Adam Podhorecki

Ortopeda

Opinie Pacjentów

  
 
5.0
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
81 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2 3 4 5  
Sortowanie 
 
  
 
5.0
Dawniej można byłoby powiedzieć: "jak na Zachodzie". Honorarium nieco wysokie, ale "godzien jest robotnik zapłaty swojej"... (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Trafiłem do Doktora z moja Mama, która złamała rzepkę. Doktor był bardzo dokładny, cierpliwy wszystko wytłumaczył i zajął się Mama w sposób profesjonalny. Nadal korzystamy z porad Doktora. Wszystkim serdecznie polecam tego lekarza. Wyjątkowy i profesjonalny. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dostałem od pana Adama bardzo profesjonalną konsultacje i rekomendację odnośnie moich problem z kolanem i planującej operacji. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Zostałem uwaznie wysłuchany, uzyskałem obszerne i przejrzyste wyjaśnienia i wskazówki, czuję, że mogę zaufac Jego wiedzy i doświadczeniu. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Świetny specjalista dziecięcy,
bardzo konkretny.
Diagnoza trafiona idealnie.
Serdecznie polecam :)
  
 
5.0
Wizyta przebiegla szybko i rzeczowo . Pan doktor zapoznal sie z dokumentacją i wydal diagnozę poparta swoim doswiadczeniem. Do diagnozy dolozyl czynnik zwykłej ludzkiej troski. Polecam lekarza. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Bardzo rzetelny lekarz. Wszystko sprawdził, wytłumaczył bardzo dokładnie. Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz kompetentny.
Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. Wywiad również.
Pan Doktor pokazał mi na rysunku, który dokładnie mięsień mnie boli, poradził jak temu zaradzić. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam każdemu. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Wizyta przebiegła sprawnie, była rzeczowa, aczkolwiek z nastawieniem na problem,czyli ból kolana. Po usg i rozmowie dostałam odpowiedz na moje pytanie, czyli co dalej robić. Pan doktor,wtrącił w rozmowe kilka sugestii dot. prawidłowej postawy na rowerze, zasugerował by zwrócić uwagę na kilka punktów, które mogły doprowadzić do dyskomfortu kolana.
Uprzejmie, grzecznie, wg mnie z nastawieniem na pacjenta.
Dziękuję.(ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz bardzo konkretny. Miły. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Naprawdę bardzo bardzo polecam. Tutaj została postawiona konkretna diagnoza. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Jest wszystko na najlepszym poziomie. Polecam.!!! Potrafi wysłuchać,doradzić i zdiagnozować przyczyny dolegliwości. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Świetny specjalista, wszystko dokładnie tłumaczy, jestem zadowolona. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Polecam tego lekarza każdemu kto ma jakiś problem ortopedyczny.Ja po kilku wizytach u kieleckich ortopedów myślałem ,że nie znajdę lekarza,który prawidłowo zdiagnozuje mój problem.Trafiłem do dr Podhoreckiego i dzięki temu biegam ,ćwiczę i wszystko jest ok.Zaangazowanie ,super podejście do pacjenta i duża wiedza (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz kompetentny i rzeczowy, a do tego bardzo miły. Rozwiał moje obawy i wątpliwości. Zalecił najskuteczniejszą terapię na moje doiegliwości -ruch!!! (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Pan Doktor jest świetnym ortopedą, który w każdej niemalże sytuacji potrafi pomóc pacjentowi. Całą swoją uwagę w czasie wizyty poświęca problemom z jakimi zwraca się chory i zawsze znajduje rozwiązanie. Do tego jest miłym, ciepłym i cierpliwym człowiekiem. To wszystko sprawia, że pacjent czuje się zaopiekowany i przestaje się bać. Bezcenne. Dziękuję Panie Doktorze (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Lekarz na najwyższym poziome z ogromną wiedzą, z której umie korzystać. Bardzo uprzejmy, kontaktowy i widać, że zależy mu na pacjentkach. Przeznacza tyle czasu na pacjenta ile jest potrzebne. Naprawdę bardzo polecam! (badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Nie ma spotkałam lepszego specjalisty. Bardzo dokładny, rzetelny człowiek z ogromną, zaktualizowaną wiedzą. Przy tym niesamowicie sympatyczny, z ludzkim podejściem do drugiego człowieka i uśmiechem. Doskonale rozumie jak jest ciężko jak trzeba zawiesić aktywność fizyczną na czas kontuzji. Doprowadził mnie szybko do stanu używalności po zerwaniu dwóch więzadeł w kolanie i dzielnie zniósł moje babskie łzy po diagnozie )) Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora Podhoreckiego.
(badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
3.0
Lekarz sam w sobie sympatyczny, badanie i wywiad bez zarzutu. Czuję jednak pewien niedosyt ponieważ przy bólu kolana po wysiłku fizycznym zalecenie jakie dostałam to ćwiczenia. Myślałam że chociaż jakąś maść albo tabletki jednak podobno wszystko to placebo.
(badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Do pana Adama udałam się z bolącym barkiem i ręką po kontuzji, która nastąpiła podczas wspinaczki sportowej. Wizyta przebiegła bardzo konkretnie i przyjemnie. Lekarz wykonał dokładne USG oraz postawił słuszną diagnozę. Otrzymałam komplet dokumentów wraz ze szczegółowymi wytycznymi dotyczącymi dalszego leczenia. Dziękuję :) Paulina
(badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Byłam pierwszy raz na wizycie u Pana doktora. Jestem bardzo zadowolona profesjonalnym podejściem do pacjentów. Jest bardzo miły co sprawia przyjemną atmosferę. Naprawdę godny polecenia, widać że zna się na tym co robi. Zaimponował mi mądrością, gdyż szuka rozwiązania z danej sytuacji, a nie od razu na operację jak niektórzy lekarze. Z całego serca polecam wszystkim.
(badanie wykonał doktor Adam Podhorecki, ocena ze ZnanyLekarz)
81 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 20  
1 2 3 4 5  
 
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.