• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
  • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
  • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
  • 16 lat USG 3D w Krakowie
  • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Certyfikaty pracowni ULTRAMEDICAAkredytacja Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego 2006-2011

Dotychczas spośród wszystkich pracowni USG w Krakowie tylko trzem (na dzień 5.04.2006) udało się uzyskać akredytację PTU. W skali kraju, łącznie we wszystkich dziedzinach ultrasonografii jest ich jedynie 291. Tylko 2624 lekarzy w Polsce zdobyło certyfikat Umiejętności PTU.

Kryteria przyznawania akredytacji PTU:
  • badania USG wykonują lekarze posiadający Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego
  • wysokiej jakości sprzęt ultrasonograficzny
  • wysoki poziom wykonywania badań USG
  • spełnienie wymagań stosownych przepisami o gabinetach lekarskich.

Dla pacjentów pracowni USG ULTRAMEDICA oznacza to pewność rzetelności diagnozy, popartą wysokimi kwalifikacjami personelu medycznego, gwarancję badania wykonanego na zaawansowanym technologicznie, najlepiej wyposażonym sprzęcie. Nasi pacjenci mogą nam zaufać – zostało to potwierdzone przez najlepszych specjalistów w dziedzinie ultrasonografii w Polsce.

Certyfikat ALIVE DATA MEDICA Sonomedica

Certyfikat ten potwierdza zgodność opisów badań wykonywanych w pracowni ULTRAMEDICA z obowiązującymi w Polsce Standardami Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Został wydany przez producenta oprogramowania do opisu badań USG, firmę ALIVE DATA MEDICA.

W ten sposób gwarantujemy Państwu, że opis badania jest precyzyjny i wystandaryzowany według szczegółowego wykazu punktów diagnostycznych, który przygotowany został przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.

Zdaniem profesora Wiesława Jakubowskiego, Przewodniczącego Zarządu Głównego PTU, każdy lekarz, który wykonuje badania USG niezgodnie ze standardami musi popełniać błędy diagnostyczne. Każdy, który ich przestrzega i wykonuje badania USG zgodnie z tymi standardami do maksimum minimalizuje te błędy, a zarazem zwiększa precyzję i dokładność diagnozy i jej opisu.
Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.