• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 14 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Tomasz Łabiak

Ginekolog

Opinie Pacjentów

  
 
4.9
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
168 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Serdecznie polecam. Do Pana Dr Labiaka trafiłam nieprzypadkowo. Po zgłębieniu informacji i opinii w internecie, z pełną świadomością oddałam się w Jego ręce. Podstawą wyboru P. Dr - dla mnie-, będącej w ciąży bliźniaczej było Jego doświadczenie (praca w Poradnii Patologii Ciąży, gdzie spotyka się z różnymi ciężkimi przypadkami ciąż), kompetencja, skrupulatność, poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość kontaktu z Nim w każdej sytuacji. Każda z wymienionych cech zgadza się co do joty. Obecnie jestem w 32 tyg. ciąży, na każdej wizycie czuje się "zaopiekowana", wszystkie moje informacje o dolegliwościach i badania (których jest sporo, muszą być zrobione, "nie ma zmiłuj") są skrupulatnie weryfikowane, a jeśli wyników badań nie mam przy sobie bo nie zdążyłam odebrać, muszą być obowiązkowo przesłane na prywatny numer telefonu Pana Dr lub maila, jak tylko je otrzymam. Pan Dr zawsze odpowiada na moje sms, w każdej chwili mogę do Niego zadzwonić, a jeśli akurat jest zajęty chwilę później zawsze odpisze lub oddzwoni.Sama doskonale rozumiem ten stan rzeczy i powiem więcej: jest to dla mnie dużym pozytywem, że w trakcie mojej wizyty Dr Labiak odpisuje na sms lub odbiera telefon od pacjentek, jeśli zachodzi taka konieczność, ponieważ nie jest lekarzem "na wyłączność", ma na głowie inne kobiety będące w ciąży, które w danym momencie być może rodzą lub potrzebują od niego niezbędnej pomocy. Świadczy to tylko o tym, że jest zaangażowany, w każdej chwili można na niego liczyć i kultura wymaga tego aby nie komentować takich incydentów, ponieważ być może za chwilę same znajdziemy się w podobnej sytuacji i będziemy pilnie potrzebowały się z Nim skontaktować. Nie wymagam od lekarza ginekologa, który podejmuje poważne decyzje i się pod nimi podpisuje: relaksacyjnej wizyty, psychoterapii lub pogaduszek tylko jasnej oceny sytuacji, skrupulatnej weryfikacji badań i poczucia bezpieczeństwa. Sama będąc pacjentka Poradnii Patologii Ciąży, obserwuje tempo i szybkość podejmowania niejednokrotnie ciężkich decyzji dlatego tym bardziej cenię Jego pracę. Podsumowując: nie interesują mnie inne cechy charakteru Pana Dr poza profesjonalizmem, doświadczeniem i zapewnieniem poczucia bezpieczeństwa, czego jestem pewna również w kolejnych tygodniach ciąży i na ostatniej prostej podczas rozwiązania. Pozdrawiam i polecam jeszcze raz.
Iwona M.
Obecnie jestem po połogu i po rozwiązaniu ciąży bliźniaczej w 38 tyg. przez cięcie cesarskie dokładnie w wyznaczonym przez Pana Doktora terminie i własnoręcznie przez Niego właśnie. Serdecznie dziekuje za dwie donoszone i zdrowo urodzone, obecnie 2 miesięczne córeczki, za opiekę, wsparcie, bezpieczeństwo oraz za miły gest - odwiedziny w trakcie pobytu w szpitalu na sali u mnie i u dziewczynek:) Jeszcze raz dziękuję i polecam Pana Dr zwłaszcza ciezarnym, które zmagają się z różnymi problemami natury medycznej i chcą być w "dobrych rekach". Iwona - mama cudnych bliźniaczek Franki i Camili (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan Tomasz nie tylko okazał się być dobrym specjalistą, ale również profesjonalny w rozwiązaniu niedomówień. Otrzymałam wszystko, czego potrzebowałam, wyszłam zadowolona i to nie będzie napewno moja ostatnia wizyta. Doktor z klasą!
