Paweł Kwasek

Radiolog

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
27 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Dr Paweł Kwasek wykonał u naszej 3-letniej córeczki kontrolę po zakończonym leczeniu onkologicznym (nerczak płodowy). Lekarz sympatyczny, przedstawił się córeczce, powiedział co będziemy robić. Badanie USG przeprowadził dokładnie, na bieżąco tłumacząc co widać na obrazie. Szczerze polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze, badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania. (ocena ze ZnanyLekarz)

  
 
5.0
Pan Doktor przeprowadza badania dokładnie i chętnie dzieli się swoją szeroką wiedzą. Zna najnowsze metody diagnostyczne oraz wiodących specjalistów zajmujących się zgłaszanymi problemami. Byłem pod dużym wrażeniem i polecam Pana Doktora. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Badanie usg brzucha przebiegło kompletnie bezstresowo,doktor wszystko tłumaczył co robi,wypytał o wszystkie dolegliwości. później rzetelnie i konkretnie omówił wynik i poradził co robić dalej,jakie jeszcze inne badania powinnam zrobić,gdzie najlepiej je zrobić i polecił specjalistów. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!
  
 
5.0
Szczerze polecam!! Oby takich lekarzy było jak najwięcej w każdej specjalizacji.
  
 
5.0
Witam serdecznie
Wizyta przebiega profesjonalnie Pan doktor to Osoba która zna się na swojej pracy nie patrzy na zegarek i skupia się na pacjecie moja np wizyta trwała 40 minut bez pośpiechu z pewnością każdemu polecam (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wspaniały lekarz, duża empatia, cierpliwość i zrozumienie. Badanie przebiegło w miłej atmosferze i zostało wykonane bardzo szczegółowo. Otrzymałam też pełną informację i fachową poradę co dalszego postępowania. Serdecznie dziękuję! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wspaniały lekarz, jestem pod wrażeniem. Wytłumaczył w sposób przystępny i zrozumiały wszystkie sprawy.
Pokierował co powinnam dalej zrobić w związku z istniejącymi nieprawidłowościami.
Bardzo dokładnie i bez pośpiechu przeprowadzone USG.
Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, które było badane.
Polecam i dziękuję. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Polecam! Bardzo dokładny wywiad i świetne podejście do pacjenta! Miły, rzeczowy i profesjonalny lekarz. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pełny profesjonalizm w przeprowadzaniu badania, w jasny sposób opisano badanie i opisano wynik badania. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta przebiegła profesjonalnie, odpowiedzi na wszystkie pytania otrzymane. Badanie dokładne, w super miłej atmosferze. Na pewno wrócimy! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz mily, zainteresowany swoim pacjentem, z dobrym podejsciem do dzieci nawet tych najmniejszych. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta przebiegła wzorcowo,doskonałe podejście do małego pacjenta,profesjonalny lekarz o dużym sercu .Polecam gorąco. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta w bardzo miłej, komfortowej dla pacjenta atmosferze. Pan doktor dokładnie wykonał badanie i omówił jego wynik. Był bardzo zaangażowany. Czułam się zaopiekowana, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet te, których nie zdążyłam zadać. Bardzo polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz z dokładnością wykonał badanie Usg wyjaśniając poszczególne kwestie. W trakcie badania odbyliśmy spokojną rozmowę. Polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Super kontakt z małym pacjentem, pełen profesjonalizm badania. Szczegółowe objaśnienie wyników badania. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
(Updated: Sierpień 30, 2019)
  
 
5.0
Pan Doktor był bardzo uważny, wszystko szczegółowo wyjaśniał, a przede wszystkim ma niesamowite podejście do dzieci- córka podczas badania była spokojna, a ja miałam poczucie, że jesteśmy u profesjonalisty. Bardzo dziękuję i polecam Pana Doktora! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dokladne badanie,spokojne i rzeczowe podejscie,wyjasnienie problemu i pokierowanie do dalszego leczenia.Jestem bardzo wdzieczna i polecam Pana Doktora. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo profesjonalne podejście Pana doktora do małego pacjenta, świetny kontakt z dzieckiem dzięki czemu wizyta przebiegła miło i bezstresowo. Badanie wykonane dokładnie, wizyta rzeczowa. Polecam.(ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Super lekarz. spokojny, konkretny, profesjonalista. Badanie zaczął od zmiany, która mnie zaniepokoiła. wszystko tłumaczył na bieżąco. Bardzo fajne podejście do pacjenta. serdecznie polecam!.
27 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.