badanie wykonał doktor Henryk Liszka, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Całkowicie przypadkowo trafiłem do Pana Doktora Liszki ze zwichnięciem stawu skokowego spowodowanego nadmiernym treningiem biegowym. Jakież było moje zdziwienie dowiadując się, że Pan Doktor również biega, a w swej praktyce lekarskiej głównie zajmuje się problemami stopy i stawu skokowego. Konsultacje uważam za bardzo pomyślne, zlecone badania za zasadne, a fachowe zalecenia otrzymane od Pana Doktora Liszki oraz zlecona rehabilitacja pomogły mi w dalszym przygotowaniu do maratonów. Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim biegaczom!!!
(badanie wykonał doktor Henryk Liszka, ocena ze ZnanyLekarz)
21 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.