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Moja pierwsza wizyta, i jestem bardzo pozytywnie nastawiona, cały stres zniknął , myślę że to spokój Pana Doktora tak działa, udzielono mi masę informacji mimo że sama nie wiedziałam o co pytać , Pan Doktor dokładnie o wszystkim informował. Tacy ludzie sprawiają że przestajesz bać się wizyt i badań
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Z całego serca mogę polecić dr. Łabiaka każdej kobiecie w ciąży. Nie spotkałam się jeszcze z tak dokładnym, cierpliwym i wspaniałym lekarzem. Każda wizyta u Pana Doktora przebiegała w spokoju, życzliwości. Wychodząc z wizyty zawsze wiedziałam wszystko o swoim dziecku, o zaleceniach, i o tym co dalej. Pan Doktor jest bardzo dokładny. Woli o jeden raz więcej coś sprawdzić niż pominąć. Serdecznie dziękuję za 9 miesięcy prowadzenia ciąży. Pozdrawiamy serdecznie razem z 2 tygodniowa Zuzia :)
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Do Pana Doktora trafiłam w połowie trwania ciąży, polecono mi go ze względu na skrupulatność i dokładność. Pan Doktor jest świetnym specjalistą .Każde badanie wykonuje bardzo dokładnie, szczegółowo tłumacząc pacjentce co widzi. W przypadku wyników badań odbiegających od normy, Doktor od razu zleca dodatkowe badania tak aby wykluczyć wszelkie możliwe zagrożenia dla dziecka. Chodziłam do kilku lekarzy wcześniej i on jako pierwszy badał u mnie długość szyjki, co okazało się w moim przypadku bardzo ważne. Kiedy szyjka skróciła się na tyle, że nastąpiło zagrożenie porodem bez wahania skierował mnie do szpitala. Dodatkowo w ciąży okazało się, że dziecko nie rośnie wystarczająco, w związku z czym należało monitorować poziom przepływów, a nie każdy lekarz potrafi takie rzeczy sprawdzić, Doktorowi to jednak nie sprawiało trudności, posiadał odpowiedni sprzęt i wiedzę aby takie badanie wykonać. Szczerze polecam Pana Doktora każdej przyszłej mamie!
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pana Doktora mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Wspaniały lekarz i specjalista. Każda wizyta wykorzystana w 100%. Pan doktor każde badanie przeprowadza bardzo dokładnie, wszytko tłumaczy. Na każdej wizycie czuje się komfortowo. Oby więcej było takich wspaniałych lekarzy. Polecam !
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wysokiej klasy profesjonalista!!Pan doktor jest bardzo komunikatywny, przede wszystkim szczery, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze rozumiem, co do mnie mówi. Prowadził moja ciążę po pierwszym poronieniu (wtedy byłam pod opieką innego lekarza) i mimo, że za drugim razem też się nie udało (nadal szukamy przyczyny), bez żadnych wątpliwości kontynuujemy wizyty i za nic nie zmienilibyśmy lekarza. Wszystkie badania doktor Łabiak wykonywał bardzo dokładnie, w trakcie każdego USG wszystko szczegółowo i precyzyjnie omawiał i objaśniał. Zawsze miał i ma dla mnie czas, wielokrotnie odbierał telefony wieczorami i w dni wolne, a jak nie mógł, to szybko oddzwaniał. Doktor nie bagatelizuje żadnych sygnałów, jak trzeba od razu włącza nowe elementy leczenia.Do ciąży przygotował mnie bardzo dobrze i wiem, że tak będzie również przy mojej trzeciej próbie.W sytuacji, gdy nagle trafiłam do szpitala Pan doktor cały czas kontrolował, co się ze mną dzieje, interesował się, dzwonił, przychodził z wizytami. To człowiek bardzo ciepły, z ogromną empatią, niesamowicie zaangażowany w sprawy pacjentki. Oboje z mężem bardzo mu dziękujemy i szczerze polecamy jego usługi wszystkim paniom.Kasia i Krystian
