Bartosz Drygała

Ginekolog

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
19 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 19  
 
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Świetny lekarz, przede wszystkim spokojny, profesjonalny, miły, pełen rozumienia i co ważne delikatny.
Wszystko tłumaczy, jest dokładny. Serdecznie polecam :) (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Profesjonalnie i rzetelnie wykonywane badania w super atmosferze. Za każdym razem kiedy jest taka potrzeba wracamy właśnie do Doktora Drygały. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan doktor wszystko mi wyjaśnił. Jest bardzo cierpliwy i dokładny w badaniu, a przy tym delikatny i taktowny. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Doktora Drygały. Doktor pomógł mi zajść w ciążę, prowadził całą ciążę a na koniec przyjął moja córkę na świat:) zawsze był pod telefonem, nawet kiedy był na urlopie za granicą. Cały czas czułam, że mogę liczyć na Pana Doktora, jeśli tylko coś się działo. Wizyty w gabinecie przeprowadzane bardzo dokładnie i komfortowo. Jeśli chodzi o usg to Doktor jest w tym bardzo wykwalifikowany. Polecam z całego serca!!! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan doktor bardzo miły, delikatny i rzeczowy. Badanie u Pana Doktora to sama przyjemność. Polecam gorąco (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
To była moja druga wizyta na USG genetycznym I i II trymestr były u tego samego lekarza. Moje wizyty mogę zaliczyć do udanych, lekarz wprowadza miłą bez stresową atmosferę. Szczegółowo opisuję prowadzone badanie. Nie miałam opóźnienia w wizycie. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz profesjonalny i rzeczowy, a przy tym sympatyczny. Bardzo polecam, jestem jego pacjentką od 3 lat i pozostanę na dłużej. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Profesjonaliz, sympatyczny, wprowadzenie już od początku wizyty pozywnej atmosfery. Lekarz rzetelnie omówił wyniki badania. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz. Wizyta przebiegła bardzo miło. Pan doktor wszystko wytłumaczył, rozwiał wszystkie wątpliwości. Bardzo polecam!! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz był uprzejmy, miły i wyjaśniał na bieżąco wszystko o czym mówił lub o co zapytałam. Serdecznie polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Najlepszy lekarz w Krakowie ! Wszystko tłumaczy na spokojnie, w razie jakiś obaw również staje na wysokości zadania i z lekarską rzetelnością spokojnie podchodzi do pacjentki. Będę do niego chodzić regularnie i polecam każdemu , kto szuka porządnego i fajnego lekarza ! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Jestem bardzo miło zaskoczona, że lekarz w tym wieku ma już taką wiedzę i doświadczenie. Wizyta przebiegła w bardzo miłej i luźnej atmosferze z dawką taktownego poczucia humoru, co jest akurat dla mnie ogromnym plusem, ponieważ pierwsze USG genetyczne mocno mnie stresowało. Doktor wytłumaczył mi wszystko bez żadnego kaprysu, a musicie uwierzyć, że pytań padało setki, także szacunek za cierpliwość i wyrozumiałość. Co ciekawe, Doktor już w 11 tygodniu powiedział mi płeć dziecka, co inny lekarz odważył się zrobić dopiero za kolejne 2 miesiące. Wszystkie 3 wizyty na USG wyglądały tak samo, także z czystym sumieniem polecam.
(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo pozytywnie oceniam swoją wizytę u Pana Drygały. Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, który potrafi stworzyć przyjazną i swobodną atmosferę podczas badania. Wysłucha pacjenta i rzeczowo doradzi w każdej sprawie. Bardzo kompetentny lekarz warty polecenia! :)
(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dobry lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczył , wyjaśnił. Do pewnych spraw podszedł z humorem. Jestem mega zadowolona! Polecam ????????
(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pełen profesjonalizm, lekarz chętnie odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie opisuje przebieg badań i dba o pacjentkę. Do niektórych spraw podchodzi też z humorem więc wizyty nie są krępujące i w żaden sposób nie czuje się braku komfortu. Z pełnym przekonaniem będę polecać przyszłym mamom dr. Drygałe :)
(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz reprezentuje profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną prace. Podczas wizyty przeprowadził bardzo dokładny wywiad. Polecam bardzo.
(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Profesjonalny i miły, rozmawiał nie tylko ze mną, ale również z moim mężem (sprawcą :) co bardzo nam się spodobało.Odpowiadał na wszystkie pytania szczegółowo.Odwiedziłam wielu lekarzy,ale ten Pan doktor szczególnie zdobył moją sympatię.
(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Profesjonalny, kompetentny, bardzo delikatny. Miły i sympatyczny, odpowiada na wszystkie pytania. Pan Doktor prowadził moją ciążę, na każdą wizytę chodziłam z przyjemnością, atmosfera panująca w gabinecie bardzo przyjazna. Skupiony na potrzebach pacjentki. Specjalista w zakresie USG. Przy porodzie udało się trafić na dyżur Doktora, dzięki czemu czułam się bezpieczniej. Jestem bardzo zadowolona z opieki i w razie potrzeby na pewno będę wracać.Serdecznie polecam.
(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Serdecznie polecam!!Panie doktorze tak trzymać. Proszę aby zawsze z takim zaangażowanie traktował Pan swoją pracę. Nic dodać nic ująć- perfekcja.
(badanie wykonał doktor Bartosz Drygała, ocena ze ZnanyLekarz)
19 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 19  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.