• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
 • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
 • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
 • 16 lat USG 3D w Krakowie
 • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Bartłomiej Juza

Bartłomiej Juza

 


Chirurg, Flebolog, choroby żył

Chirurg ogólny, flebolog, leczenie schorzeń układu naczyniowego

O mnie

Pasjonat nowoczesnych metod we flebologii
Członek ESVS - European Society for Vascular Surgery
Członek PTF- Polskie Towarzystwo Flebologiczne
Członek PTU- Polskie Towrzystwo Ultrasonograficzne
Uczestnik wielu szkoleń międzynarodowych.
Uczeń Atillo Cavezziego - Prezes międzynarodowej unii flebologicznej - jeden z twórców nowoczesnych - małoinwazyjnych metod leczenia żylaków - założyciel VENALINFA - europejskiego centrum leczenia schorzeń żył z siedzibą w San Benedetto del Tronto.
Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem małoinwazyjnego leczenia chorób żył.

Certyfikaty

Usługi Medyczne

 • USG Naczyniowe (doppler)
 • USG Naczyń Żylnych - kończyny dolnej
 • USG Naczyń Tętniczych- kończyny dalnej
 • USG Naczyń Żylnych - kończyny górnej
 • Konsultacje naczyniowe
 • Leczenie żylaków
 • Skleroterapia żylaków
 • Usuwanie mikropajączków EVRF-pen
 • Endowaskularna ablacja żylaków(EVRF/EVLT/Flebogrif)

Leczone choroby

 • choroby naczyń
 • żylaki, pajączki
 • zatory żylne
 • owrzodzenia żylne

Opinie Pacjentów

  
 
4.9
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
  
 
5.0
Duże zaangażowanie przed zabiegiem jak i po. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że lekarz sam dzwoni do pacjenta i pyta czy wszystko w porządku. Profesjonalny przebieg każdej wizyty, już nie wspomnę o zabiegu. W moim przypadku diagnoza to obrzęk tłuszczowy. Pierwsz raz usłyszałam o takiej chorobie. Wracając do domu czytałam w Internecie co to takiego? Później szereg badań. I zabieg, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania poprostu mistrzostwo. Wreszcie moje nogi nie są opuchnięte, na to najbardziej czekałam. Moja talia jest jeszcze lepsza niż przed laty o takim rezultacie nawet nie marzyłam. Lekarz Światowej Klasy. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Normalny, rzeczowy. Mila i szybka wizyta. Nie mialem wielkich problemow wiec nie bede sie wymadrzal ale moja wizyta byla bardzo profesionalna.(ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Dziękuje bardzo doktorowi Juza za niesamowite leczenie które uratowało moje życie . O doktorze przeczytałem na tym portalu i dzięki takim opiniom jak ta mogę teraz z czystym sumieniem polecić tego lekarza jako prawie cudotwórcę !! Jestem lekarzem ze śląska - w październiku tego roku doszło do wypadku - uderzyłem siekiera nogę podczas biwaku w lesie . Trafiłem do kolegów po fachu na SOR. Dostałem antybiotyki , oczyszczono ranę . Doszło jednak do powstania gigantycznego stanu zapalnego . Powstała przetoka i ogromna torbiel zapalna . Dwukrotnie przeszczepiano mi skore bez rezultatu . W listopadzie zacząłem myśleć poważnie o tym ze być może nie uratują mojej nogi - wtedy jakimś dziwnym trafem poprzez znanego lekarza - chciałem usłyszeć opinie kogoś z poza środowiska w którym pracuje - trafiłem do doktora Juza. Zdecydowałem się na leczenie tego samego dnia !! Po godzinie rozmowy i badania doktor zaproponował przeszczep komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej oraz plastry z fibryny które wytworzył z krwi . Pierwszy raz usłyszałem o takim leczeniu dlatego po merytorycznej rozmowie zdecydowałem się natychmiast . Miesiąc po zabiegu efekty gojenia i rekonstrukcji przerosły moje lekarskie oczekiwania ! Nie widziałem jeszcze takiego szybkiego efektu nigdy podczas swojej 30 letniej pracy ! Najbardziej niesamowite jest dla mnie jak doktor Juza de facto osobiście i samodzielnie wprowadził takie techniki w życie , dzięki innemu podejściu i spojrzeniu na moj przypadek uratował mi nogę . Polecam serdecznie ! Jest to lekarz najwyższej klasy godny zaufania ! Dziękuje doktorze (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Na wizytę do Pana doktora Bartłomieja Juzy umówiłam się sugerując się bardzo wysokimi ocenami, jakie wystawili doktorowi Jego liczni pacjenci.Moja ocena również jest celująca. Doktor Bartlomiej Juza, jest swietnym specjalistą i wspanialym czlowiekiem. To profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Przeprowadził badanie, a po nim w jasny, zrozumialy dla mnie sposób przedstawił diagnozę oraz zaproponował najbardziej skuteczną metodę leczenia. Za miesiąc zapisałam się do Pana doktora na zabieg. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Szybka i informatywna kontrola profilaktyczna. Profesjonalne porady w sprawie leczenia i pielęgnacji. (ocena ze ZnanyLekarz)
wszystkie opinie >>

Rejestracja wizyt

Przyjmie Cię lekarz Bartłomiej Juza.

 Zadzwoń: 12-429-42-67
- lub -
 Umów wizytę Online >>

Rozważ pakiet Wizyta z USG. To kompleksowa konsultacja połączona z diagnostyką, którą wykonuje doktor Bartłomiej Juza podczas jednej wizyty, w jednym gabinecie i w jednej, obniżonej cenie. Tak dbamy o Ciebie i Twój czas, a płacisz mniej tylko raz!
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.

Umów USG z wizytą, przyjmie Cię lekarz Bartłomiej Juza

Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.
Stosujemy Nadzwyczajne Środki Ostrożności: Ozonowanie, Naświetlanie UV, Maseczki dla Pacjentów, Dezynfekcja... Sprawdź >>
Wizyty u Lekarza NIE są objęte ograniczeniami przemieszczania.