• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 16 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

USG naczyń żylnych kończyn dolnych (Doppler)

Chirurgia Naczyniowa

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
20 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
 
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Profesjonalna i konkretna wizyta. Szybko ustalona przyczyna i plan leczenia. Uwzględniony aspekt zdrowotny oraz estetyczny. Lekarz na miarę bierzących wymagań klientów. (badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Od dziecka zmagam się z problemem naczyniaka i żylaków lewej nogi. Poprzedni zabieg przeprowadzony przez bardzo znanego profesora nie powiódł się. Od dawna szukałam lekarza, który by mi pomógł. Dotychczas wszyscy chirurdzy naczyniowi, do których umawiałam się na wizyty, rozkładali ręce i powtarzali, że w moim przypadku nie da się nic zrobić. Na Pana doktora Juzę trafiłam przypadkowo. Pan Doktor zrobił na mnie ogromne wrażenie, jest bardzo profesjonalny, postawił diagnozę, z którą poprzednio się jeszcze nie spotkałam. Co najważniejsze, jako jedyny lekarz powiedział, że podejmie się zabiegu. Ze względu na ciążę zabieg mogę przeprowadzić dopiero za kilka miesięcy, ale dziękuję serdecznie Panu Doktorowi za danie mi nadziei, że coś się może zmienić i nie mogę się doczekać efektów. Oby więcej takich specjalistów w Polsce! Serdecznie polecam. (badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Do gabinetu trafiłam z bólem w dolnej części łydki. Na badanie USG żył skierował mnie lekarz rodzinny. Pan doktor bardzo kompetentnie a przy tym w przyjazny dla pacjenta sposób wykonał badanie i postawil diagnozę. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i życzliwość. (badanie wykonał doktor Andrzej Fedak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Witam, Chciałam polecić serdecznie wszystkim dr Juzę. Przyszłam do niego z problemem pojawiających się na nogach pajączków końcem zeszłego roku. Doktor szybko zdiagnozował problem i po 4 zabiegach problem znikł. Efekty były zauważalne już po pierwszym zabiegu. Doktor obejrzał dokładnie obie nogi i zajął się każdym jednym, nawet najmniejszym i ledwo widocznym pajączkiem. Ponadto doktor dba o pacjentów nie tylko podczas wizyty, lecz również pomiędzy nimi utrzymując z pacjentem kontakt telefoniczny. Jeszcze raz serdecznie polecam.
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan Doktor jest wybitnym specjalistą w swej dziedzinie. Od wielu lat miałam problem z żylakami, byłam u wielu lekarzy, miałam kilka zabiegów, które nie do końca dawały rezultat. Podobne problemy genetycznie przekazałam mojej córce. Ponieważ córka studiowała w Krakowie zaczęła tu szukać specjalisty. Trafiła przypadkowo na dr. Juzę, umówiła się na wizytę i była zachwycona. Namówiła również mnie. Przyszłam i już po pierwszej wizycie widziałam różnice w wyglądzie moich nóg. Podobnie u córki jest wyraźna poprawa. Pan doktor jest pasjonatem w swojej dziedzinie, stosuje nowatorskie metody i ma świetny sprzęt . Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wysłucha, doradzi. Ma ogromną wiedzę i spore doświadczenie. Polecamy gorąco! Alicja i Olga
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo profesjonalny i rzeczowy lekarz. Indywidualnie podchodzi do pacjenta i dlatego po konsultacji i diagnozie zdecydowałam się na zabieg. Pomimo ciężkiego stanu rozległych żylaków na udach i podudziach obu nóg zabieg przyniósł bardzo dobre efekty. Ustąpiły również bóle nóg i opuchlizna. Wizyty kontrolne po zabiegu dały mi poczucie kompleksowej opieki medycznej. Polecam wszystkim, którzy chcą pozbyć się wieloletnich dolegliwości związanych z żylakami i poprawić komfort życia.
