Agnieszka Senderek

Dermatolog

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
23 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Gorąco polecam doktor jest bardzo miła i sympatyczna wszystko wyjaśni odpowie na nurtujące pytania. (ocena ze ZnanyLekarz)

  
 
5.0
Bardzo solidna porada. Jestem zadowolona z podejścia do pacjenta. Krótki czas oczekiwania na wizytę. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Gorąco polecam. :) Fachowość, Szybka ident. Problemu i idealnie dobrane leki, w miłej atmosferze! :) (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
To była kolejna wizyta kontrolna u p. doktor. Podejście do pacjenta ciepłe i rzeczowe. Historia choroby znalazła się w kartach papierowych mimo zmiany systemu komputerowego placówki (duży plus). Polecam, lekarz z dobrym podejściem do pacjenta, rzetelną wiedzą i doświadczeniem (w moim przypadku leczenie jest już prawie zakończone). (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Profesjonalnie. Krotkie terminy. Trafna diagnoza i dobranie kierunku leczenia.Dokladny wywiad.
polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani doktor miła rzetelna, uczciwa, profesjonalna, cierpliwa, sumienna.
Wizyta odbyła się punktualnie. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani Doktor to bardzo miła i sympatyczna osoba.Pełen profesjonalizm,wizyta 100% udana.Zostalam szczegółowo poinformowana o dalszym leczeniu.Szczerze polecam i na pewno jeszcze skorzystam jeśli zajdzie taka potrzeba. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Profesjonalizm jakiego dawno nie uświadczyłem ! Miła i sympatyczna wizyta na pewno w razie potrzeby wrócę po konsultacje. Polecam (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Cudowna Pani doktor. Gorąco polecam. Miła ciepła osoba,a najważniejsze, że wysłucha każdego pacjenta ze spokojem.Leczę się ponad 3 lata .Zmieniłam lekarza i trafilam do Pani doktor. Po miesiącu już widać efekty!!!!!! Jestem bardzo zadowolona i wszystkim goraco polecam wizytę i leczenie u Pani Agnieszki. Trafiłam z polecenia do Pani doktor i nie żałuje swojej decyzji o zmianie lekarza. Wiedza i kompetencja jest priorytetem Pani Agnieszki. Odpowiednia osoba na właściwym miejscu, w dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Niestety większość lekarzy to zdziercy którzy biorą pieniądze i nic poza tym. Gorąco polecam.!!!!!!!! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani dokor cierpliwie wysłuchała i odpowiedziała na wszystkie pytania. Super podejście rowniez do małych pacjentów (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
4.0
The visit lasted just 10 minutes, the doctor was professional, the cost of the visit was 160 zl despite of the fact that in the website is written 120 zl and there wasn&#039t any specific exam apart the control of a spot. The secretary said that only the control visit costs 120 zl but actually in the web site the price is not clear. ( konsultacje dermatologiczne od 120 zl). I thanked and paid.
(badanie wykonał doktor Agnieszka Senderek, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wrażenia z umówionej wizyty zdecydowanie pozytywne. Bez czekania, bez pośpiechu, rozmowa, diagnoza oraz niewielki zabieg. Jestem usatysfakcjonowany! Rościsław
(badanie wykonał doktor Agnieszka Senderek, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani Doktor bardzo miła, spokojna, bierze sobie czas na wysłuchanie pacjenta, delikatny i precezyjny zabieg, zwraca tez uwage na dodatkowe ewentualnie nie wymienione dolegliwości, polecam serdecznie.
(badanie wykonał doktor Agnieszka Senderek, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Nie oszczędza czasu na szczegółowe badanie, dokładnie tłumaczy, nie śpieszy się, delikatna i precyzyjna. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pełen profesjonalizm i elastyczność. Zainteresowanie pacjentem. Pełne informacje. Zdecydowanie godna polecenia. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Miła, konkretna, zainteresowana pacjentem. Zaleciła skuteczną terapię niedrogimi środkami. Nie mam żadnych uwag. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Miła,profesjonalna.Od razu wykonała mały zabieg, a nie "zapraszała"na kolejną wizytę,na której by zabieg miał się dopiero odbyć.Godna polecenia. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani Doktor bardzo sympatyczna .wizyta w 100%udana.wszystko rzeczowo wyjaśnione .polecam w 200%.na pewno jeszcze skorzystam ,gdy bedzie taka potrzeba .szczerze polecam tego lekarza. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Dzięki świetnemu doborowi leków przepisanych przez Panią doktor, rezultaty były widoczne od razu. Ponadto bardzo dobrze wyjaśnione dolegliwości i sposób ich leczenia. Zdecydowanie baaardzo polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pani dr Agnieszka bardzo miła, sympatyczna i konkretna. Obejrzała dokładnie moje dłonie, i wdrozyła konkretne leczenie. Uspokoiła i powiedziała że damy sobie z tym radę . Maść już po 2 aplikacjach pomógł, krem również. Czekam na dalsze efekty :). (ocena ze ZnanyLekarz)
23 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.