USG bioderek dzieci

Pediatria

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
21 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Cudowny człowiek i znakomity specjalista. Ciężko w dzisiejszych czasach o tak dobrego lekarza. Do tego miły, empatyczny i wyrozumiały. Trafiliśmy do Pana Doktora z synkiem i zdiagnozowaną dysplazją stawów biodrowych. Jesteśmy zachwyceni podejściem. Polecam (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan doktor wykonal badanie bioderek szybko sprawnie i konkretnie czyli tak jak najlepiej można przy 2 mies urwisie :) polecam (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
(Updated: Sierpień 12, 2019)
 
 
5.0
Do Pana Doktora przyszliśmy z 7 miesięcznym dzieckiem na USG kontrolne. Badanie bardzo dokładne, Pan doktor udzielił nam wielu bardzo przydatnych wskazówek i do tego ma super podejście do małych dzieci. Polecamy z całego serca! (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo sympatyczny lekarz z rewelacyjnym podejściem do niemowlaków (usg bioderek). Rzeczowo odpowiada na pytania, jest miły, uśmiechnięty. Polecam! (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo miła Pani Doktor, wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze dla dziecka. Wszystko dokładnie wyjaśnione. (badanie wykonała doktor Justyna Michalczak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Polecam z całego serca wspaniały człowiek i lekarz!!! Dokładnie zbadał córkę i rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące bioderek którą sugerowali inni lekarze. Ktokolwiek będzie potrzebował ortopedę dziecięcego to tylko do dr Oberca. Dziękujemy serdecznie!!!! (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dobry lekarz. Pani Justyna jest profesjonalna, po rozmowie daje się odczuć, że ma bogate doświadczenie i wiedzę. (badanie wykonała doktor Justyna Michalczak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Świetny lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnił, bardzo delikatny w obchodzeniu się z dzieckiem. Polecam! (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Wspaniały lekarz z powołaniem i podejście do rodzicow i chorego dziecka. Gdy inny lekarz stwierdził to co najgorsze, nie stawiając odpowiedniej diagnozy, Pan doktor odrazu stwierdził chorobę Perthesa. Nie było łatwo, ale przy pomocy Pana doktora daliśmy radę chorobie. W tym roku mamy ostatnią wizytę konsultacyjną . Stety i niestety ????. Dziękujemy (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Do Pana doktora trafiłam po przez zbejściu lekarz. Wyczerpująco udziela informacji, poświęca pacjentowi tyle czasu oraz uwagi, ile tego potrzebuje. (badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Do Pana doktora trafiłam po przez znajomych. Mój synek trzy i pół letni zaczął utykać na lewą nóżkę. Stwierdzono u niego chorobę Pretesa i zalecono brak aktywności a także rehabilitację. Powiedziano ze to dopiero początek choroby, chociaż dla mnie to było trochę dziwne bo synek już od pewnego czasu nie utykać i nie skarżył się na ból. Dlatego właśnie zgłosiłam się do pana doktora żeby się upewnić czy to jest Perthes. Niestety lekarz potwierdził diagnozę. To było straszne. Ale doktor swoim miłym i spokojnym głosem uspokoił nas ze nasz syn jest już w trakcie tej choroby i w jego przypadku przebiega ona bardzo łagodnie. Czekamy teraz do kwietnia co pokaże następne prześwietlenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Ponieważ doktor dał mi cichą nadzieję że będzie wszystko dobrze. Dziękuję (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Na wejściu zdobył zaufanie moje, a co najważniejsze mojego syna. Rozwiałwszelkie wszelkie nasze wątpliwości, co do stanu zdrowia i uspokoił nas. Będąc po opieką Pana doktora można w końcu spać spokojnie. Pozdrawiamy serdecznie. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Super specjalista. Usg zrobione tak łagodnie, że 6 tygodniowy maluszek nawet się nie obudził. Zdecydowanie polecamy!. Napewno udamy się tam na kontrole w wieku 2 lat :) (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo dziękujemy! Jak zawsze podejście do pacjenta pierwszorzędne! Badanie przebiegało dokładnie i w miłej atmosferze. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
świetny specjalista, ideaatyczny. Zainteresowany pacjentem i jego problemem. Konsultacja bardzo dokładna, Pan Doktor odpowiadał na wszystkie pytania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Na pewno wrócimy do Pana Doktora i będziemy polecać. (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Byłam na usg bioderek 5-miesięcznego niemowlaka. Wizytę, podejście do dziecka, kompetencje doktora oceniam na najwyższym poziomie. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana doktora, oby więcej takich lekarzy!! (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Lekarz miał bardzo empatyczne podejście do badanego dziecka. Lekarz śpiewał piosenki by uspokoić niemowlaka. Polecam serdecznie! (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Profesjonalizm... Wizyta przebiegła sprawnie to lekarz czekał na nas a nie odwrotnie. Bardzo dobre podejście do dzieci (badanie wykonał doktor Artur Oberc, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Trafiliśmy do Pani doktor na konsultację USG bioderek naszej córki. Wizyta odbyła się punktualnie, w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani doktor jest bardzo ciepłą i kulturalną osobą, która rzeczowo odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Bez wątpienia wrócimy na kolejne wizyty. Polecam.
(badanie wykonał doktor Magdalena Woch-Trojanowska, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pani Doktor robiła USG przezciemiączkowe i USG stawów biodrowych Naszej 1,5-miesięcznej córce. Pani Doktor jest bardzo miła, kompetentna i zna się na rzeczy. Ma bardzo dobre podejście do maluszków. Przy tym jest kompetentną lekarką, zaangażowaną w swoją pracę. Jest to lekarz godny polecenia. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas. Marta, Marcin i Ewunia.
(badanie wykonał doktor Justyna Michalczak, ocena ze ZnanyLekarz)
21 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.