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Gorąco polecam pana doktora Bartłomieja Juzę. Do doktora zgłosiłam się z poważnymi dolegliwościami związanymi z niewydolnością żyły piszczelowej prawej - rozległe bolące żylaki, noga twarda, nabrzmiała. Pan doktor wykonał mi zabieg klejenia żyły odpiszczelowej metodą VenaSeal, a na kolejnych wizytach kontrolnych skleroterapię bocznic. Zabieg przebiegł bez powikłań, a żylaki przestały boleć. Doktor podczas wizyty oraz zabiegu stwarza milą atmosferę, emanuje cierpliwością i spokojem. Doktor Juza to bardzo miły, życzliwy, ciepły w obyciu i otwarty na pacjenta młody lekarz. Dziękuję, Panie Doktorze!
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Juzie za pomoc mojej mamie.Mama leczyła żylaki od 30-u lat bez powodzenia. Pojawiały się rany, które goiły się latami. Lekarze przepisywali tylko maści i nowe opatrunki. W tym roku (2016) pękł żylak, mama była sama w domu, straciła przytomność, rozcięła łuk brwiowy. Mąż znalazł ją po godzinie (mogła się wykrwawić). Na pogotowiu tylko założyli opatrunek. Codziennie żyła w strachu, że żylak ponownie się otworzy. Postanowiłam więc wziąć sprawę w swoje ręce i zaczęłam szukać pomocy. Znalazłam w internecie doktora B.Juzę, który okazał się bardzo kompetentnym, młodym (zaleta!) lekarzem wdrażającym najnowsze metody leczenia. Usunął mamie w obu nogach potężne (nie przesadzam) żylaki, które były przyczyną bólu i strachu przed utratą życia. Zastosował metodę klejenia VenaSeal bez narkozy, czy specjalnych przygotowań. Po godzinnym zabiegu mama wyszła o własnych siłach, a po czterech miesiącach jest już całkowicie wyleczona!! Bardzo polecam wizytę u Pana doktora, im wcześniej tym lepiej. Nie jest to tani zabieg , ale ile warte jest spokojne życie? Jeszcze raz dziękuję i polecam!
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Witam serdecznie. Jestem lekarzem ginekologiem i mama cztero- miesięcznego chłopczyka. Niestety w trakcie ciąży pojawiły się na moich nogach liczne pajączki oraz drobne żylaki. Poszukiwałam zaufanego specjalisty, który profesjonalnie pomoże mi pozbyć się tego problemu. Do doktora Bartłomieja Juzy trafiłam dzięki doskonałym rekomendacjom ze strony kilku moich pacjentek, nic chyba lepiej nie przekonuje niż zobaczenie na własne oczy efektów leczenia oraz tak liczne słowa aprobaty. Po konsultacji zdecydowałam się na zabieg. Doktor Juza wykazał się ogromnym profesjonalizmem oraz skrupulatnością. Mój zabieg miał trwać 30 min, ostatecznie trwał godzinę ponieważ doktor zdecydował się zastąpić cześciowo mikroskleroterapię - laserowym usuwaniem naczynek, co nie pozostawia przebarwień i długotrwałych śladów na skórze, nie okazując przy tym żadnych oznak zniecierpliwienia. Obecnie jestem tydzien po zabiegu i zgodnie z tym co powiedział doktor Juza pozostały mi na skórze drobne czerwone kropeczki które z dnia na dzień systematycznie znikają. Czytając o powikłaniach mogących wystąpic po zabiegu skleroterapi obawiałam się najbardziej blizn oraz trwałych przebarwień- dzięki dokładnosci oraz doświadczeniu pana doktora nic podobnego nie wystąpiło. Jako lekarz wiem jak istotne jest dokładne omówienie problemu z pacjentem oraz poświęcenie mu całej swojej uwagi w trakcie wizyty- dokładnie tak było w tym przypadku. Na zabieg przyszłam z moim synkiem, który za zgoda doktora i pod opieka pielęgniarki mógł być cały czas obok mnie. Atmosfera w gabinecie jest fantastyczna, dzięki czemu stres przed samym zabiegiem nie jest tak duży.. Z czystym zawodowym przekonaniem polecam doktora Juzę, jako niezwykle profesjonalnego, zaangażowanego i sympatycznego lekarza!!!!! Polecam w szczególności wszystkim świeżo upieczonym mamom.
