Tomasz Solecki

Ortopeda

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
35 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Pan Doktor to bardzo dobry specjalista. Do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie a zarazem życzliwie. Dokładnie, rzeczowo i ze spokojem wyjaśnia pacjentowi jego problem i nakreśla kierunek leczenia. Wspaniały fachowiec, lekarz z powołania, pasjonat w swojej dziedzinie. Mam pełne zaufanie do Pana Doktora i wiem że przy jego pomocy moje dolegliwości przejdą w zapomnienie. Panie Doktorze dziękuję i życzę samych sukcesów. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Miło, rzeczowo, profesjonalnie i skutecznie. Dziękuję za udzielone wsparcie i wskazówki dotyczące dalszego postępowania i leczenia oraz za opinię o stosowanych dotychczas lekach i rehabilitacji. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo rzeczowy lekarz, prawdziwy profesjonalista. Poświęca pacjentowi dużo czasu, wszystko tłumaczy, objaśnia. Widać, że to jest lekarz, który lubi swój zawód. Leczyłam u niego problemy z dłonią. Zastrzyki do stawu nie są u tego lekarza straszne:)
  
 
5.0
Specjalista godny polecenia. Bardzo miły i rzetelnya pezy tym bardzo delikatny. Wizyta bardzo kompletna. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Profesjonalne, miłe odejście do pacjenta. Zrozumienie problemu bólu. Bardzo dziękuję za wizytę.
  
 
5.0
Professjonalista. Wspaniałe podejscie do pacjenta . Jestem bardzo zadowolona z wizyta. Polecam tego lekarza. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Doktor Solecki jest bardzo miłym, ale co najważniejsze rzeczowym lekarzem. Udzielił mi profesjonalnej informacji w zakresie mojego problemu z dłonią. Jakkolwiek Pan doktor nie widzi wskazania do leczenia operacyjnego, to dał mi namiary na dwóch lekarzy mających największe doświadczenie w Polsce w chirurgicznym leczeniu takiego nietypowego urazu jak mój.
  
 
5.0
Jestem bardzo zadowolona. Zostałam szybko i rzeczowo zdiagnozowana. Pan Doktor dba o swoich pacjentów, jest kompetentny, chętnie służy pomocą. W mojej opinii to bardzo dobry lekarz. Polecam w 100%. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Szybko znalazłem odpowiedniego specjalistę na znanylekarz, z wizytą w dogodnym terminie.
Pan doktor bardzo profesjonalnie przeszedł do moich problemów, wysłuchał mnie, zrobił badanie, opowiedział jakie są możliwości i pokazał ćwiczenia. Specjalista naprawdę godny polecenia. Przyjazny a przy tym z profesjonalnym podejściem. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
To kolejna wizyta u Pana Doktora.jak zawsze jestem zadowolona z dokładności i przedstawienia podejścia do schorzenia w sposób zrozumiały dla pacjenta.Zarówno zabiegi które wykonywał jak i doraźna pomoc są zawsze profesjonalne.Mogę polecić Pana Doktora każdemu kto potrzebuje pomocy ortopedy.Wanda z Krakowa (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, o dużej wiedzy i doświadczeniu, uprzejmym i zabawnym człowiekiem. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Wizyta jest konkretna, bez żadnego "owijania w bawełnę". Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza." (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz bardzo dokładny rzeczowo odpowiadał na moje pytania , wytłumaczył mi jak mam postępować . Lekarz godny polecenia. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan doktor jest konkretny, empatyczny, dokładnie tłumaczy przebieg badania oraz jego wyniki. Polecam (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo polecam Pana doktora jest osoba bardzo konkretną doskonale potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć , uważnie wysłuchać , doradzić . Pełny profesjonalizm oraz miła i przyjazna atmosfera podczas wizyty. Pan doktor jest godny zaufania .
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
jestem pelna podziwu, pierwszy lekarz co wytłumaczyl mi jak dziecku co sie dzieje z moja reką, dokładnie zbadał, obejrzał rtg oraz wykonal usg, wczesniej odwiedzilam czterech &quotspecjalistów&quot i zaden nie umial mi pomoc. napewno tutaj wroce i wlasnie tutaj bede kontynuowac leczenie. goraco polecam!
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pierwsza wizyta i bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bez zadnego pośpiechu. Wykonał usg i przedstawil opcje dalszego leczenia. Bardzo polecam.
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan doktor to lekarz godny polecenia i zaufania. Na poczatku wizyty przeprowadzil rzetelny wywiad, aby miec pewnosc wykonal dodatkowe badanie. Odpowiadal na wszystkie pytania, rozwiewal watpliwosci, podawal rozne mozliwosci rozwiaznia mojego urazu jak rowniez staral sie, bym jako laik zrozumiala zlozonosc problemu. Pelen profesjonalizm i kunszt tego zawodu. Polecam.
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo kulturalny i kompetentny lekarz. Rzeczowo omawia problem i cierpliwie udziela szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania pacjenta. Widać, że bazuje nie tylko na swojej wiedzy, ale też doświadczeniu i konkretnych kompetencjach, a leczenie i zalecenia dalszej kuracji dostosowuje do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zdecydowanie polecam.
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Kompetentny, miły i pomocny. Na wszystkie pytania cierpliwie odpowie i doradzi jak dalej postępować.Była to nasza 4 wizyta u tego lekarza. Nie wyobrażam sobie że moglibyśmy wygrać kogoś innego.
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Super profesjonalista , diagnoza postawiona natychmiastowo , szybkie rozplanowanie dalszego leczenia , pomoc doraźna , dokładnie objaśnił przebieg choroby i rokowania , niesamowicie miły człowiek - polecam bardzo
(badanie wykonał doktor Tomasz Solecki, ocena ze ZnanyLekarz)
35 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.