USG narządu ruchu dzieci

Pediatria

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
38 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
Sortowanie 
 
 
 
5.0
U dr Mackosia byliśmy na konsultacji z dzieckiem. Wizyta przebiegła profesjonalnie i w miłej atmosferze. Potrafił zjednać sobie sympatię małego pacjenta. Pan Doktor dokładnie przeprowadził badanie, zrobił USG i wyczerpująco udzielił odpowiedzi na pytania.
Po podejściu do pacjenta widać, że jest świetnym specjalistą zaangażowanym w swoją pracę.
Dziękujemy i polecamy serdecznie!! (badanie wykonał doktor Mateusz Mackoś, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Świetny lekarz, drobiazgowy, wszystko tłumaczy. Wychodzisz z wizyty i wiesz co masz robić dalej. Polecam gorąco. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wizyta przebiegła w życzliwej atmosferze. Badanie bylo spokojne i dokładne, z precyzyjnie wyjaśnioną diagnozą i konkretnymi zaleceniami. Wyszliśmy zadowoleni.(badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo, bardzo profesjonalnie zbadanie dziecka. Opisanie problemu i wyjaśnienie nam dalszego postępowania. Dodatkowo Pan Doktor zbadał dziecko pod kontem czy prawidłowo rozwijają się pozostałe narządy ruchu. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan doktor to wspaniały specjalista z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Moja córka boi sie obcych ludzi a zwłaszcza lekarzy. Pan doktor tak poprowadził badanie, że wszystko odbyło sie bez stresu i płaczu. Wszystko dokładnie tłumaczy, nawet dziecku dzięki czemu wizyta przebiegła szybko i w bardzo przyjemnej atmosferze. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Lekarz z powołania .... Bardzo miły jak i dla rodziców tak i do dzieciaczków :) wyjaśnił wszystko szczegółowo i oczywiście uspokoił :) polecam z całego serca :) (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Niezwykłe maniery, wspaniały kontakt z dzieckiem, doswiadczenie, wiedza i pewnosc w nakresleniu kolejnych krokow dzialania, zapewnila kompletne zaufanie i uspokoila dziecko. Goraco Polecamy (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził badanie usg. Odpowiedział na nasze pytania i doradził jak postępować. Rzetelnie wytłumaczył nam wszystko.

Serdecznie polecamy! (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Lekarz bardzo miły, bardzo dokładnie przeprowadza badanie, a później wszystko tłumaczy bez pośpiechu i zbywania. Polecam (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Lekarz z fantastycznym podejściem do małych pacjentów. Rzeczowy, konkretny, życzliwy, wszystko wyjaśnia. Wizyta odbyła się punktualnie. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Byłam u Pana Doktora z synkiem, który ma zespół Aspergera. Jak zawsze boi się lekarzy, to Pan Doktor sprawił, że synek był grzeczny, nic się nie bał i był bardzo zadowolony. Pan Doktor bardzo dobrze zbadał synka, był miły, uprzejmy, wszystko wytłumaczył. Ma super podejście do dzieci. Bardzo polecam, my na pewno tu wrócimy na wizytę kontrolną. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Gorąco polecam cudowny człowiek wspaniały lekarz, super podejście do dzieci. W jedną sekundę zobaczył to czego inni lekarze nie dostrzegali przez ładnych parę lat. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
____Miło, konkretnie i w pełni profesjonalnie, przy tym bez naciągania na niepotrzebne badania czy zabiegi. Wizyta z rocznym dzieckiem. Super podejście do małego pacjenta! Polecam. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo fachowe i rzetelne badanie, dokładnie wyjaśnione wszelkie wątpliwości. Atmosfera z szacunkiem do dziecka i rodzica, jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Z całego serca polecam Doktora Oberca. Dziękujemy! (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Kilka tygodni oczekiwania ale było warto , super podejście do dzieci ! Wszystkie informacje przekazane bardzo zrozumiale i wyczerpująco . Już szykuję drugą córkę na kontrolę postawy ;) (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wizyta mojego 6 miesięcznego synka przebiegła w miłej atmosferze - doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta i rodzica, jest rzeczowy, a przy tym kapitalnie radzi sobie z małym, często niełatwym pacjentem. Doktor ustosunkował się do każdego mojego pytania związanego ze stanem zdrowia synka. Każdemu polecam Pana doktora. Chciałabym podziękować Panu doktorowi również za polecenie najlepszej Pani rehabilitant. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Lekarz rzeczowy i dokładny, posiada specjalistyczny sprzęt. Rozwiał wszelkie wątpliwości w kwestii rozwoju synka. Ma dobre podejście do dzieci. Polecamy! (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Bardzo dobre podejście do dzieci i rodziców. Dokładnie wykonane badanie. Diagnoza jasno przekazana rodzicom. Dokladnie wyjaśnione leczenie i dalsze postępowanie. Bardzo sympatyczna atmosfera w gabinecie. Pan doktor nie spieszy się podczas wizyty. Dzieci bardzo miło wspominają pobyt u Pana dr. Przyjechalismy z podkarpackiego i na pewno bedziemy tutaj wracać. Wszystkim którzy potrzebują pomocy polecamy a Panu Dr serdecznie dziękujemy Hania i Piotruś z rodzicami (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobry lekarz i super kontakt z dzieckiem, dokładny a także wszystko fajnie tłumaczy, polecam. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Lekarz jest dokładny, bardzo uprzejmy i rzetelny. Dzięki wizycie i kontroli usg syn nie musiał kolejnych dwóch tygodni siedzieć w domu z nogą w gipsie . Bardzi dobre podejście do dzieci. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
38 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.