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Visited Mr. Juza with a very bad leg ulcer and was recommended a new treatment system call venaseall-after the treatment my ulcer cleared up and leg felt lots better in just 2 weeks ! He is very knowledgeable and caring and explains everything and answers all questions. I would highly recommend this doctor.
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Przed zajściem w pierwszą ciążę chciałam się upewnić (zgodnie z zaleceniami ginekologa) czy wszystko w obrębie moich żył jest w porządku. Na wizytę poszłam pełna obaw z uwagi na występowanie chorób żył w mojej rodzinie. Doktor Juza już od pierwszego spotkania zjednał mnie sobie jako pacjentkę, bariera i strach przed lekarzem ustąpiły natychmiast. Podczas wizyty Doktor był uśmiechnięty, wyrozumiały i bardzo uprzejmy. Przeprowadził badanie podczas którego zdiagnozował u mnie niewydolne żyły na obu nogach. Zasugerował zabieg- jeszcze przed ciążą. Po kilku rozmowach telefonicznych i zapewnieniu mnie o praktycznie bezbolesności zabiegu umówiłam się u Doktora Juzy na zabieg klejenia żył. Dzień w którym miał odbyć się zabieg był dla mnie bardzo stresujący. Miałam ogromne szczęście, że Doktor podczas zabiegu rozluźniał atmosferę- żartował, zagadywał i mimo wszystko miałam cały czas poczucie opieki i bezpieczeństwa. Zabieg tak jak obiecał Pan Doktor był prawie bezbolesny. Po zabiegu dwukrotnie dzwonił do mnie z zapytaniem jak się czuje i czy wszystko OK. Tydzień od zabiegu odbyłam wizytę kontrolną- wszystko poszło zgodnie z planem. Ponadto, najlepszym dowodem na skuteczność Doktora była pełna poczekalnia innych pacjentów zadowolonych z leczenia. Polecam tego lekarza - fantastyczny człowiek, bardzo kontaktowy, wyrozumiały i zawsze dostępny dla pacjenta (z racji, że zabieg odbył się w tuż przed urlopem Doktora- dzwonił do mnie nawet będąc na wakacjach!). Jeszcze raz serdecznie dziękuje i polecam każdemu Doktora Juzę!
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Witam ,mam na imię Anetta i z całego serca polecam Pana Doktora Bartłomieja Juze.Przy pierwszej wizycie miałam badanie usg Dopplera obu kończyn dolnych i po szczegółowym badaniu Pan doktor Juza zapytał ,czy nie chciałabym usunąć naczynek i pajączków na nogach.Miałam ich tysiące i szczerze powiedziałam , że tak , ale już raz miałam robioną skleroterapie - przez innego lekarza, i nie dosć , że pajączki może tylko w 5% zniknęły , to jeszcze przez miesiąc musiałam nosić rajstopy uciskowe .No ale.....po konkretnym wyjasnieniu i rzetelnym podejsciu do moich fatalnych nóg-zgodziłam się.Na następnej wizycie Pan doktor wykonał zabieg skleroterapii i EVRE pajączków,nic nie bolało,rajstop nie musiałam nosić,no i .......EFEKT-BAJKA.Zero pajączków i fioletowych naczynek i to prawie po tygodniu od zabiegu REWELACJA , jeszcze raz Dziękuje Panie Doktorze.Musze jeszcze wspomnieć,że to lekarz z powołania,pełen wiedzy , sympatyczny,lubiący swój zawód i pacjentów,a tak cicho dodam ,że to fanatyk naczynek.Szczerze polecam
