USG 3D 4D HDlive ciąży

USG Ciąży

Opinie Pacjentów

 
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Opisz swoją ocenę
37 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
Sortowanie 
 
 
 
5.0
Polecam doktora, opisuje dokładnie co robi w danym momencie. Normalna atmosfera, bez spinania. Polecam każdej kobiecie wizytę u Pana doktora na usg 3d/4d (badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan Doktor przeprowadził u mnie badanie I, II, III trymestru ciąży w Ultramedica. Następnie prowadził moją ciąże przez cały III trymestr oraz wykonał u mnie zabieg cc w Szpitalu Uniwersyteckim. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, doświadczenia oraz zaangażowania Pana Doktora. Pan Doktor ma bardzo szerokie doświadczenie w prowadzeniu najtrudniejszych przypadków ciąży, dlatego czułam, że trafiłam w dobre ręce. Pan Doktor zawsze odpisywał na moje wiadomości, wyjaśniał wątpliwości, szybko reagował w razie wykrycia nieprawidłowości. Opiekę Pana Doktora polecam szczególnie tym, którzy, podobnie jak ja, długo starały się o swój cud, i którym przez co zależy na jak najbardziej szczegółowych badaniach, działaniach profilaktycznych i szerokim doświadczeniu prowadzącego ciąże. Na pewno skorzystam z usług Pana Doktora podczas kolejnej ciąży. (badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Wyczerpuje tematy sam z siebie, wszystko tłumaczy i opowiada. A do tego atmosfera w czasie badania jest bardzo przyjemna. Jestem bardzo zadowolona.(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
USG zawsze wykonane jest profesjonalnie z omówieniem każdego szczegółu. Aby dotrzeć do p. Dr, każdorazowo pokonujemy 2tys km, ale warto, bo p. Dr świadczy usługi na najwyższym poziomie. Polecam. (badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Profesjonalny i miły, rozmawiał nie tylko ze mną, ale również z moim mężem (sprawcą :) co bardzo nam się spodobało.Odpowiadał na wszystkie pytania szczegółowo.Odwiedziłam wielu lekarzy,ale ten Pan doktor szczególnie zdobył moją sympatię.
(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Doktor Bazański prowadzi moją pierwszą ciążę (jesteśmy już w połowie :)). Dzięki jego rzetelnemu i profesjonalnemu podejściu jestem spokojna o siebie i dziecko. Wszystko dokładnie tłumaczy, badania przeprowadza delikatnie, pomiędzy wizytami można kontaktować się z nim telefonicznie w razie wątpliwości. Do tego to bardzo sympatyczny i kulturalny lekarz. Serdecznie polecam.
(badanie wykonał doktor Tomasz Bazanski, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Uważam, że Pan doktor Bazański jest świetnym lekarzem. Przerażona samym już słowem ginekolog na pierwszą swoją wizytę poszłam właśnie do doktora. Nie zawiodłam się. Jest to bardzo miły, sympatyczny człowiek, bardzo delikatny, profesjonalny od razu widać że ma bardzo dużą wiedzę. Odpowiada na wszystkie pytania w jasny i zrozumiały dla pacjentki sposób. Obecnie Pan doktor Bazański prowadzi moją ciąże i czuje się bezpieczna, o wszystkim doinformowana, dokładnie opisuje wykonywane badanie i wszystko objaśnia. Wspaniały lekarz z powołania, polecam każdej kobiecie ze względu na wiedzę, kompetencje, empatię. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na dr Bazańskiego, jestem pewna że nie mogłam trafić na lepszego ginekologa.
