Magdalena Woch Trojanowska

Radiolog

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
13 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 13  
 
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Profesjonalna, dokładna. Dodatkowo leczenie w miłej atmosferze.
  
 
5.0
Pani doktor z ogromną dokładnością przeprowadziła badanie USG jamy brzusznej. Udzieliła szczegółowych informacji wykazując przy tym ogromną kulturę osobistą. Na koniec wizyty otrzymałam opis i zdjęcia. Zdecydowanie polecam i zachęcam do wizyty.
  
 
5.0
Empatia do pacjenta na wysokim poziomie , rzeczowy wywiad z pacjentem, profesjonalizm !!
  
 
5.0
Profesjonalna i przyjemna pani doktor uważnie zbadała syna. Polecam i zachęcam do wizyty - o terminie, szybko i jakosciowo (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dokładne wyjaśnienia, miła atmosfera, brak wrażenia, że badanie jest robione w pośpiechu. Wizta rozpoczęła się punktualnie (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani doktor bardzo miła i delikatna, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Wszystko tłumaczy na bieżąco podczas badania, a na koniec otrzymałem opis i zdjecia. Polecam (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani doktor bardzo dokładnie mnie przebadała, wszystko wyjaśniła, przede wszystkim dokładnie mnie wypytała o bóle jakie mi doskwierają. Pełne zainteresowanie i profesjonalizm. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo profesjonalna a jednocześnie sympatyczna pani doktor. To byla nasza trzecia wizyta z małym dzieckiem, pani doktor ma świetne podejscie, jest bardzo dokładna i zaangażowana, polecamy z całego serca, mama Zosi (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Uprzejma rzetelność ukryta pod suknem wrodzonej chęci postrzegania pacjenta kompleksowo, diagnostycznie na rzecz patrząc, fachura poparta wiedzą ukształtowaną wieloletnim doświadczeniem przekrojowo zarówno jeśli dotyczyć ma to dzieci jaki i dorosłych,wyjątkowość godna naśladowania dla wszystkich w zawodzie. Ukłony z podziwem ! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Trafiliśmy do Pani doktor na konsultację USG bioderek naszej córki. Wizyta odbyła się punktualnie, w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani doktor jest bardzo ciepłą i kulturalną osobą, która rzeczowo odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Bez wątpienia wrócimy na kolejne wizyty. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Polecam Panią doktor, badanie przeprowadzone zostało bardzo szczegółowo i z ogromną dokładnością. Pani doktor jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą o wysokiej kulturze. O wynikach badań informuje bardzo kompetentnie i w sposób obrazowy. Wychodząc z gabinetu nie ma się żadnych wątpliwości na temat swojego stanu zdrowia. Kolejne badania na pewno będę powtarzać u Pani doktor :) (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Wyjaśniała i odpowiadała na pytania w sposób prosty i przejrzysty. Bardzo polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Panią doktor, poleciła mi moja przyjaciółka, wypowiadała się w samych superlatywach, w 100% się z nią zgadzam. Jest bardzo miła i kompetentna, słucha pacjenta, doradza i potrafi wytłumaczyć prostym językiem. USG tarczycy wykonane bardzo dokładnie i na każdym kroku wytłumaczone przez panią doktor, otrzymałam też poradę co do dalszej diagnostyki. Polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
13 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 13  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.