Rafał Łuczyński

Lekarz Rodzinny

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
37 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Bardzo polecam wizytę i Pana Doktora, pełen profesjonalizm, zaangażowanie a nade wszystko uprzejmość i kultura osobista. (ocena ze ZnanyLekarz)

  
 
5.0
Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Doktora. Wizyta przebiegła sprawnie, a jednocześnie kompleksowo. Pan Rafał jest bardzo życzliwą i konkretną osobą zarówno jako lekarz jakim człowiek w rozmowie z pacjentem. Poprzez profesjonalizm i indywidualne podejście, wzbudził w pełni moje zaufanie. Polecam i w razie konieczności kolejnych wizyt związanych z USG, nie będę brał pod uwagę żadnego innego lekarza! :) Serdecznie polecam i pozdrawiam! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pełne zaangażowanie, bardzo wysoko kultura osobista. Lekarz bardzo pomocny w rozmowie z pacjentem. Polecam (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan Doktor jest kompetentną, empatyczną osobą. Szczegółowo objaśnia diagnozę, z dużą cierpliwością odpowiada na pytania. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dobry lekarz, kompetentny i dokładny podczas wykonywania USG. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego badania, polecam wszystkim. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
krótko, szybko, sprawnie, zwięźle, na temat, bardzo wysoki standard traktowania pacjenta, lekarz w pełni przygotowany do wizyty (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo profesjonalne, uważne i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor starannie wykonuje badanie USG, w szerszym zakresie gdy jest taka potrzeba, wszystko wyjaśnia i udziela dalszych wskazówek. Widać ogromną wiedzę i doświadczenie. Lekarz godny polecenia! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor kompetentnie wyjaśnił i zinterpretował usg, dzięki tej wizycie mogę kontynuować leczenie u lekarza kierunkowego. Polecam, bardzo rzeczowy i uprzejmy człowiek (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Badanie przeprowadzone w miłej atmosferze. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Wizyta odbyła się bez opóźnień. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan Doktor jest bardzo miłym człowiekiem i profesjonalistą. Wizyta odbyła się w dobrej atmosferze, Pan Rafał poświęcił cały potrzebny czas na wytłumaczenie tego, jak będzie przebiegało leczenie. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Kapitalny lekarz ze wspaniałym poczuciem humoru. Wizyta szybka . Diagnoza prawidłowa . Pacjent zdrowy ! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Badanie Usg wykonane profesjonalnie w przyjaznej atmosferze. Pan doktor uprzejmy rzeczowy. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz dokładnie przebadał córkę, wytłumaczył wszystko , co wyświetlało się na monitorze, w dodatku stworzył miła atmosferę
Polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo przyjemny w kontakcie lekarz z życzliwym nastawieniem do pacjenta i uważnością na jego problemy. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wszystko bardzo ok. Rzeczowo, punktualnie. Duża wiedza lekarza i bardzo miłe traktowanie pacjenta. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo fachowa opinia. Przyjazna atmosfera. Lekarz dokładnie objaśnił diagnozę i przekazał dalszy plan postępowania. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan doktor był bardzo uprzejmy, pomocny i konkretny, badanie przerowadził dokładnie i sprawnie. Bez wahania polecam tego specjalistę. (ocena ze ZnanyLekarz)

  
 
5.0
Bardzo dobry specjalista. Badanie wykonane było delikatnie, komfortowo i profesjonalnie. Wszystko miałam na bieżąco objaśniane i pokazane na monitorze. Bardzo polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Polecam z czystym sumieniem, profesjonalne podejście, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, jestem bardzo zadowolona z wizyty(ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan doktor bardzo przyjazny pacjentowi, miła atmosfera, fachowość, profesjonalizm i trafna diagnoza. Bardzo polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
37 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.