Andrzej Fedak

Chirurg

Opinie Pacjentów

  
 
4.8
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
14 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 14  
 
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Pan Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i jego medycznego problemu.Z pełną powagą i zaangażowaniem odpowiada na pytania pacjenta.W gabinecie panuje bardzo sympatyczna atmosfera.Polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta przebiegła w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Pan doktor spokojnie, bez pośpiechu i dokladnie przeprowadził badanie. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan doktor wykonuje USG bardzo dokładnie i rzetelnie, nie ma wrażenia pośpiechu jak u innych lekarzy. Tłumaczy na bieżąco i dokładnie informuje na temat tego co widzi i ewentualnego dalszego postępowania. Ma specyficzne poczucie humoru, to fakt ;-) ale jeżeli ktoś szuka kogoś naprawdę dobrego to z czystym sercem mogę polecić Pana Doktora. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
W stu procentach polecam Pana Doktora. Odpowiada na wszystkie stawiane pytania, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Badanie bardzo staranne, z dokładnym wytłumaczeniem co zostało zaobserwowane..(ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wszystko w porządku, badanie wykonane rzetelnie, lekarz z poczuciem humoru bardzo uprzejmy i dokładny. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Po przeczytaniu opinii na temat Pana Doktora miałam mieszane uczucia i pewne obawy. Okazało się, że Dr jest bardzo sympatyczny. Dodatkowo bardzo dokładny w badaniu. Byłam na USG z synem i zarówno pozytywnie oceniam podejście do pacjenta oraz dokładność badania.(ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Moja żona jako pierwsza z rodziny wykonywała badanie USG u P.Doktora Fedaka.Super zadowolona z kompetencji i podejścia poleciła wykonanie tego samego badania u reszty rodziny.Wszyscy jesteśmy podobnego zdania,polecamy P.Doktora.

  
 
2.0
Pomimo dość profesjonalnego badania, atmosfera jaką wytworzył pan doktor sprawiła, że miałam ochotę wyjść z gabinetu. Wszystko przez wulgarne i niewybredne żarty. Dodam, że byłam na USG piersi. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Potrafi wytłumaczyć co widzi. Tłumaczy. Zaleca. Godny zaufania. Człowiek czuje się przy nim bezpieczny. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Rzetelny i kompetentny lekarz. Rozładowuje stres towarzyszący pacjentowi przy badaniu swoim poczuciem humoru. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dla mnie kompetentny i dokładny lekarz. Dodatkowo w pakiecie duże poczucie humoru. Wchodziłem nerwowy, wyszedłem wesoły, pomimo, że się coś znalazło.
Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Świetny i bardzo kompetentny lekarz, znający swój fach, przy tym jest bardzo miły i sympatyczny. Polecam wszystkim tego lekarza! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo miły i kompetentny lekarz.Polecam (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo miły i kompetentny lekarz, który słucha pacjenta, doradza w jaki sposób rozwiązać problem i do tego wszystkiego ma dobre poczucie humoru. Dzięki temu wizyta przebiega mniej stresowo i przyjemniej. USG brzucha wykonane bardzo dokładnie i na każdym kroku wytłumaczone przez pana doktora, otrzymałam też zalecenia co do dalszej diagnostyki. Szczerze polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
14 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 14  
 
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.