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Nazywam się Monika, obecnie mam 18 lat. Pare miesiecy temu dr. Juza przeprowadził zabieg skleroterapii w celu usunięcia żylaka z tyłu mojej lewej nogi. Jadąc na pierwszą wizyte do doktora Juzy bardzo się stresowałam i denerwowałam lecz teraz wiem ze całkowicie niepotrzebnie. Pan Bartłomiej okazał się bardzo pogodnym, sympatycznym człowiekiem i co najważniejsze świetnym specjalistą. Dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg i jak bedzie przebiegał. Zabieg wykonywany był na znieczuleniu miejscowym, nie pojawiła się podczas niego ani jedna kropla krwi, nie było żadnych nacięć. Podczas jego trwania dr. Juza rozmawiał ze mną, pytał czy wszystko dobrze i czy czegoś mi nie potrzeba. Po zabiegu od razu mogłam jechać do domu. Pare dni po zabiegu dr. Juza zadzwonił do mnie zapytac czy dobrze się czuję, czy wszystko w porzadku. Za miesiąc kazał zglosic sie na wizyte by na nodze nie pozostał ani jeden ślad po żylaku. Nastepna wizyta również była bardzo miła, doktor Juza jak zawsze był uprzejmy i sympatyczny. Dzięki dr. Juzie mogę bez skrępowania ubrać sukienki i krótkie spodenki bo tak jak mi obiecał na pierwszej wizycie po zylaku nie ma śladu. Teraz jesli ktokolwiek mówi przy mnie o tym ze ma problemy z żylakami to polecam dr. Bartłomieja Juze bo jest świetnym specjalistą i bardzo sympatycznym człowiekiem.
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Witam, chciałam zarekomendować dr Bartłomieja jako sprawdzonego lekarza w dziedzinie konsultacji flebologicznych oraz z chirurgi naczyniowej.Konsultacje medyczne są prawdziwą przyjemnością wynikające z ogromnej wiedzy lekarza-&gt wyjaśnienie patomechanizmu powstawania niewydolności żylnej. A także umiejętności przekazania jej pacjentowi.Sprzęt wykorzystywany podczas ingerencji chirurgicznych i badania USG Dopplera jest profesjonalny i nowoczesny. Także po przeprowadzonym zabiegu usuwania żylaków można liczyć na pełne zaangażowanie ze strony lekarza - wyjaśni, odpowie na telefon czy smsa. Dlatego zdecydowanie polecam Dr Juzę.Agnieszka Baranowska
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Serdeczne podziękowania dla doktora Bartłomieja Juzy, w związku z wykonaniem zabiegu udrożnienia żył u mojej babci..Babcia trafiła do Pana doktora po wielu wizytach u innych lekarzy specjalistów, którzy nie potrafili jej pomóc Dzięki trafnej diagnozie i szybko wdrożonemu leczeniu znacząco poprawił się jej komfort życia. Zabieg przeprowadzony był w znieczuleniu miejscowym i przebiegł bez żadnych komplikacji. Babcia natychmiast po zabiegu poczuła poprawę, a także mogła o własnych siłach wrócić do domu. Doktor Juza był cały czas dostępny pod telefonem po zabiegu i zawsze cierpliwe i wyczerpująco wyjaśniał wszelkie pojawiające się wątpliwości. Jeszcze raz serdecznie dziękuję w imieniu babci oraz polecam Pana doktora Juzę.
