USG przezciemiączkowe OUN noworodków, niemowląt

Pediatria

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
12 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 12  
 
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Bardzo konkretny lekarz. Wizyta przebiegła w świetnej atmosferze. Duży plus za podejście do małych dzieci. Polecam!! (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo sympatyczna Pani Doktor, byłam na badaniu z niemowlakiem, delikatnie przeprowadza badanie , wszystko odrazu wyjaśniła. Lekarz z powołania ! (badanie wykonała doktor Justyna Michalczak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Przebieg wizyty ok. Pan dr wszystko dokładnie tłumaczy, super podejście do pacjenta,. Polecam bardzo (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobre podejście do dzieci, wszystko super wytłumaczone, bardzo sympatyczna obsługa klienta, i poczekalnia duza z zabawkami. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Podczas usg przezciemiaczkowego super podejście do małego pacjenta . Bardzo kompetentny specjalista, który w sposób rzetelny opowiada na pytania rodziców. Bardzo polecamy (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo sympatyczna, mająca podejście do dziecka. W sposób rzeczowy i jasny odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Bardzo polecam wizytę u Pani doktor Justyny Michalczak. (badanie wykonała doktor Justyna Michalczak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Rozwiał nasze obawy co do zdrowia ok miesięcznego dziecka jeszcze przed wykonaniem usg. Badanie potwierdziło jego wcześniejsze słowa. Odpowiedział wyczerpująco na wiele pytań, również nie związanych bezpośrednio z badaniem. Udzielił kilku ciekawych rad również z punktu widzenia ojca, a nie tylko lekarza. Bardzo polecamy (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan Doktor jest człowiekiem bardzo miłym, kulturalnym i przede wszystkim bardzo dokładnie i skrupulatnie wykonuje badanie, wszystko omawia na spokojnie. Bardzo dobre podejście do małych pacjentów, ogrom spokoju i opanowania. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobry lekarz. Fachowy, cierpliwy z podejściem do dzieci. Odpowiadał rzeczowo ma wszystkie pytania odnośnie opieki nad dzieckiem. Polecam. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Dostaliśmy od pediatry skierowanie na USG przezciemiączkowe głowy. Pani doktor wykonała badanie powiedziała w jakim celu je się robi badanie i bardzo rzetelnie odpowiadała na moje pytania. Bardzo miła Pani doktor z dobrym podejściem do dzieci. Wszystko tłumaczyła, uspokoiła i powiedziała, że nie widzi nic niepokojącego. Polecam !
(badanie wykonał doktor Justyna Michalczak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pani doktor robiła m.in. USG przezciemiączkowe mojej córeczce, na które otrzymaliśmy skierowanie od neurologa. W celu potwierdzenia ( i uspokojenia nas rodziców ), ze nie ma powodu do większych obaw Pani doktor zaoferowała powtórzenie badania w innym miejscu na dużo wyższej klasy sprzęcie. Pani doktor poświęciła swój prywatny czas ( pojawiła sie w sobotę w szpitalu specjalnie dla nas) i nie chciała za to żadnej zapłaty. Pani doktor jest bardzo dokładna i rzetelna oraz ma wspaniałe podejście do małego Pacjenta. Polecam Pania doktor Justynę bardzo.
(badanie wykonał doktor Justyna Michalczak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pani Doktor Justyna Michalczak robiła USG przezciemiączkowe naszemu 2-miesięcznemu synowi w gabinetach Medicover. Rzetelnie oceniła stan zdrowia dziecka. Wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania &quotprzewrażliwionych&quot rodziców. Wykazała się ogromną skrupulatnością i wiedzą oraz niezwykłą dozą empatii. To lekarz z powołania, godny polecenia. Wspaniałe podejście do małego pacjenta oraz rodziców. Bardzo nam pomogła, a Szymek w nagrodę obdarzył ją uśmiechem.
(badanie wykonał doktor Justyna Michalczak, ocena ze ZnanyLekarz)
12 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 12  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.