USG jamy brzusznej dzieci

Pediatria

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
15 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 15  
 
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Świetny lekarz u którego wiedza idzie w parze z empatią do małego pacjenta :) Byliśmy drugi raz z synkiem na wizycie i drugi raz lekarz wytłumaczył w sposób przystępny niepokojące nas problemy u dziecka. Dziękujemy. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Świetny, bardzo dokładny i profesjonalny lekarz z doskonałym podejściem do dzieci. Spokojnie tłumaczył co widać na monitorze i odpowiadał na każde pytanie oraz watpliwości rodzica i dziecka. Rzeczowo i bez stresu. Szczerze polecam! (badanie wykonał doktor Rafał Łuczyński, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Dzisiaj robilismy badanie usg jamy brzusznej dziecka.Bylam mile zaskoczona wspanialym podejsciem pana doktora do coreczki.W jednej chwili przestala sie bac i badanie odbylo sie w milej i spokojnej atmosferze.Lecz najwazniejszym atutem p.doktora jest jego profesjonalizm.Bardzo dokladny,rzeczowy i znajacy sie.Bylam mile zaskoczona.Oby takich diagnostow bylo wiecej! Polecam kazdemu kto boryka sie z ustaleniem prawidlowej diagnozy! (ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Polecam; Pan Doktor zainteresował mojego ruchliwego 3-latka, na tyle, że leżał spokojnie przez całe badanie - dostał dużo zdjęć swojego brzuch:) Pełny, szczegółowy opis badania, a nie tylko 3 zdania, że wszystko w normie. (badanie wykonał doktor Andrzej Fedak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wizyta bardzo fajna. Usg przebiegało bardzo sprawnie. Lekarz rzeczowy i ma podejście do dzieci. Pozdrawiamy (badanie wykonał Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Zdecydowanie polecam! Wizyta u Pana Doktora Kwaska to pełen profesjonalizm i komfortowa atmosfera. Doktor ma świetny kontakt zarówno z małym dzieckiem, jak i rodzicem, badanie przebiega bardzo dokładnie, a dziecko czuje się bezpiecznie. Doktor omawia szczegółowo wyniki i rzeczowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Rzeczowa wizyta, z dużą dawką informacji i doskonałym podejściem do niełatwej pacjentki :) Polecam zarówno Pana Doktora jak i gabinet. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Świetne podejście do dziecka, które za zwyczaj jest bardzo negatywnie nastawione do wszelakich badań lekarskich. Samo badanie (usg brzucha) przeprowadzone dokładnie i w miłej atmosferze. Pan doktor pokierował nas również dalej. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, badanie odbyło się niejako przy okazji pogawędki. Rzetelna informacja dla rodzica. Lekarz wart polecenia. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Polecam Pana Doktora. Serdecznie dziękuję za profesjonalne badanie w miłej atmosferze. Dziękuję. Mama Martyny (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo pozytywna opinia po wizycie z naszą 2 mies. córeczką. Pan doktor jest bardzo miły, profesjonalnie tłumaczy wszystkie wątpliwości, uspokaja. Wizyta bez pośpiechu i miłej atmosferze. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Serdecznie polecam Pana Doktora. Ma znakomite podejście do małych pacjentów. W sposób rzeczowy informuje rodziców o sytuacji. W gabinecie panuje miła atmosfera. W razie potrzeby na pewno ponowimy wizytę. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Lekarz bardzo kontaktowy, przyjazny. Idealny dla wstydliwych, lękliwych dzieci. Zagaduje i rozbawia w przyjemny sposób. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Świetne podejście do małego pacjenta. Pełna dokumentacja z załączonymi wieloma zdjęciami. Wyjaśnienie stanu zdrowia (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Wyjaśniała i odpowiadała na pytania w sposób prosty i przejrzysty. Bardzo polecam.
(badanie wykonał doktor Magdalena Woch-Trojanowska, ocena ze ZnanyLekarz)
15 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 15  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.