USG stawu biodrowego (USG biodra)

Ortopedia

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
7 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 7  
 
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Polecam Pana doktora Miśkowca, jest bardzo pomocny, profesjonalny i zależy mu na dobrze pacjenta, jeśli zajdzie taka potrzeba, na pewno wybiorę się do Pana doktora ponownie. (badanie wykonał doktor Krzysztof Miśkowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Kompetentny, miły i pomocny. Na wszystkie pytania cierpliwie odpowie i doradzi jak dalej postępować.Była to nasza 4 wizyta u tego lekarza. Nie wyobrażam sobie że moglibyśmy wybrać kogoś innego. (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Niezwykle kompetentny i rzeczowy lekarz. W czasie jednej wizyty , bez pośpiechu był w stanie wysłuchać chorego, przeczytać dokumentację, dokładnie zbadać pacjenta, wykonac USG czterech stawów, opisać stan chorego i wyniki badania, diagnozę i zalecenia. Mistrzostwo świata! (badanie wykonał doktor Krzysztof Miśkowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan doktor po wykonaniu badania usg i zbadaniu mojego biodra trafnie postawił diagnozę. Wyjaśnił przyczynę i przedstawił możliwe rozwiązania problemu, zlecił też dalsze badania. (badanie wykonał doktor Henryk Liszka, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Po prostu, profesjonalista jeśli chodzi o ortopedię, a do tego bardzo miły i sympatyczny człowiek, gorąco polecam Pana doktora. (badanie wykonał doktor Henryk Liszka, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobry lekarz , stawia trafne diagnozy,I wdraża odpowiednia rehabilitacje.Problemmiałam z biodrem , ledwo chodziłam , dziś kiedy rehabilitacja juz trwa prawie 3 tygodnie , Mogę chodzić . Narazie powoli , ale już jest lepiej.Polecam.
(badanie wykonał doktor Krzysztof Miskowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Mimo że po raz pierwszy byłem z wizytą u Pana doktora,od razu postawił diagnozę(uraz biodra),wykonał USG,zalecił leczenie.Po kilku dniach,w sobotę,zaniepokoił mnie krwiak na udzie.Połączyłem się z Poradnią,w której przyjmował,po zakończeniu przyjęć pacjentów sam do mnie oddzwonił i udzielił porady.Prawdziwy lekarz!Janusz Luberda
(badanie wykonał doktor Henryk Liszka, ocena ze ZnanyLekarz)
7 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 7  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.