(badanie wykonał doktor Tomasz Bazanski, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan Doktor Tomasz Labiak prowadzil moja druga ciaze. Jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu i zaangazowania. Niejednokrotnie wylapywal nieprawidlowosci, ktore inni lekarze na usg przeoczyli i kierowal do poradni w celu sprawdzenia. Zawsze sie musial upewnic, ze z dzieckiem jest wszystko w porzadku. Zlecal duzo badan ale nigdy nie kwestionowalam jego zalecen, gdyz przeciez najwazniejsze jest drowie dziecka i moje w tym szczegolnym dla nas czasie. Nie zwracalam uwagi na to, ze doktor czasami byl malomowny, zamkniety w sobie itp. jak pisza inne panie, ale przeciez nie przychodzi sie na wizyte po to aby lekarz nas bawil rozmowa. Ja na wszelkie moje pytania zawsze otrzymywalam odpowiedzi. Zawsze pelna kultura i profesjonalizm. A sa lekarze, ktorzy podczas wizyty rozmawiaja o wszystkim z pacjentka ale leczenie pozostawia wiele do zyczenia. Od takiego lekarza trafilam wlasnie do doktora i nie zaluje. Polecam go goraco przyszlym mamom, gdyz beda mogly byc spokojne o swoje malenstwa. Anna Anih
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Polecam doktora Łabiaka kobietom, które już są w ciąży ale także tym, które się o nią starają. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki podczas ciąży. Doktor zawsze zlecał dużo badań, wolał wszystko dokładnie sprawdzić i czasem wydawało się to niepotrzebne, ale jak sam kiedyś powiedział bycie w ciąży to stan wyjątkowy i nie można nic bagatelizować. Całą ciąże czułam się bezpiecznie, ponieważ każde badanie usg doktor wykonywał bardzo ale to bardzo dokładnie (mam porównanie z innymi lekarzami). Doktor troszczy się o swoje pacjentki, może przyjąć dodatkowo, zawsze można do niego zadzwonić a także w razie jakichkolwiek problemów przyjmie również na oddziale Patologii Ciąży. Jestem wyrozumiała w stosunku do lekarza, który przyjmuje naprawdę dużo pacjentek codziennie oraz może być zmęczony pracą czy dyżurem w szpitalu, gdzie naprawdę dużo się dzieje. Wiem, ponieważ sama przed porodem spędziłam tam kilka dni. Pomimo, iż pan doktor nie raz mnie wystraszył, to jednak jestem mu wdzięczna za to, że tak dokładnie wszystko sprawdzał. Gdy tylko zauważył nawet najdrobniejsze nieprawidłowości od razu były one dokładnie badane. To właśnie pan doktor w 37 tyg mojej ciąży zauważył delikatne spadki tętna płodu, na które inni lekarze nie zwracali uwagi. To dzięki niemu przed porodem trafiłam na oddział Patologii Ciąży, gdzie bardzo dokładnie monitorowano stan mojej ciąży. W 38 tyg ciąży urodziłam zdrową córeczkę poprzez cesarskie cięcie. Jestem wdzięczna doktorowi za zaangażowanie w swoją pracę, za opiekę nad wieloma kobietami, które pragną urodzić zdrowe dziecko. Dla mnie wyznacznikiem nie jest świetny nastrój lekarza czy jego poczucie humoru. Najważniejsze dla mnie jest postawienie diagnozy i rzetelne informacje o moim stanie zdrowia. Często doktor konsultuje również swoje podejrzenia czy obawy z innymi specjalistami. Ogółem jestem bardzo zadowolona z usług pana doktora i przy kolejnej ciąży na pewno stanę się jego pacjentką.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan Doktor Tomasz Łabiak prowadzi obecnie już moją drugą ciążę, ponieważ przy pierwszej dał się poznać jako bardzo troskliwy lekarz. Na każdej wizycie przeprowadza dokładny wywiad, analizuje wyniki badań, bada ginekologicznie wraz z usg. Niczego nie bagatelizuje, zleca wszystkie potrzebne badania, kieruje na konsultacje do specjalistów jeśli jest choć małe ku temu wskazanie. Woli On &quotdmuchać na zimne&quot przy czym wszystko dokładnie tłumaczy tak aby pacjentkę uspokoić. Przy każdym spotkaniu mówi &quotw razie jakiś wątpliwości proszę śmiało dzwonić&quot - nie zdarzyło się abym nie mogła się z Panem Doktorem skontaktować (a telefonów było sporo), za każdym razem otrzymałam poradę i wsparcie (dziękuję). Na prawdę cieszę się, że mogę na Pana Doktora liczyć bo dla kobiety w ciąży to bardzo ważne.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Prowadzę u Pana Doktora swoją pierwszą ciążę. Jeszcze nie trafiłam na lekarza o tak wspaniałym podejściu do pacjenta! Każda wizyta zawsze trwa na tyle długo, że wychodząc jestem naładowana pozytywną energią, Pan Doktor odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, czasami nawet kilka razy na to samo. Zawsze jest uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony. Kontakt z Panem Doktorem nie kończy się na wizycie w gabinecie, bo w każdej chwili można zadzwonić w przypadku wątpliwości i uzyskać odpowiedź na pytanie oraz pomoc. Jeśli akurat nie może odebrać oddzwania do pacjenta. Oczywiście co ważne dużą uwagę przywiązuje do wszystkich badań, szczegółowo omawia wszystkie wyniki, w przypadku jakiś odchyłów szuka powodów i zaleca leczenie. Chciałabym nadmienić iż nie tylko w prywatnym gabinecie Pan Doktor ma takie podejście do pacjentki, ale również w Poradni Patologii Ciąży w Szpitalu Uniwersyteckim, gdzie również się spotkałam z Dr Łabiakiem i jego podejście nie różniło się niczym od tego w gabinecie prywatnym. Na wizyty zawsze chodzimy z mężem razem i mąż zawsze wychodzi zadowolony, Pan Doktor nie lekceważy jego obecności w gabinecie, odpowiada i na pytania męża i rozwiewa jego wątpliwości. Polecam każdej kobiecie, która szuka najlepszego ginekologa wizytę u Pana Doktora! Ja już wiem, że na prowadzeniu ciąży się nie skończą moje wizyty, profilaktykę po ciąży również oddam w ręce Pana Doktora, nie wspominając już o prowadzeniu w przyszłości kolejnej ciąży!
