USG nadgarstka

Ortopedia

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
16 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 16  
 
Sortowanie 
 
 
 
5.0
U Pana doktora leczę się już kilka lat, miałam 2 zabiegi na nadgarstek, obecnie leczę kolano, na lepszego ortopedę nie mogłam trafić, super podejście, wszystko jasno szczegółowo wyjaśnione, leczenie skuteczne a wizyty są zawsze na spokojnie w przyjaznej atmosferze :) szkoda że wszyscy lekarze tacy nie są!! Szczerze polecam i pozdrawiam :) (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz) 
 
5.0
Bardzo dobry lekarz, szybko i dobrze postawił diagnozę. Zabieg na jednej ręce wykonany perfekcyjnie, ból całkowicie ustąpił. Teraz czekam na zabieg na drugą. Serdecznie polecam , bardzo dobry specjalista. (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Byłam dopiero raz u Pana Doktora, wizytę oceniam bardzo pozytywnie, bo już po tej pierwszej wizycie poczułam sie znacznie lepiej. Pan Doktor uważnie mnie wysłuchał, spokojnie i dokładnie objaśnil plan terapii, wykonując iniekcje kontrolował je poprzez USG i informował co własnie robi. Kominikatywny, Sympatyczny, Profesjonalista. (badanie wykonał doktor Krzysztof Miśkowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Kompetentny, a przy tym sympatyczny i bardzo pomocny specjalista! Dokładnie analizuje wyniki oraz cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Nie traktuje pacjenta lekceważąco tylko angażuje się w jego leczenie.
Lekarz rzeczowo wytłumaczył na czym polega nieprawidłowość w zrastającym się po złamaniu nadgarstku i od razu zorganizował dodatkowe badania, żeby jak najszybciej ustalić czy konieczny będzie zabieg.
Zdecydowanie polecam! (badanie wykonał doktor Mateusz Mackoś, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Profesjonalne i jednocześnie bardzo ludzkie podejście Pana Doktora. Mily sympatyczny jako czlowiek podchodzi do pacjenta jak do czlowieka a nie do kolejnego przypadku. Polecam szczerze. (badanie wykonał doktor Mateusz Gąciarz, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pełny profesjonalizm, bez zbędnego gadania, czyste konkrety. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy dobrego ortopedy, to Dr. Adam Podhorecki to idealny adres. Polecam (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Jak zawsze bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście do sprawy. Odpowiednia diagnoza i szybkie efekty jeszcze tego samego dnia (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Do pana doktora Tomasza Soleckiego trafiłam z początkiem 2018r.ze skierowania od innego ortopedy z powodu zadawnionego (od 1992) zespołu cieśni nadgarstka, zdiagnozowanego w drodze badania EMG dopiero w r.2006. Jestem pianistką, nauczycielem gry na fortepianie i akompaniatorem w szkole muzycznej. W czerwcu b.r. w wyniku przepracowania ręki nastąpił nawrót choroby: drętwienie , osłabienie i ból w nadgarstku. Nie mogę grać. Pan doktor ocenił, że ze względu na zastarzałość schorzenia w I etapie terapii pomóc może jedynie zabieg chirurgiczny. Z nadzieją oczekuję operacji, gdyż chciałabym wrócić do pracy. Przejdę też następny etap diagnostyki (RM), gdyż nadgarstek wymaga dalszego leczenia. Pan doktor zajął się mną energicznie, spokojnie wyjaśnił mi wszystko, o co pytałam i czego powinnam była się dowiedzieć. Anna (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Konsultacja chirurgiczna w dosyć skomplikowanym złamaniu nadgarstka. Wybór lekarza ze względu na mocno ograniczony czas nastąpił na podstawie opinii zamieszczonych na portalu ZnanyLekarz. Bardzo profesjonalne podejście potwierdzone doświadczeniem. Dokładne wyjaśnienie rodzaju urazu, możliwości leczenia, przebiegu zabiegu, czasu rehabilitacji oraz rekonwalescencji. (badanie wykonał doktor Mateusz Gąciarz, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Świetny i bardzo sympatyczny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobrze wykonana operacja cieśni nadgarstka. Pan doktor udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, wizyta przebiega bez pośpiechu. Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora.
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wizyta dotyczyła początkowych objawów zespołu cieśni. Lekarz bardzo rzeczowy, uprzejmy, odpowiada na wszystkie pytania, nie zbywa, nie ma się wrażenia, że chce tylko jak najszybciej zaliczyć pacjenta. Godny zaufania, człowiek czuje, że jego zdrowie jest we właściwych rękach.
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bez żadnego polecenia, ale w wielkim bólu, wybrałam wizytę, u dr. Soleckiego. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona rzetelnym podejściem doktora, do pacjenta. Wyczerpujące pytania i konkretne tłumaczenie mi mojego problemu, wzbudziły we mnie wielkie zaufanie Wspaniały specjalista , a przy tym, człowiek z klasą ! Wyszłam po wizycie bez bólu, szczęśliwa, z podaną blokadą. Teraz czekam na operację cieśni nadgarstka, wierząc, że odzyskam 100% sprawność ! POLECAM dr. Solecliego, wszystkim cierpiącym! Barbara Juzycz
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Trafiłam przez przypadek ale jestem zadowolona. Pomógł mi zarówno w temacie nadgarstka jak i kolana. Bardzo kompetentny, trafna diagnoza. Gorąco polecam. Aha i uprzejmy.
(badanie wykonał doktor Krzysztof Miskowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
wspaniały lekarz, z empatią i znawstwem podchodzący do choroby pacjenta . Wnikliwie analizuje problem i szuka najlepszego możliwego rozwiązania. Bardzo mi pomógł po nieudanej operacji nadgarstka w szpitalu w Trzebnicy. Przed sobą widzi człowieka, a nie anonimową &quotjednostkę chorobową&quot. Kolejki do Pana Doktora są niemałe , ale to dlatego, że jest naprawdę świetnym specjalistą ! W dodatku mimo zapracowania zawsze życzliwy i uśmiechnięty.
(badanie wykonał doktor Krzysztof Miskowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Profesjonalista: konkretny a jednocześnie empatyczny i miły. Dziękuję za fachową pomoc: operację i cierpliwość w odpowiadaniu na wszelkie pytania w trakcie wizyt kontrolnych. Komunikacja z pacjentem na najwyższym poziomie. Dzięki wspaniałej opiece mój nadgarstek jest sprawny. Kinga
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Chciałam bardzo podziękować Doktorowi Soleckiemu. W miłej atmosferze zoperował mi rękę, teraz mogę normalnie poruszać nadgarstkiem. To doskonały fachowiec, a przy tym ciepły człowiek. Budzi zaufanie którego nie doświadczyłam u żadnego innego lekarza. Z całego serca polecam! Anna K
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
16 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 16  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.