Paweł Kwasek

Radiolog

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
21 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Wspaniały lekarz, duża empatia, cierpliwość i zrozumienie. Badanie przebiegło w miłej atmosferze i zostało wykonane bardzo szczegółowo. Otrzymałam też pełną informację i fachową poradę co dalszego postępowania. Serdecznie dziękuję! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wspaniały lekarz, jestem pod wrażeniem. Wytłumaczył w sposób przystępny i zrozumiały wszystkie sprawy.
Pokierował co powinnam dalej zrobić w związku z istniejącymi nieprawidłowościami.
Bardzo dokładnie i bez pośpiechu przeprowadzone USG.
Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, które było badane.
Polecam i dziękuję. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Polecam! Bardzo dokładny wywiad i świetne podejście do pacjenta! Miły, rzeczowy i profesjonalny lekarz. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pełny profesjonalizm w przeprowadzaniu badania, w jasny sposób opisano badanie i opisano wynik badania. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta przebiegła profesjonalnie, odpowiedzi na wszystkie pytania otrzymane. Badanie dokładne, w super miłej atmosferze. Na pewno wrócimy! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz mily, zainteresowany swoim pacjentem, z dobrym podejsciem do dzieci nawet tych najmniejszych. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta przebiegła wzorcowo,doskonałe podejście do małego pacjenta,profesjonalny lekarz o dużym sercu .Polecam gorąco. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta w bardzo miłej, komfortowej dla pacjenta atmosferze. Pan doktor dokładnie wykonał badanie i omówił jego wynik. Był bardzo zaangażowany. Czułam się zaopiekowana, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet te, których nie zdążyłam zadać. Bardzo polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz z dokładnością wykonał badanie Usg wyjaśniając poszczególne kwestie. W trakcie badania odbyliśmy spokojną rozmowę. Polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Super kontakt z małym pacjentem, pełen profesjonalizm badania. Szczegółowe objaśnienie wyników badania. (badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
(Updated: Sierpień 30, 2019)
  
 
5.0
Pan Doktor był bardzo uważny, wszystko szczegółowo wyjaśniał, a przede wszystkim ma niesamowite podejście do dzieci- córka podczas badania była spokojna, a ja miałam poczucie, że jesteśmy u profesjonalisty. Bardzo dziękuję i polecam Pana Doktora! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dokladne badanie,spokojne i rzeczowe podejscie,wyjasnienie problemu i pokierowanie do dalszego leczenia.Jestem bardzo wdzieczna i polecam Pana Doktora. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo profesjonalne podejście Pana doktora do małego pacjenta, świetny kontakt z dzieckiem dzięki czemu wizyta przebiegła miło i bezstresowo. Badanie wykonane dokładnie, wizyta rzeczowa. Polecam.(ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Super lekarz. spokojny, konkretny, profesjonalista. Badanie zaczął od zmiany, która mnie zaniepokoiła. wszystko tłumaczył na bieżąco. Bardzo fajne podejście do pacjenta. serdecznie polecam!.
  
 
5.0
Super lekarz, sympatyczny i pełny wiedzy lekarskiej, znakomite podejście do małego pacjenta. Z pewnością wrócimy, polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Super lekarz z podejściem do dzieci. Wszystko wytłumaczył córce po kolei jak badanie będzie wyglądało i wyjaśnił wyniki. Bardzo cierpliwy. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Profesjonalne badanie USG , zrozumialy komentarz pana doktora odnosnie dalszej diagnstyki i leczenia (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pełny profesjonalizm i przyjemna obsługa. Doktor kompetentnie odpowiedział na moje pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor zauważył nieprawidłowości, których nie dostrzegł inny lekarz, wszystko pokazał na ekranie i wytłumaczył. Całe badanie przeprowadzone zostało dokładnie a opis jest szczegółowy. Pan doktor doradził co trzeba robić dalej. Na pewno wrócę w razie konieczności powtórzenia badania.
(badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dobre podejście do dziecka. Dokładne badanie i zaangażowanie w swoją pracę. Lekarz komunikatywny, wyjaśnił szczegółowo wynik USG. Polecam P. Doktora.
(badanie wykonał doktor Paweł Kwasek, ocena ze ZnanyLekarz)
21 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.