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dr Łabiak prowadził moją ciąże oraz leczył mnie po porodzie. Najważniejszy powód dla którego mogę polecić tego lekarza to bardzo duża staranność w wykonywanej pracy, każda najmniejsza wątpliwość co do wyników badań była dokładnie sprawdzana i omówiona, żadna nieprawidłowość nie ujdzie uwadze Pana Doktora. W ciąży czułam się więc bezpiecznie, że jestem pod dobrą opieką i miałam pewność, że zostało zrobione wszystko co możliwe żeby ciąża przebiegała dobrze a dziecko urodziło się zdrowe. Pan Doktor każdą pacjentkę traktuje poważnie, stara się o dobrą atmosferę wizyty (co jest ważne chyba dla każdej pacjentki w gabinecie ginekologicznym), jest bardzo uczciwy (moja sytuacja wymagała około 10 krótkich wizyt kontrolnych za które nie musiałam płacić), gabinet jest przyjemnie i profesjonalnie urządzony, a wizyty są umawiane tak, że w poczekalni jest tylko jedna osoba oczekująca. Doktora Łabiaka wybrałam z polecenia innych zadowolonych pacjentek oraz przez wzgląd na Jego duże doświadczenie pracy w klinice. Polecam.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem lekarza, który poprowadzi moja ciążę, o którą tak bardzo długo się starałam. Wiedziałam, ze muszę być w najlepszych rękach, dlatego po poleceniu przyjaciółki która była Panem doktorem zachwycona, mój wybór również padł na dr Tomasza Łabiaka. W wyborze utwierdziłam się również po przeczytaniu licznych pozytywnych opinii na znany lekarz.pl. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za opiekę jaka mnie obdarzył poprzez cała ciążę. Badania przeprowadzał bardzo dokładnie i wszystko tłumaczył. Gdy były wątpliwości kierował mnie na dodatkowe wizyty w szpitalu, nigdy nie bagatelizował żadnego objawu. Każda wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze, a Pan doktor był zawsze miły i szczerze zainteresowany moim samopoczuciem. Pan doktor był zawsze pod telefonem w razie gdyby coś się działo lub gdybym miała jakieś dodatkowe pytania. Zdarzyło się, że przesyłałam wyniki badań przez telefon tak, aby jak najszybciej wiedzieć czy wszystko jest w porządku. Pan doktor od razu wypisał receptę i kazał podejść po nią do szpitala dzięki czemu nie musiałam czekać na kolejna wizytę w gabinecie. Przez cała ciążę czułam się bezpiecznie i wiedziałam ze wszystko jest zawsze jak najlepiej sprawdzane na wizycie. Nie rozczarowałam się również podczas porodu. W terminie porodu okazało się, że synek jest bardzo duży - ponad 4,2 kg, pani doktor w ambulatorium w szpitalu kazała mi przyjść za dwa dni. Zadzwoniłam natychmiast do Pana doktora, który kazał mi od razu przyjechać do niego do szpitala. Po wykonaniu badań i potwierdzeniu, że nie ma możliwości porodu naturalnego ,podjął szybką decyzję o cesarskim cięciu, które było wykonane przez niego następnego dnia. Sama operacja przebiegła bardzo sprawnie ,a Pan doktor obdarzył mnie fantastyczną i profesjonalną opieką. Następnego dnia odwiedził mnie i synka pytając jak się czujemy. Zawsze czułam wsparcie i zainteresowanie. Chciałam serdecznie podziękować Panu Doktorowi za opiekę i prowadzenie mojej ciąży. Dzięki niemu mam cudownego i zdrowego synka, a wszystkim swoim przyjaciółkom szczerze polecam wybór Pana doktora.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę od momentu jak się okazało ze bardziej interesują się nią niż mój lekarz prowadzący. Trafiłam na dr Łabiaka przypadkiem, gdy zapisałam się na w Ultramedica na USG 4D. Na początku stycznia podczas rutynowego badania 4D zdiagnozował problem wzrastaniem płodu ( dziecko poniżej 5 per.) i zalecił kontrolę w poradni patologii ciąży, do której chodziłam praktycznie całą ciąże na obserwacje z uwagi na problem z wzrastaniem dziecka. Dodam iż tego problemu z wzrastaniem nie zauważył mój lekarz prowadzący.W mojej opinii to jeden z najlepszych ginekologów w Krakowie. Widać że to lekarz z powołania. Robi bardzo