USG ciąży - III trymestr

USG Ciąży

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
9 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 9  
 
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Doktor Drygała to świetny specjalista, była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza i z pewnością nie będzie ostatnią.
Pan doktor bardzo miły, uprzejmy a przede wszystkim pomocny.
Badanie USG 3 trymestru wykonane bardzo dokładnie i szczegółowo, nie można narzekać że badania są za krótko wykonywane jeśli z maluchem jest wszystko w porządku.
Doktor wszystko objaśnia podczas badania i rozwiewa ewentualne wątpliwości.
Z czystym sercem polecam wszystkim tego specjalistę.(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wczoraj miałam pierwsza wizytę u Pana Bartosza w trzecim trymestrze ciąży. Pan Bartosz jest bardzo profesjonalny, miły, rzeczowy, dokładnie tłumaczący przebieg badań oraz odpowiadający na wszelkie pytania. Duży plusem dla mnie jest również bardzo dobra znajomość j.angielskiego Pana Bartosza ponieważ mój mąż oraz moja dotychczasowa dokumentacja jest w j. angielskim.
Bardzo polecam! (badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Jestem bardzo zadowolona, robiłam USG 3 trymestru - wszystko dokładnie opisano i wytłumaczono, na wyższym poziomie. (badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Jestem bardzo zadowolona z badania, lekarz opowiada co robi, tłumaczy. Widać kompetencje. Serdecznie polecam.(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Doktor Bartek Drygała, zwany przeze mnie, po cichu: Skarb Narodowy, jest bardzo dobry merytorycznie. Cierpliwość połączona z wysmakowanym poczuciem humoru są mistrzowskie. Jednak, co najważniejsze (oprócz ogromnej wiedzy), wszystko wytłumaczy, rozjaśni, wyjaśni. I to w sposób zrozumiały dla pacjenta. Z całego serca polecam!!! Świetny człowiek, znakomity lekarz! (badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan Doktor jest bardzo kompetentnym specjalista. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie. Trafiłam przez przypadek i zostałam i cieszę się, ze Pan Doktor będzie prowadził moja ciąże. (badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan Doktor Bazański to bez wątpienia lekarz godny polecenia innym pacjentkom. Prowadzi od początku moją, wcale nie tak łatwą, ciążę, rozwiewa moje wszelkie wątpliwości, cierpliwie odpowiada na każde pytanie, ma dla pacjentki i czas i uśmiech i oczywiście ogrom wiedzy:)Wielokrotnie kontaktowałam się z doktorem telefonicznie i smsowo i zawsze uzyskiwalam odpowiedź, mimo, że "zawracalam głowę" poza godzinami pracy.Obecnie czekam na porod i mam nadzieję, że ciaza zakonczy się szczęśliwym rozwiązaniem. Po nim oczywiście wrócę na wizytę zapewne jeszcze nie raz :)Bardzo dziękuję :) (badanie wykonał doktor Tomasz Bazański, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Dr Łabiak prowadził moją ciążę od samego początku i powiem jedno - lepiej trafić nie mogłam! Jest to bardzo dobry, sympatyczny ginekolog, którego wszystkim polecam, nie zawiedziecie się. Doktor jest bardzo dokładny, rzeczowy, z wysoką kulturą osobistą. Nie bagatelizował żadnego szczegółu, w razie konieczności zlecał dodatkowe badania, także na prawdę można czuć się u Pana Doktora bezpiecznie. Jeżeli miałam jakiekolwiek pytania czy wątpliwości mogłam dzwonić w każdej chwili, lekarz zawsze wszystko szczegółowo wyjaśniał. Od paru dni jestem szczęśliwą mamą pięknego synka. Jeszcze raz serdecznie polecam. Katarzyna S.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Doktor Łabiak prowadzi moją pierwszą ciążę od samego początku (obecnie 35. tydzień). To świetny, zaangażowany specjalista, skoncentrowany na każdym szczególe, a przy tym sympatyczny człowiek o wysokiej kulturze. Zapewnia poczucie komfortu podczas każdej wizyty oraz pewność, że jest się w dobrych rękach. Wnikliwie i w skupieniu analizuje wyniki badań, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale. Zleca dodatkowe konsultacje w razie najmniejszych wątpliwości, także w Klinice na Kopernika. Jeśli mówi, żeby się „nie martwić”, to można mieć pewność, że nie ma powodu. Bardzo dobry ultrasonografista i diagnosta. Zawsze dostępny pod telefonem, co daje szczególne poczucie bezpieczeństwa. Przed nami jeszcze „wielki finał”, a potem? Potem nie zmierzam już szukać innego lekarza na stałe:)).
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
9 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 9  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.