USG ciąży do 10. tygodnia

USG Ciąży

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
6 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 6  
 
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Pan Doktor tłumaczył dokładnie to co bada podczas USG wyjaśniając jakie to ma znaczenie medyczne. Polecam (badanie wykonał doktor Tomasz Bazański, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor cerpliwie i wnikliwie przeprowadza badanie. Serdecznie polecam. (badanie wykonał doktor Tomasz Bazański, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Lekarz bardzo kompetentny i miły. Dokładnie przejrzał wyniki badań, szczegółowo omówił następne kroki przed porodem, wszystkie zalecenia dostałam w formie pisemnej, i co dla mnie jest plusem, mówil dokładnie co widzi na usg. Pomimo to, że dość późno przeniosłam prowadzenie ciąży pod jego pieczę z przyczyn niezależnych ode mnie, nie zostałam za to w żaden sposób negatywnie oceniona. Bardzo polecam. (badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Polecam Doktora Łabiaka wszystkim kobieta. Prowadzi od początku moja ciaze i jestem bardzo zadowolona z opieki!!! Pan doktor jest dokładny na każde moje pytanie udziela szczegółowych informacji, zawsze można do niego zadzwonić gdy coś niepokoi. Razem z mężem uważamy ze nie mogliśmy lepiej trafić, czujemy ze nasze dziecko jest bezpieczne i w naprawde dobrych rękach.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan doktor Łabiak to bardzo miły i sympatyczny lekarz a przy tym niezwykle kompetentny. Gdy mialam podejrzenie, że jestem w ciazy postanowilam umowic sie na wizyte przez &quotznany lekarz&quot u jakiegos ginekologa, aby tylko potwierdzic ciaze. Miala to byc tylko jedna wizyta gdyż prowadzenie ciazy planowalam oddac w rece lekarza na nfz. Po pierwszej wizycie u Pana Łabiaka zdecydowalam jednak, ze chcę aby to on prowadzil moja ciążę. Jego kompetencje, podejscie do mnie jako pacjentki oraz niezwykla delikatność ujely mnie. Polecam wszystkim serdecznie prowadzenie ciazy przez Pana doktora Łabiaka. Pozdrawiam serdecznie, Grażyna.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Do doktora Łabiaka trafiłam w pierwszych tygodniach ciąży, zupełnie przez przypadek - po złych doświadczeniach z poprzednim lekarzem chciałam tylko poprosić o potrzebne mi skierowanie, ale doktor sam z siebie zainteresował się, poświęcił mi dużo czasu, przejrzał dokładnie moje wyniki i wychwycił to czego poprzedni lekarz nawet nie zauważył. Już po tej pierwszej wizycie wiedziałam, że chcę żeby to właśnie doktor Łabiak prowadził moją ciążę. Teraz jestem już w 6 miesiącu i jak dotąd się nie zawiodłam. Pan doktor jest niezwykle skrupulatny, nie spieszy się, kieruje na dodatkowe badania w razie nawet najmniejszych wątpliwości co daje mi poczucie, że nic nie umknie jego uwadze. Co bardzo też dla mnie istotne w razie jakichkolwiek pytań mogę liczyć na kontakt telefoniczny - doktor zawsze odbiera lub oddzwania. To naprawdę bardzo zaangażowany i profesjonalny lekarz. Szczerze polecam!
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
6 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 6  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.