dokładny wywiad/badania, zleca badania, które może wykonać I zleca ewentualnie te, z którymi trzeba do niego wrócić. Kilkakrotnie zaskoczył mnie kilkoma badaniami – które nomen omen okazały się trafnymi przeczuciami. Rzetelnie i dokładnie wszystko tłumaczy, rozwiał wszelkie wątpliwości oraz przeprowadzał dokładne badania. Dzięki czujności Doktora nie urodziłam przedwcześnie a ciąże donosiłam do terminu porodu. Może nie jest typem opowiadającego wiele rzeczy sam z siebie, ale szczerze powiedziawszy to mi na tym nie zależy i nie oczekuje tego od lekarza. Do mnie było najważniejsze żeby lekarz zrobił wszystko co można w trakcie ciąży aby dziecko urodziło się zdrowe i bez powikłań. Jeśli któraś z kobiet/ mam szuka właśnie takiego lekarza to bardzo polecam!. Ja mam do dr Łabiaka 100% zaufanie. Nie lekceważy nawet najdrobniejszych dolegliwości/ odchyleń w badaniach - wszystko sprawdza. Zawsze umie dobrze doradzić i pomóc w trudnych chwilach. Ma wszystko co ważne u lekarza – wiedzę, doświadczenie i podejście do pacjenta.Bardzo zaangażował się moją sytuacją. Teraz, od kilku dni mogę się cieszyć zdrową i śliczną córeczką. Polecam wszystkim który szukają lekarza godnego polecenia lub potrzebują skonsultować wyniki/diagnozę.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan Doktor prowadził moją ciążę, która zakończyła się urodzeniem zdrowego synka. W czasie trwania ciąży czułam, że jestem pod fachową opieką. Każde badanie ginekologiczne oraz USG dziecka wykonywane było bardzo rzetelnie i profesjonalnie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można było zadzwonić o każdej porze do Pana Doktora i skonsultować problem. Sam gabinet jest bardzo estetyczny i bardzo dobrze wyposażony. Zdecydowanie i gorącopolecam, w szczególności wszystkim przyszłym mamom!
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bylam pacjentką Pana Doktora w Klinice Położnictwa i mogę potwierdzić, że jest to lekarz, któremu można zaufać. Pan Doktor jest zawsze bardzo skupiony na badaniu które wykonuje, badania przeprowadza w sposób szczegółowy i dokładnie je omawia w sposób zrozumiały. Gdy miał podejrzenia, że coś zagraża zdrowiu dziecka od razu zlecał dodatkowe badania. Dla mnie osobiście najważniejsze jest zdrowie dziecka i pod tym wzgledem na Pana Doktora można zawsze liczyć - chociaż ma bardzo dużo pacjentek niczego nie przeoczył i nasz synek urodził się zdrowy.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Najlepszy ginekolog-polożnik w Krakowie i okolicach. Do Pana doktora chodze od kilku dobrych lat, kontakt dostalam z polecenia koleżanek i kobiet z rodziny. Wczesniej dlugo szukałam odpowiedniego ginekologa,której zajmie się moimi problemami. Jako jedyny lekarz od 14lat zdiagnozowal moja chorobę i podjał próbę leczenia. Wcześniejsze wizyty u różnych lekarzy kończyły się stwierdzeniem &quotmiesiączka musi boleć&quot lub &quotpo porodzie pani przejdzie&quot. Jako jedyny zlecił kompleksowe badania w celu rozpoznania choroby. Teraz u Pana doktora prowadze swoja pierwsza ciąże i jestem bardzo zadowolona. O każdej porze dnia i nocy można zadzwonić i wysłać sms, gdy są jakieś niepokojące objawy lub trudne pytania. Pan doktor podaje swój prywatny numer telefonu. Profesjonalne podejście do pacjenta i ogromna pomoc. Jestem bardzo wdzieczna za niezmierna pomoc jaką dostalam od Pana doktora. Polecam z całego serca wizytę u tego lekarza.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Najlepszy ginekolog, mogę polecić Pana doktora z całego serca! Pan doktor jest profesjonalistą w każdym calu, bardzo dokładnie wykonuje USG, tłumaczy co właśnie widzę na ekranie przed sobą (!), zleca wszelkie potrzebne badania, jest bardzo pomocny. Poza tym potrafi uspokoić, wytłumaczyć wszystko.Jestem pod bardzo dużym wrażeniem!Na pewno wybrałabym Pana doktora, żeby prowadził moja ciążę, kiedy zdecyduję się na dziecko.