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Dzień dobry wszystkim. Mam na imię Paulina i w imieniu całej swojej rodziny chciałam poniższym wpisem podziękować doktorowi Juzie za serdeczną i fachową opiekę nad moją babcią Krystyną Rojnik. Problemy zdrowotne babci dotyczące nóg zaczęły się w 2012 roku . Z dnia na dzień było coraz gorzej - od Neurologa, poprzez Kardiologa i Reumatologa odbywały się nasze wizyty - każdy z tych lekarzy brał pieniądze za prywatne wizyty które nie przynosiły rezultatu. Babcia coraz gorzej się wysypiała , nie była w stanie pomagać w domu ze względu na obrzęki oraz dolegliwosci bólowe. Pod koniec 2014 roku pojawiły się na nogach sączące się zmiany - nogi były obrzęknięte a każde zadrapanie kończyło sie ogromną raną . Skierowano nas do dermatologa - dermatolog zalecił maści , kremy później jakieś opatrunki które kosztowały krocie - cale leczenie łącznie z wizytami w jego gabinecie nie przyniosły rezultatu. W marcu 2015 trafiliśmy przypadkiem do doktora Juzy - poleciła nam go Pani opiekująca się starszymi osobami - ponieważ widziała rezultat jego leczenia w postaci zagojonej rany na nodze jej podopiecznej. Na wizycie u doktora okazało się ze stan nóg babci jest bardzo zły - doktor tego samego dnia rozpoczął leczenie wykonując zamykanie żylaków wewnętrznych o których nikt do tej pory nam nie wspominał. Niestety nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu ponieważ martwica skory była już bardzo rozległa. Doktor Juza rozpoczął alternatywne leczenie larwami much - na początku byliśmy przerażeni , jednak za każdym razem doktor przyjeżdżał do domu do babci i osobiście zakładał i zmieniał opatrunki . Jak powiedział na samym początku nie odpuści dopóki nie wyleczy babci. Nauczył naszą rodzinę jak bandażować nogi i jak zmieniać opatrunki. Byliśmy bez nadziei aż w końcu pod koniec wakacji leczenie doktora zaczęło przynosić dobre rezultaty a rany goiły się coraz szybciej. Dziś mogę powiedzieć tylko tyle - doktora Juze zesłał nam los!!! Po ranach o łącznej powierzchni dużego talerza stołowego nie pozostał ślad!!!Babcia jest w pełni sił a nasza rodzina nie może się nadziwić ze udało się wyleczyć babcię . Jeszcze raz jesteśmy wdzięczni całą rodziną Panie doktorze i bardzo dziękujemy.
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Opieka lekarska na wysokim poziomie, podejscie Pana Bartlomieja do pacjenta jest rewelacyjne. U doktora mialem robiony zabieg laserowego zamkniecia zyly w konczynie dolnej, wszystko przebieglo sprawnie, po zabiegu moglem w dowolnym momencie zadzwonic w razie pytan czy watpliwosci. Serdecznie polecam!
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Zdecydowanie polecam Pana dr Juze. Profesjonalne i indywidualne podejscie do pacjenta. Cierpliwy, uprzejmy i rzeczowy lekarz. Pan dr wyjasnil bardzo dokladnie na czym bedzie polegal zabieg i jakie beda po nim efekty. Wszelkie obawy, watpliwosci, pytania - rzetelna i wyczerpujaca odpowiedz. Widac, ze dr Juza troszczy sie o swoich pacjentow i dba o to, aby efekt byl jak najlepszy. Wlasnie minely 3 miesiace od zabiegu na usuniecie zylakow z obu nog. Coz moge powiedziec..? Nie moge sie doczekac lata i odsloniecia w koncu nog bez skrepowania :)Zdecydowanie godny polecenia lekarz!
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Profesjonalista, bardzo sympatyczny. Na wizytach odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Dzięki Niemu skończyły się moje problemy z żylakami. Jestem zachwycona efektem i podejściem Pana Doktora. Bardzo polecam.
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Polecam wszystkim dr Juze!profesjonalnie rzetelnie !dr odpowie i doradzi na wszelkie zapytania!w trakcie 3 miesięcznego leczenia żylaków czułam się pewnie i bezpiecznie!jeszcze raz polecam !100% satysfakcji!
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
20 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.