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę od samego początku. Na bieżąco zleca wszystkie niezbędne badania i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości stara się je wyjaśnić i wyeliminować zlecając między innymi dodatkowe konsultacje w poradni diabetologicznej czy onkologicznej. Jako jedyny lekarz zwrócił uwagę na wielkość mojego synka i zalecił stałą kontrolę w Poradni Patologii Ciąży. Swoje pacjentki otacza stałą opieką, będąc zawsze do dyspozycji, jeżeli potrzebna jest konsultacja telefoniczna, a także poświęca swój czas w celu wykonania dodatkowych badań. Polecam wszystkim paniom szukającym bardzo dobrego specjalisty, któremu zależy przede wszystkim na zdrowiu matki i dziecka, a nie koniecznie na przypodobaniu się pacjentom, bo nie to jest najważniejsze. Przy bliższym poznaniu Pan doktor jest bardzo miłym i wrażliwym człowiekiem J Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie, o które jestem spokojna, bo wiem, że Pan doktor wszystkiego dopilnuje J
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo polecam Pana dr Łabiaka, prowadzi moją ciążę praktycznie od początku. Jest bardzo dokładny, zleca szereg badań i skrupulatnie pilnuje ich wykonania a także wyników. Najdrobniejsza nieprawidłowość nie umknie oku doktora. Jestem spokojna o moje maleństwo będąc pod opieką Pana doktora Łabiaka. Jeśli któraś z pacjentek liczy na pogaduchy to raczej niech idzie z koleżanką na kawę, pan doktor ma tyle pacjentek że musi działać konkretnie i rzeczowo poświęcając odpowiednią ilość czasu i uwagi każdej pacjentce. Kontakt telefoniczny z doktorem uważam za wprost nieoceniony, Pan doktor zawsze oddzwonia jeśli akurat nie może odebrać. To bardzo zaangażowany lekarz, jeszcze raz polecam wszystkim kobietom które być może są na początku ciąży i tak jak ja kilka miesięcy temu szukają lekarza, któremu będą mogły zaufać i oddać pod opiekę zdrowie swoje i swojego maluszka.Marzena
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Bardzo polecam Doktora Łabiaka wszystkim paniom w ciąży oraz tym, które ją planują. Szczególnie, że była to moja druga ciąża i mam porównanie z innymi lekarzami. Dzięki Panu Doktorowi jestem szczęśliwa mamą zdrowego dziecka. Wiem, że moja ciąża nie była łatwa, natomiast Pan Doktor monitorował stan mojej ciąży bardzo dokładnie, nie bagatelizując żadnych dolegliwości. Na wszystkie pytania udzielał wyczerpujących informacji, a swoje podejrzenia konsultował z innymi specjalistami. To właśnie Pan Doktor w 25 tygodniu wykrył rozwarcie i skracanie się szyjki macicy oraz zaburzenia wzrastania płodu w ostatnim trymetrze ciąży. Przez cały ten okres czułam się bezpiecznie i po raz pierwszy wiedziałam, że mogę w pełni zaufać lekarzowi. W razie jakichkolwiek problemów zawsze mogłam umówić się na wizytę, a w razie pytań mogłam do Pana Doktora zadzwonić, nawet o 2 w nocy gdy zaczął się poród (38 tyg, cc).Panie Doktorze jesteśmy bardzo wdzięczni za całą opiekę w trakcie ciąży, dzięki Panu mamy zdrowego synka. Polecam Magda M. z mężem.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Dr Labiak to najlepszy ginekolog w Krakowie. Prowadzil moja druga ciaze i jestem bardzo zadowolona. Bardzo mily i kompetentny lekarz. Jesli mialam jakies niepokojace objawy zawsze moglam zadzwonic. PolecamKasia
