USG kolana

Ortopedia

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
45 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2 3  
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Pacjent jest traktowany rzeczowo, konkretnie, informacje przekazane w sposób komunikatywny. Bardzo przyjazny gabinet. (badanie wykonała doktor Magdalena Woch-Trojanowska, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobry specjalista, udziela szczegółowych wyjaśnień poważnie podchodzi do pacjenta, sprawdza dokładnie i tłumaczy prosto co jest grane. Czekam w tej chwili na artroskopię kolana u tego doktora ale jestem pewien że wszystko wróci do normy. Gorąco polecam. (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo serdeczny i spokojny lekarz. Po konsultacji syna z powodu bólów kolan, trafnie postawiona diagnoza po wnikliwym wywiadzie i wykonaniu Usg. Dostaliśmy zalecenia dotyczące dalszego leczenia i rehabilitacji. Postępowaliśmy wg wskazówek pana doktora i dziś syn cieszy się pełną sprawnością i pożegnał się z bólem. Jest to specjalista godny polecenia. (badanie wykonał doktor Sebastian Rygiel, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pierwsza wizyta u ortopedy i na szczęście trafiłem na Pana doktora Sebastiana Rygiel. Prawdziwie profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad precyzyjne badanie i trafna diagnoza. Dzięki temu rozpocząłem leczenie i rehabilitacje kolana i już jest poprawa choć będzie to długotrwały proces. Serdecznie polecam jeśli ktoś szuka świetnego ortopedy bo lepszego ciężko będzie znaleźć. (badanie wykonał doktor Sebastian Rygiel, ocena ze ZnanyLekarz)
(Updated: Sierpień 12, 2019)
 
 
5.0
Potrzebowałem konsultacji po zabiegu artroskopii, a Pan doktor postarał się o kompleksową diagnozę, wskazując wszystkie za i przeciw dla kolejnych kroków. Rzetelny i przyjazny specjalista o odpowiednim podejściu. Cierpliwie bada pacjenta, sprawdza wyniki i analizuje historie choroby. Zadane trafne pytania i poświęca pacjentowi dużo czasu i swojej uwagi. Po tych pozytywnych doświadczeniach - polecam wszystkim. (badanie wykonał doktor Krzysztof Miśkowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Super lekarz, bardzo rzetelny, kontaktowy, widać że ma dużą wiedzę i doświadczenie. Przedstawił mi kilka rozwiązań na moje dolegliwości, poświęcił dużo czasu, jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona wizytą. Polecam wszystkim. (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
(Updated: Sierpień 12, 2019)
 
 
5.0
Bardzo kompetentny lekarz. Uważny, dokładny, rzeczowy i przede wszytkim ludzki. Problem diagozuje, proponuje rozwiązania i następnie leczy. Ma bardzo dużo cierpliwości, tlumaczy tak że przeciętna osoba zrozumie. Dzięki fachowości doktora odzyskałam sprawność. Szczerze polecam (badanie wykonał doktor Krzysztof Miśkowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Do Pana doktora trafiłam z polecenia Problem dotyczył zalegającej wody w kolanie Juz na pierwszej wizycie zdiagnozowano problem i go osunięto. To bardzo miły i sympatyczny człowiek ktory opisze problem i wytłumaczy jak można go usunąć ale najważniejsze jest to ze naprawdę jest lekarzem z bardzo dużą wiedzą i jest fachowcem w swojej dziedzinie. Z czystym sumieniem polecam każdemu tego Specjalistę. Pozdrawiam serdecznie (badanie wykonał doktor Mateusz Gąciarz, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Profesjonalne podejście, dociekliwość i zaangażowanie podczas badania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Fachowo sympatycznie i skutecznie. Szybka i prawidłowa diagnoza, dokładne poinformowanie pacjenta dokładne opisanie rokowań. (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan doktor sprawia wrażenie rzeczowego, dokładnego, zadaje pytania i jest zainteresowany odpowiedziami pacjenta, odpowiada też na wszystkie zadawane mu pytania. Zaproponował plan leczenia - najpierw doraźne, które od razu mi pomogło i dalsze etapy. Jeden z lepszych ortopedów, o których byłam, a wielu już ich odwiedziłam. I jestem też ciekawska, zadaję dużo pytań, a doktor Gąciarz cierpliwie i drobiazgowo na nie odpowiadał. Mam problem z kolanem po pęknięciu rzepki i zerwanym więzadle krzyżowym i jego rekonstrukcji. (badanie wykonał doktor Mateusz Gąciarz, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz wszystko szczegółowo omówił oraz wyjaśnił jak dalej postępować. Badanie również zostało przeprowadzone dokładnie. Ponadto zostałem przyjęty punktualnie, co również za duży plus. Serdecznie polecam. (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobry lekarz, dokładny, konkretny i pomocny. Świetny kontakt z pacjentem. Jasno wszystko tłumaczy. Wizyta w sprawie kolan przebiegła sprawnie, miła atmosfera .
Polecam!! (badanie wykonał doktor Mateusz Mackoś, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Rzeczowa konsultacja i precyzyjna diagnoza, zdecydowanie polecam tego lekarza przy róznego typu urazach związanych z kolanami (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Świetny specjalista. Konkretna diagnoza, omówienie problemu ze szczegółami. Precyzyjne zalecenia. Polecam serdecznie ! (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Profesjonalista, Pan Adam polecił mi bardzo dobrego rehabilitanta i tak naprawdę uchronił moje kolano przed operacją. Rehabilitacja pomogła, kolano jest sprawne i obyło się bez bloku operacyjnego.
Ponad to miałam błędnie opisany rezonans magnetyczny kolana.
Pan Adam sam przeanalizował obraz, przepadał ruchomość w kolanie. Jak się okazało to nie przednie (jak w opisie z rezonansu) a tylne więzadła krzyżowe były uszkodzone. Oczywiście zostało mi dokładnie wytłumaczone i uzasadnione postawienie takiej diagnozy. Wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona i pełna nadziei.
Polecam! (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Dr.Tomasz Solecki to ortopeda wart polecenia jakiś czas temu wyleczyloje kolano i postawił mnie na nogi obecnie leczy mój kręgosłup lędźwiowy jest lekarzem pełnym cierpliwości i wielkiej wiedzy polecam (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Właśnie wróciłam po wizycie od doktora.Jestem pod wrazeniem.
Odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.Mily,sympatyczny wyjaśnił przebieg operacji.Napial jaki badania zrobić przed operacją.Zdecydowalam już będąc w gabinecie,że jak mam iść pod nóż to tylko do niego. (badanie wykonał doktor Krzysztof Miśkowiec, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Super podejście do tematu, wszystko wytłumaczone prostym językiem. Czuję że moje kolano jest w dobrych rękach :) (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Z wizyty u lek. Adama Podhoreckiego jestem bardzo zadowolony. Zostałem bardzo szczegółowo zbadany, przy użyciu USG, nie tylko pod względem ortopedycznym, ale również w kierunku krążenia. Zostałem skierowany do wysoce kwalifikowanego terapeuty. (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
45 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2 3  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.