• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 14 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Sobiesław Kaszowicz

Ginekolog

Opinie Pacjentów

  
 
4.8
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
71 rezultat(y) - wyświetlane 61 - 71  
1 2 3 4  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Specjalista w dziedzinie, a przy okazji bardzo komunikatywny człowiek. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania zdenerwowanej ciężarnej laikowi. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dobry lekarz. Przyjazny i otwarty w kontakcie. Zapewnia komfortową atmosferę badania, słucha, jasno i skrupulatnie tłumaczy, a przy tym jest pogodny i ma poczucie humoru. Oprócz standardowych badań USG w ciąży, rozmawiałam z nim w ramach dwóch trudnych sytuacji w I trymestrze - za każdym razem czułam, że nie zbywa pacjenta, spokojnie informuje o sytuacji, nie straszy, ale też jest szczery i rzeczowy w ocenie. Mam do niego 100% zaufania. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Doktor Kaszowicz prowadził całą moją ciąże i mogę stwierdzić że jest fantastyczny. Pomimo, że dojeżdżałam 60 km co miesiąc na wizyty to stwierdzam, że wybór tego Lekarza był najlepszym wyborem jakiego mogłam dokonać. 1. zawsze pełna kultura, a jednocześnie niezwykła otwartość - mogłam porozmawiać dosłownie na każdy, nawet najbardziej krępujący mnie temat bez poczucia wstydu 2. żadnej osobistej krytyki moich czasami głupich zachowań w ciąży do których się Doktorowi przyznałam - podpalałam :( - Doktor nigdy mnie nie potępił tylko przedstawiał mi medyczny aspekt sprawy i korzyści jakie uzyskam jak zaprzestanę palenia 3. wizyty i usg genetyczne może nie były tanie, ale za dodatkowe wizyty które były potrzebne nie musiałam już nic zapłacić i zawsze mogłam zadzwonić do Doktora dopytać o wątpliwości czując że nie jestem intruzem 4. na każdej wizycie Doktor znalazł czas zamienić słowo na luźny temat i pokazał mi moje maleństwo na usg jak się rusza i bije jej serduszko 5. po porodzie odwiedził mnie specjalnie w szpitalu chociaż nie miał dyżuru i wiem z tego co usłyszałam w szpitalu że zawsze znajdzie czas dla każdej swojej pacjentki. Dzięki niemu zdecydowałam się przyjechać do porodu do szpitala Siemiradzkiego i zrezygnowałam z porodu w miejscu swojego zamieszkania. Jak rodziłam to Doktor kilkukrotnie dzwonił do mojej położnej i interesował się czy poród przebieg prawidłowo. Nawet mój mąż go polubił po tym jak go traktował kiedy czasem byliśmy razem na wizytach. Poprzedni ginekolog wyprosił go dwa razy chamsko z gabinetu "czy Pani jest ubezwłasnowolniona że pan tu wchodzi" a Doktor Kaszowicz zawsze traktował go jak moją drugą połówkę z życzliwością i wręcz zachęcał do udziału w badaniach usg żeby "zapoznał się z córką" :))) (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Chciałam gorąco polecić dr Wiechecia i dr Kaszowicza. Chodziłam w ciąży do pani doktor która chyba nie miała pojęcia o usg bo zawsze było dobrze dobrze dobrze. Ponieważ nie robiła 4d z polecenia koleżanki poszłam do dr Kaszowicza żeby mieć zdjęcia na pamiątkę, ale podczas badania dr nie był taki optymistyczny jak moja pani dr i powiedział że dzieciaczek ma wade serca. Zostałam skierowana przez dr Kaszowicza na konsultacje kliniczną i trafiłam na dr Wiechecia, który bez czytania dokumentacji dr Kaszowicza powiedział to samo co on ze to choroba Falota. Poźniej był prokocim ale już wszystko dobrze. W kolejnej ciąży z pewnością będę chodzić do któregoś z tych Panów. Jeszcze raz polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz kompetentny, miły i dokładny. Szczegółowo opisuje każde badanie, każdy etap, wszystko tłumaczy, zachęca do zadawania pytań- wychodzi się z gabinetu z pełną wiedzą. Przygotowanie do zabiegów kompleksowe, również opieka po zabiegu, kontrola zarówno lekarska, jak i zwyczajna ludzka troska:)
Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na tego lekarza. Polecam ze spokojnym sumieniem:) (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Do doktora trafiłam zupełnie przypadkowo błąkając się przez dwa miesiące po gabinetach w poszukiwaniu diagnozy. Dr Kaszowicz jako jedyny lekarz spojrzał na mnie jak na człowieka, któremu trzeba pomóc, zrobił badania i skierował tam gdzie leczę się obecnie. Tego lekarza i człowieka polecam każdemu, bo dzięki takim ludziom jak On można ufać, że bezduszność to nie norma w środowisku lekarskim. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dr Kaszowicz to uprzejmy, miły ale przede wszystkim bardzo dobry lekarz! Posiada ogromną wiedzę nie tylko ginekologiczną! Jest rewelacyjny w wykonywaniu USG - bardzo dokładny, rzetelny, z niesamowitą znajomością anatomii. Nie mogę zrozumieć zarzutów Pani Kasi i wydaje mi się że argumentacja jest zbyt słaba do postawienia najgorszej oceny. Korzystalam wielokrotnie z pomocy dra Kaszowicza - ginekologicznej i diagnostycznej (usg) i nigdy mnie nie zawiódł! Zawsze mogłam liczyć na rzetelną informację i bardzo dokładne badanie, a jeśli czegoś nie był pewien prosił o pomoc starszego kolegę i nie stanowiło to dla niego żadnego problemu, a świadczy o klasie lekarza! Pani Kasiu, dzięki usg można oszacować wagę dziecka, ale z dokładnością do + - 0,5kg! Dwa dni przed porodem wg usg moje dziecko ważyły 1800g a urodziło sie z wagą 2250g - badanie wykonywał inny lekarz w innym szpitalu. Proszę cieszyć sie z ostatnich tygodni ciąży i ufać lekarzom, bo oni naprawdę wiedzą co robią! A dra Kaszowicza bardzo polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
1.0
Nie wiem skąd tak dobre opinie o Panu doktorze. Ja spotkałam lek. med. Kaszowicza na dyżurze w szpitalu Siemiradzkiego, z powodu zagrożenia przedwczesną ciążą. Byłam w 34 tyg. ciąży według pierwszego USG. Ponieważ zawsze miałam nieregularne miesiączki, to wiek mojej ciąży zależał od USG a nie od daty ostatniej miesiączki. W ramach badań na zlecenie ordynatora Pan Kaszowicz robił mi USG. Wyniki były bardzo niskie i zupełnie nie zgadzały się z tempem rozwoju dziecka wynikającego z poprzednich USG, nie zgadzały się również proporcje wskaźników biometrycznych z pozostałymi badaniami USG. Przestraszyłam się, że nagle dziecko przestało rosnąć, w odpowiedzi dowiedziałam się, że ja jestem drobna, więc nie urodzę dużego dziecka i nie mam się co przejmować. I jak wolę to on może mi powiedzieć, że dziecko waży 2,3kg a nie 2kg jak mu wyszło z USG. Zgadzam się, że nie muszę urodzić dużego dziecka, ale ważne jest śledzenie jego przyrostu. Jeśli nagle się zahamowało, to znaczy, że coś jest nie tak.A odpowiedź, że On powie mi to co chcę usłyszeć żeby mnie nie martwić, to w ogóle smutne. Podaję moje wyniki: USG w 29tyg: BPD=75=29i5dni, HC=271=29i4, AC=253=29,3 i FL= 58=30,2 - waga ok 1,4kg. Wyniki ze szpitala u Pana Kaszowicza 5 tygodni później: BPD=81=32i4, HC=300=32i2, AC=279=32 i FL=63=32,4 - waga 2kg. Zdenerwowana zapisałam się od razu po wyjściu ze szpitala prywatnie na USG. USG tydzień później było zgodne z tym z 29tyg i całkowicie podważało USG Pana Kaszowicza. Oto wyniki: BPD=86=34i5, HC=310=34i4, AC=308=34,5 i FL=68=35 - waga 2,48kg. Czy to możliwe żeby w ciągu nie całego tygodnia moje dziecko przybrało 0,5kg? (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