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Widząc jedna z poniższych opinii nie mogę pozostać bez reakcji. Ponad roku temu szczęśliwie urodziłam zdrową córkę. Pan Doktor prowadził od początku moja ciążę ogromnego ryzyka: niewydolna szyjka ze szwem, cukrzyca z insuliną, nadciśnienie oraz zaburzenia krwi z zastrzykami heparyny i niestety dwa poronienia w tle. Niemniej jednak Pan Doktor zdecydował się, aby mi pomóc. Od 1 dnia kiedy ciąża została stwierdzona zostałam objęta nadzwyczajną opieką, której nigdy nie zapomnę. Do ostatniego dnia, dnia porodu, Pan Doktor był ze mną i mężem. Dziewczyny, Kobiety jeśli jesteście w ciąży nie wahajcie się wybrać Pana Doktora. Poza ciążą również. Znam Pana Doktora już kilka dobrych lat. Moja córka skończyła właśnie rok, a ja mam w pamięci mnóstwo wizyt i to różnych niestety, kiedy plamiłam i wymagałam kontroli, kiedy wyniki miałam niepoprawne i wymagałam leczenia w ciąży. Pan Doktor stawił czoła wszystkiemu i to nie tylko jako lekarz ale również niezwykle empatyczny człowiek. Jest to lekarz z ogromnym poświeceniem. Nigdy nie zapomnę wizyty, w której Pan Doktor przyjął mnie na usg, późnym wieczorem, wyczerpany zapewne ilością Pacjentek, którym poświęcał tyle czasu, ile tego wymagały, a nie harmonogram przyjęć. Oko Pana Doktora znalazło coś, co wymagało kontroli i o 22 w nocy, kiedy już dawno wróciłam do domu mając pełno czarnych myśli, Pan Doktor zadzwonił aby pocieszyć, że „wszystko będzie dobrze”. Panie Doktorze i było tylko dzięki Panu, Pana mądrości, wiedzy, zaangażowaniu i misji. Mam dziecko tylko dzięki Pana ogromnej pomocy. Dziś wspominam te 9 miesięcy wspaniale i dziękuję za poród, który zakończył się cięciem cesarskim, bo Pan Doktor monitorował wszystko jak zwykle czujnie i z niebywałą starannością! Przez całą ciążę byłam również w Poradni Patologii Ciąży obsługiwana przez Pana Doktora. To co mogę powiedzie to ogromny profesjonalizm. Zawsze wszystkie badania usg, badanie ginekologiczne starannie i bezboleśnie przeprowadzone. Ogromna ilość KTG weryfikowanych przez Pana Doktora tak, aby nic nie zagroziło dziecku, karta szczegółowi wypełniana, gdzie nic nigdy nie umknęło. Przy takim lekarzu wystarczy być w ciąży i cieszyć się, bo cała reszta jest w najlepszych rękach! Dziękuję to za mało! Zawsze wdzięczna Iwona Bębenek
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Kompetentny, profesjonalny i empatyczny lekarz. Nie pozostał obojętny wobec moich lęków i trosk o utrzymanie ciąży. Szczerze polecam
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Do Pana Doktora trafiłam z polecenia. Była to moja pierwsza ciąża i jak każda wtedy kobieta denerwuje się najmniejsza drobnostka. Pod opieką Pana Doktora można czuć się bezpiecznie i spokojnie. Opanowany jest nawet w przy trudnych sytuacjach. Prowadzi ciążę wzorowo wysłucha problemow w razie potrzeby zleci dodatkowe badania. Jest zainteresowany pacjentką. W każdej chwili można zadzwonić i skonsultować daną dolegliwość. Bardzo pomógł przy porodzie i podczas pobytu w szpitalu. Dzisiaj jestem szczęśliwą mamą i szczerze polecam Pana Doktora.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Dr Łabiak jest bardzo kompetentnym specjalistą, prowadził moja pierwszą ciążę, i teraz, gdy jestem w drugiej, bez wahania zgłosiłam się do jego gabinetu. Bardzo skrupulatnie wykonuje wszystkie badania nie bagatelizując żadnego szczegółu i ma świetne podejście do pacjenta - jest rzeczowy i profesjonalny, odpowiada na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący i dający poczucie, że jest się w dobrych rękach. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza każdej pacjentce.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
 
 
5.0
Pan doktor prowadził moją ciążę i uważam, że był to bardzo dobry wybór. W ciąży miałam styczność z kilkoma lekarzami ginekologami, jednak Pan Łabiak był z nich wszystkich najbardziej dokładny i dociekliwy. Obejmuje każdą pacjentkę szczególną troską, a wizyty szczegółowo opisuje w swoim dzienniku, aby niczego nie przeoczyć. Na każde pytanie zawsze cierpliwie i rzeczowo odpowiada, nawet przez telefon. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze zleca dodatkowe badania. Polecam również USG u Pana Łabiaka, do którego zawsze podchodzi niezwykle fachowo. Serdecznie polecam Pana doktora!
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
37 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.