Adam Podhorecki

Ortopeda

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
81 rezultat(y) - wyświetlane 41 - 60  
1 2 3 4 5  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Wspaniały, konkretny, kompetenty specjalista. Poważne traktuje pacjenta, umie nawiązać rozmowę, jego głowa jest wypełniona najświeższą wiedzą medyczną. Co tu dużo mówić: profesjonalista!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dobre podejscie do pacjenta dokladne badanie i wyczerpujące informacje nt dolegliwosci pacjenta. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wysoka kultura, profesjonalizm, doskonały kontakt z pacjentem. Wiedziałam dokładnie co jest badane i co jest nie tak. Świetny lekarz. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo dobry specjalista,konkretny i rzeczowy, a przy tym sympatyczny.Dokładnie wszystko przedstawił i zalecił rehabilitację,która zostanie wkrótce zrealizowana .Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo kompetentny, sympatyczny lekarz. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Doktor nawiązuje dobry kontakt z pacjentem, wykazuje zainteresowanie problemem i z zaangażowaniem odpowiada na wszystkie pytania. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wystarczyła jedna wizyta i zestaw ćwiczeń które polecił mi Pan Doktor. Pomogło.. ręka już nie boli, a co najwazniejsze nie muszę lekarstw stosowac które poprzedni lekarz mi przepisał. Polecam!!!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Kompetentny sumienny dokładny.Tak moge w skrócie opisać pracę dr Podhoreckiego .Trafne diagnozy i leczenie. Przy tym b.mily i komunikatywny.Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Świetny lekarz, wszystko wytłumaczył co jak będzie wyglądało, mam wyszarpniętą łąkotkę ze stawu i on pierwszy poprawnie to zdiagnozował, inny lekarz łąkotkę pewnie by wyciął, a Pan Podhorecki podjął się leczenia, jestem dobrej mysli po tym jak wszystko przedstawił. Polecam!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wielki profesjonalista :) Diagnoza została postawiona bardzo szybko, zalecona została rehabilitacja która zostanie wkrótce zrealizowana. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Ogromna wiedza. Tlumaczy wszystko i zna sie doskonale na 'nowoczesnej' medycynie. Wyleczyl mnie szybko po kontuzji (staw skokowy (naderwane wiezadlo)). Polecam!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Świetny specjalista!!! Przesympatyczny człowiek, z pasją podchodzący do swojej pracy. W lutym 2016, trenując na nartach, zerwałem więzadło krzyżowe przednie (po raz drugi, 14 lat po po pierwszej operacji) Prowadził mnie od wypadku, aż do zakończenia rehabilitacji, współpracując z innymi lekarzami i fizjoterapeutą. Noga w pełni sprawna, zdaje się być mocniejsza niż przed operacją. Polecam wszystkim sportowcom!!!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Po wielu wizytach u lekarzy, którzy szukali problemu tam, gdzie go nie było trafiłam z polecenia do pana doktora, który postawił trafną diagnozę i skierował mnie do dobrego rehabilitanta. Zdecydowanie polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Moja Mama po raz pierwszy od dłuższego czasu i wielu wizyt u innych lekarzy otrzymała profesjonalną i efektywna pomoc. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Świetne podejście do pacjenta. Bardzo rzeczowy i uczciwy. Najważniejsze jest wykonanie odpowiednich badań i postawienie trafnej diagnozy. Dr Podhorecki, nie boi się wysłać pacjenta do innego lekarza, który jest specjalistą w leczeniu danych urazów. Wizyta odbyła się bez opóźnienia, co również bardzo się liczy. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i potrafi rozmawiać z pacjentem. Miałem u tego lekarza artroskopię barku i jestem z niej więcej niż zadowolony. Polecam. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze, Pan doktor starannie wszystko tłumaczy, tak aby rozwiać wszelkie watpliwości. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Profesjonalista w każdym calu.Operował oba kolana w ciągu 10 m-cy.Pierwsze styczeń 2015, drugie pa żdziernik 20215.Wszystko ok, bez powikłań. Bardzo dobry,pracowity, konkretny lekarz, połączenie młodości, wiedzy i technologii.Teraz po zrobieniu rezonansu barku Pan Doktor zajmie się chorym barkiem, który dokucza mi od dłuższego czasu.Mając tak duże doświadczenie pomoże mi dalej funkcjonować.Życzę wszystkim tak CUDOWNEGO PANA DOKTORA ADAMA .BARDZO DZIĘKUJĘ, POZDRAWIAM I POLECAM.Ewa J. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dokładne badanie, trafna diagnoza i konkretne zalecenia. Przy tym odpowiednie podejście do pacjenta. Pan doktor dokładnie, opisowo wyjaśnił przyczynę dolegliwości bólowych w kolanie córki tak, aby informacje te były zrozumiałe zwłaszcza dla niej - jako dziecka.
Polecam. J. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Prawidłowo zdiagnozował mi problem ze stopą (entezopatia rościęgna podeszwowego), dzięki czemu dalsze leczenie było skuteczne. Wcześniej leczyli mnie inni specjaliści (chirurg, ortopeda) dając całkiem błędne diagnozy. Bardzo polecam!. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Fenomenalny lekarz! 8lat męczyłam się z kolanem- nikt nie widział sensu naprawiania go " bo po co się męczyć po operacji, będzie bolało a Pani i tak nie biega". Trafiłam na pana dr przypadkiem- podczas badania powtórzył dokładnie to samo co było napisane w wynikach rezonansu mimo ze ich wczesniej nie widział! Duża wiedza, podejście do pacjenta perfekcyjne- do tego stopnia, że jadąc na operację cieszyłam się na samo spotkanie z panem dr a dzięki dokładnemu tłumaczeniu co, jak i dlaczego będzie robione podczas zabiegu nie bałam się go wogóle. Rekonstrukcja robiona niedawno- jeszcze w trakcie rehabilitacji. każdy kto zna się na kolanach pyta mnie kto mi to zrobił i gdzie go znaleźć, bo kolano wygląda idealnie!. (ocena ze ZnanyLekarz)
81 rezultat(y) - wyświetlane 41 - 60  
1 2 3 4 5  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.