1.0
Nie wiem skąd tak dobre opinie o Panu doktorze. Ja spotkałam lek. med. Kaszowicza na dyżurze w szpitalu Siemiradzkiego, z powodu zagrożenia przedwczesną ciążą. Byłam w 34 tyg. ciąży według pierwszego USG. Ponieważ zawsze miałam nieregularne miesiączki, to wiek mojej ciąży zależał od USG a nie od daty ostatniej miesiączki. W ramach badań na zlecenie ordynatora Pan Kaszowicz robił mi USG. Wyniki były bardzo niskie i zupełnie nie zgadzały się z tempem rozwoju dziecka wynikającego z poprzednich USG, nie zgadzały się również proporcje wskaźników biometrycznych z pozostałymi badaniami USG. Przestraszyłam się, że nagle dziecko przestało rosnąć, w odpowiedzi dowiedziałam się, że ja jestem drobna, więc nie urodzę dużego dziecka i nie mam się co przejmować. I jak wolę to on może mi powiedzieć, że dziecko waży 2,3kg a nie 2kg jak mu wyszło z USG. Zgadzam się, że nie muszę urodzić dużego dziecka, ale ważne jest śledzenie jego przyrostu. Jeśli nagle się zahamowało, to znaczy, że coś jest nie tak.A odpowiedź, że On powie mi to co chcę usłyszeć żeby mnie nie martwić, to w ogóle smutne. Podaję moje wyniki: USG w 29tyg: BPD=75=29i5dni, HC=271=29i4, AC=253=29,3 i FL= 58=30,2 - waga ok 1,4kg. Wyniki ze szpitala u Pana Kaszowicza 5 tygodni później: BPD=81=32i4, HC=300=32i2, AC=279=32 i FL=63=32,4 - waga 2kg. Zdenerwowana zapisałam się od razu po wyjściu ze szpitala prywatnie na USG. USG tydzień później było zgodne z tym z 29tyg i całkowicie podważało USG Pana Kaszowicza. Oto wyniki: BPD=86=34i5, HC=310=34i4, AC=308=34,5 i FL=68=35 - waga 2,48kg. Czy to możliwe żeby w ciągu nie całego tygodnia moje dziecko przybrało 0,5kg?. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Do doktora Kaszowicza trafiłam przypadkowo. Zapisałam się na USG genetyczne w Szpitalu Siemiradzkiego i myślałam, że będzie wykonywał go znany doktor z tego samego Szpitala - nie wiedziałam, że ktoś tam jeszcze robi USG, ale po wizycie u dr Kaszowicza jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, dokładności, i atmosfery podczas badania. Bardzo się cieszę że do niego trafiłam. Później ponownie zapisałam się do dr Kaszowicza na USG połówkowe i dostałam przepiękne zdjęcia trójwymiarowe mojej kochanej córeczki. Moja ciąża była prowadzona była przez Panią Doktor z poza Szpitala do której chodziłam siłą rozpędu "od zawsze", ale mimo że nie miałam na co narzekać, to jeżeli znów zajdę w ciąże na pewno wybiorę doktora Kaszowicza. Tym bardziej że podczas badania USG chętnie odpowiadał na pytania odnośnie samej ciąży i to w niezwykle przejrzysty sposób. Zrozumiałam mimo że nie mam nic wspólnego z medycyną. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dr Kaszowicz jest bardzo dobrym, młodym lekarzem. Zaangażowany, dokładny i posiadający dużą wiedzę, którą dzieli się z pacjentką. Nie można mieć wrażenia, jak u innych lekarzy, że chodzi tylko o zarabianie pieniędzy. Wizyty są wyczerpujące. Jest delikatny i można czuć się na wizycie komfortowo. Nie przeprowadza bezsensownego leczenia co u innych ginekologów jest częste. (ocena ze ZnanyLekarz)
71 rezultat(y) - wyświetlane 61 - 71  
1 2 3 4  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.