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan Doktor od razu rozpoznal u mnie ciaze pozamaciczna i mnie wyslal niezwlocznie do szpitala na zabieg. Znalazlam Doktora Łabika szukajac dobrego lekarza po tym jak moj odeslal mnie do domu nic nie widzac na usg. Pan Łabik ma bardzo dobra reputacje i slusznie. Bede teraz do Pana doktora chodzic probujac zajsc w kolejna ciaze, bo jego profesjonalizm robi duze wrazenie.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Moja pierwsza wizyta przebiegła bardzo dobrze. Dla mnie ważne jest, że ginekolog nie pyta od progu czy stosuję antykoncepcję hormonalną, a także nie próbuje mnie informować przez całą wizytę, że hormony są konieczne. Duży plus.Wizyta była całkiem krótka. Mam tu na myśli brak zbędnych czynności/pytań i płynność uzupełniania ankiety. Badanie usg było szybkie, dokładne i nie czułam przy nim żadnego dyskomfortu. Pan doktor tworzy atmosferę zaufania. Odpowiada na pytania, nie zbywa.Gabinet jest dobrze wyposażony, funkcjonalny i ładny.Szczerze polecam :)
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Do pana doktora trafiłam w pierwszych tygodniach ciąży, lekko spanikowana z powodu krwawienia. Każda wizyta sprawiała, że czułam się komfortowo i byłam spokojna o los zarówno dziecka, jak i swój. Pan doktor bowiem dba nie tylko o prawidłowy rozwój ciąży zlecając dużą ilość badań w razie najmniejszych wątpliwości, ale troszczy się też o komfort psychiczny i zdrowie pacjentki co jest moim zdaniem niezwykle ważne. W razie wątpliwości do pana doktora można było zadzwonić, zawsze oddzwaniał jeśli akurat nie był dostępny. Dzięki takiej kompleksowej opiece okres ciąży i porodu przebiegł u mnie zdecydowanie mniej stresująco i z poczuciem, że jestem pod profesjonalną opieką. Teraz mogę cieszyć się zdrowym maleństwem a w przypadku kolejnej ciąży na pewno wrócimy do pana doktora ponownie. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan doktor prowadził moją ciążę i mogę potwierdzić opinię, że jest to jeden z najlepszych ginekologów w Krakowie. Przy każdej wizycie Pan doktor jest skupiony i bardzo dokładnie wszystko tlumaczy pacjentce, pod koniec zawsze wystawia podsumowanie na piśmie wraz z zaleceniami (jest to bardzo przydatne, żeby czegos nie zapomniec i świadczy o tym, że lekarz jest odpowiedzialny i podpisuje się pod wszystkim co mówi). W okresie między planowanymi wizytami można kontaktować się z panem doktorem telefonicznie i mailowo, nigdy nie zdarzyło mi się, żeby nie odpisał lub nie oddzwonil. Nie będę się tu rozpisywać o ogromnym doświadczeniu zawodowym oraz wszystkich przebytych szkoleniach, widziałam pana doktora w trakcie pracy w szpitalu i szczerze podziwiam go za wszystko co robi dla swoich pacjentek i małych, nienarodzonych jeszcze pacjentów. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza, Milena.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wszystko bardzo dobrze, rzetelnie, profesjonalnie. Doktor wszystko tłumaczy, wydaje zalecenia oraz sugeruje kontakt telefoniczny, jeżeli będzie jakakolwiek wątpliwość czy coś wzbudzi niepokój.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Oceniam wizyty u lek. Tomasza Łabiaka bardzo pozytywnie, dokładnie wykonuje USG, robiąc przy okazji śliczne zdjęcia dziecka, odpowiada na wszystkie pytania oraz skrupulatnie pochyla się nad wszystkimi objawami i dolegliwościami.
(badanie wykonał doktor Tomasz Łabiak, ocena ze ZnanyLekarz)
168 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2 3 4 5 6 7 8 9  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.