USG genetyczne ciąży - II trymestr, połówkowe

USG Ciąży

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
6 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 6  
 
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Świetny ginekolog! Wszystko objaśnione. Pełne zaangażowanie lekarza. Widać, ze Pan doktor wybrał odpowiedni zawód (badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Trafiłam do doktora z polecenia i jestem 100%-two zadowolona. Pan doktor opisuje dokładnie co robi w danym momencie. Atmosfera super luźna. Polecam każdej kobiecie wizytę u Pana doktora. (badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Badanie przeprowadzone bardzo starannie, dokładnie i bez pośpiechu, w miłej atmosferze. O wszystko można było zapytać i uzyskać rzeczową odpowiedź. Bardzo polecam! (badanie wykonał doktor Tomasz Bazański, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Polecam tego specjalistę.Jestem stała pacjentka Dr Labiaka.Podczas wizyt każda pacjentka moze liczyć na indywidualne podejście oraz poświęcenie dużo czasu i uwagi.W razie wątpliwości Pan Dr zleca dodatkowe badania oraz konsultacje,chętnie i szczegółowe odpowiada na pytania.Udostepnia prywatny numer telefonu,w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości .Pan Dr jest człowiekiem niezwykle kulturalnym,a co najważniejsze w pełni kompetentnym specjalista.I to nie tylko moje zdanie.Ja i moje znajome znalazlysmy juz swojego lekarza.Dziekujemy Panie doktorze.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Jedyny lekarz, który skierował mnie jakiekolwiek badania podczas zażywania antykoncepcji hormonalnej, gdzie wizyty u innych kończą się na wypisaniu recepty. Bez zawahania wybrałam go do prowadzenia ciąży, teraz prowadzi drugą. Nie bagatelizuje absolutnie żadnych objawów. Zleca dużo badań, w razie potrzeby kieruje na konsultacje do innych specjalistów. Kiedy pojawił się problem, przyjął również w szpitalu. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza, bo wiem, że jak coś się będzie działo to mogę do niego przyjść. Jestem jego pacjentką od kilku lat i śmiało mogę powiedzieć, że widać postęp w umiejętnościach interpersonalnych :)
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
DOSKONAŁY SPECJALISTA, wspaniały człowiek. Pan Doktor Łabiak prowadził moją ciążę. Ciąża od początku była ciążą wysokiego ryzyka (bliźniaki). Dzięki Doktorowi wszystko skończyło się dobrze i jestem mamą dwóch dziewczynek, które niedługo kończą 9 miesięcy i rozwijają się wspaniale. Moja ciąża była prowadzona bez zarzutów. Każda wizyta była bardzo szczegółowa. Uważam też, że Pan Doktor jest wybitnym specjalistą od USG. Moje dzieci od początku były pod jego okiem i każda, nawet najmniejsza niejasność nie została bez wyjaśnienia. Muszę przyznać, że Pan Doktor się nie poddawał (a zadanie było bardzo trudne, bo dwójka do zbadania). Badał do skutku. Czasem ja miałam już dość. WIELKA CIERPLIWOŚĆ! Zlecane badania, jeśli wynik niejasny - badania powtarzane. Zawsze było dla mnie miejsce na wizytę i na kolejne USG. Również po rozwiązaniu zostałam pod opieką Doktora i chodzę tylko do niego, dzięki czemu jestem spokojna o swoje zdrowie. Uważam Pana Doktora za cudownego człowieka i lekarza. Polecam go z czystym sumieniem każdej przyszłej mamie, która chce zadbać o swoje maleństwo od samego początku. Jeśli chce pogadać to polecam kawę z przyjaciółką!!!
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
6 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 6  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.