Justyna Michalczak

Pediatra

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
16 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 16  
 
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Super miła pani dr, ma bardzo dobre podejście do dzieci, polecam. Przyjazny gabinet zdecydowanie . Jasno mi wszystko wyjaśniła. Podejście do dzieci, cierpliwośc , na prawde opieka medyczna na najwyższym poziomie (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta przebiegla w bardzo miłej atmosferze. Pani dr bardzo uprzejma i sympatyczna. Poza tym dokładna i cierpliwa. Polecam Panią doktor:) (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Gorąco polecam, Pani Doktor bardzo rzeczowa i co najważniejsze służy pomocą w dalszej diagnostyce całkowicie bezinteresownie. Widać że bardzo zależy jej na pacjencie. Taki lekarz to lekarz z powołania. Bardzo dziękujemy za pomoc. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Super podejście do małych pacjentów. Przemyślany sposób badania. Bardzo profesjonalna pani doktor. Otrzymaliśmy wszystkie wyjaśnienia (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani doktor jest bardzo konkretna i dokładna, cechuje ją niesamowite podejściem do małych pacjentów. Jest ciepła, cierpliwa i rozumie, że dziecko potrzebuje czasu, żeby się oswoić zarówno z gabinetem jak i ze sprzętem. Z czystym sercem polecam (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Odwiedziliśmy Panią doktor z synkiem celem wykonania usg przezciemiaczkowego. Pani doktor bardzo sympatyczna, profesjonalna i rzeczowa.
Bardzo polecamy - pełen profesjonalizm (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wspaniała Pani Doktor. Bardzo dokładna i jasno objaśniająca jak należy dalej postępować. Zawsze badamy synka u Pani Doktor. Polecamy (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dobra pani doktor, z dobrym podejściem do dzieci. Badanie przeprowadzone w miłej atmosferze mimo,iż maluszek pod koniec bardzo płakał. Wynik badania dokładnie omówiony. Gorąco polecam wizytę u pani doktor.(ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wykonywaliśmy USG bioderkowe oraz jamy brzusznej. Zarówno jedno jak i drugie przeprowadzone bardzo dokładnie oraz omówione szczegółowo. Dodatkowo Pani doktor wyjaśniła wyniki badań morfologii. Wszystko w bardzo miłej atmosferze. Bardzo polecam.(ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta przebiegła według naszego odczucia profesjonalnie. Pani doktor odpowiedziała na więcej pytań niż przewidywała wizyta. Dziekujemy. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dostaliśmy od pediatry skierowanie na USG przezciemiączkowe głowy. Pani doktor wykonała badanie powiedziała w jakim celu je się robi badanie i bardzo rzetelnie odpowiadała na moje pytania. Bardzo miła Pani doktor z dobrym podejściem do dzieci. Wszystko tłumaczyła, uspokoiła i powiedziała, że nie widzi nic niepokojącego. Polecam !. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani doktor robiła m.in. USG przezciemiączkowe mojej córeczce, na które otrzymaliśmy skierowanie od neurologa. W celu potwierdzenia ( i uspokojenia nas rodziców ), ze nie ma powodu do większych obaw Pani doktor zaoferowała powtórzenie badania w innym miejscu na dużo wyższej klasy sprzęcie. Pani doktor poświęciła swój prywatny czas ( pojawiła sie w sobotę w szpitalu specjalnie dla nas) i nie chciała za to żadnej zapłaty. Pani doktor jest bardzo dokładna i rzetelna oraz ma wspaniałe podejście do małego Pacjenta. Polecam Pania doktor Justynę bardzo. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani Doktor robiła USG przezciemiączkowe i USG stawów biodrowych Naszej 1,5-miesięcznej córce. Pani Doktor jest bardzo miła, kompetentna i zna się na rzeczy. Ma bardzo dobre podejście do maluszków. Przy tym jest kompetentną lekarką, zaangażowaną w swoją pracę. Jest to lekarz godny polecenia. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas. Marta, Marcin i Ewunia. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Polecam!!Pani Doktor przemiła ciepła sympatyczna , i do tego rzetelna wiedza, cierpliwość dla pacjenta i jego rodziców z nadmiarem nie koniecznie łatwych pytań niewyczerpana ! Jesteśmy zachwyceni wizytą u Pani Doktor w gabinetach Ultramedica, polecamy! Rodzice i i miesięczna Helenka ! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Świetny fachowiec. Pomimo młodego wieku Pani doktor wykazała się rzetelna wiedzą i wspaniałym podejsciem do naszej 3-miesiecznej córki robiąc jej USG stawów biodrowych. Pani doktor wyjaśniała wszystko na bieżąco, wyczerpujaco odpowiadała na pytania i bardzo nas uspokoiła. Poza tym przyjęła nas na cito, gdy okaząło się że poprzednie badanie trzeba powtórzyć. Lekarz przez duże "L" (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani Doktor Justyna Michalczak robiła USG przezciemiączkowe naszemu 2-miesięcznemu synowi w gabinetach Medicover. Rzetelnie oceniła stan zdrowia dziecka. Wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania "przewrażliwionych" rodziców. Wykazała się ogromną skrupulatnością i wiedzą oraz niezwykłą dozą empatii. To lekarz z powołania, godny polecenia. Wspaniałe podejście do małego pacjenta oraz rodziców. Bardzo nam pomogła, a Szymek w nagrodę obdarzył ją uśmiechem. (ocena ze ZnanyLekarz)
16 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 16  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.