• Laureaci nagrody SUPERMEDICUS
 • Akredytacja PTU dla pracowni USG Ultramedica
 • Zdobywcy godła Firma Przyjazna Klientowi
 • 14 lat USG 3D w Krakowie
 • Ultramedica to Miejsce Przyjazne Maluchom

Bartłomiej Juza

Bartłomiej Juza

 


Chirurg naczyniowy

Chirurg naczyniowy, flebolog, specjalista z zakresu leczena schorzeń układu naczyniowego

O mnie

Członek ESVS - European Society for Vascular Surgery
Członek PTF- Polskie Towarzystwo Flebologiczne
Członek PTU- Polskie Towrzystwo Ultrasonograficzne
Uczestnik wielu szkoleń międzynarodowych.
Uczeń Atillo Cavezziego - Prezes międzynarodowej unii flebologicznej - jeden z twórców nowoczesnych - małoinwazyjnych metod leczenia żylaków - założyciel VENALINFA - europejskiego centrum leczenia schorzeń żył z siedzibą w San Benedetto del Tronto.
Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem małoinwazyjnego leczenia chorób żył.

Usługi Medyczne

 • USG Naczyniowe (doppler)
 • USG Naczyń Szyjnych i Kręgowych
 • USG Naczyń Żylnych - kończyny dolnej
 • USG Naczyń Tętniczych- kończyny dalnej
 • USG Naczyń Żylnych - kończyny górnej
 • Konsultacje naczyniowe
 • Leczenie żylaków
 • Skleroterapia żylaków
 • Usuwanie mikropajączków EVRF-pen
 • Endowaskularna ablacja żylaków(EVRF/EVLT/Flebogrif)

Leczone choroby

 • choroby naczyń
 • żylaki, pajączki
 • zatory żylne
 • owrzodzenia żylne

Opinie Pacjentów

  
 
4.9
Oceny (im wyższa tym lepsza)
 
Opisz swoją ocenę
  
 
5.0
Szybka i informatywna kontrola profilaktyczna. Profesjonalne porady w sprawie leczenia i pielęgnacji. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Doktor Juza jest wybitnym lekarzem, który nie boi się podjąć najbardziej skomplikowanych zabiegów. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu, profesjonalizmu Doktora, jak również jego stosunku do Pacjenta. Podejście do pacjenta jest życzliwe, pełne opieki i zrozumienia z dokładnym omówieniem zarówno diagnozy jak i proponowanego sposobu leczenia. Podziwiam Pana Doktora za cierpliwość i wytrwałość podczas przeprowadzania zabiegu na moim skomplikowanym przypadku. Moje nogi zmieniły się nie do poznania, a ulga jest nie do opisania. Jestem bardzo wdzięczna za objęcie mojej osoby swoją medyczną opieką. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Profesjonalista w każdym calu. Godna polecenia relacja lekarz - pacjent. Termin zabiegu już ustalony. Wszystko szybko, sprawnie. (ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Konsultacja przeprowadzona profesjonalnie, trafna diagnoza oraz konkretne zalecania dalszego leczenia z uwzględnieniem najnowocześniejszych metod mało inwazyjnych. Polecam.
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
  
 
5.0
Witam serdecznie, po raz pierwszy z dr Juza miałam do czynienia jakieś dwa lata temu. Powodem były obrzęki łydek oraz coraz częściej pojawiające się pajączki . Dolegliwości pojawiły się po pierwszej ciąży a znacznie nasiliły po drugiej. Doktor zdiagnozował u mnie obrzęk tłuszczowy podudzia oraz początek niewydolnosci żylnej. Zaproponował zabieg jednak przestraszona nie zdecydowałam się na leczenie. Skorzystałam z porady u dwóch innych lekarzy którzy stwierdzili że leczenie zabiegowe jest kompletnie niepotrzebne - polecali ich moi znajomi jako świetnych ,,specjalistów&quot , dodam że są zaraz obok dr Juzy na znanym lekarzu. Przez ponad rok zażywałam tabletki przepisywane przez tamtych lekarzy oraz chodziłam w pończochach uciskowych. Zaczełam ćwiczyć na siłowni - schudłam około 10 kg jednak pomimo tego całego wysiłku nie udało się zrzucić nawet 2 cm w obwodzie podudzia . Po dwóch latach ponownie odwiedziłam Pana doktora. Zaproponował małoinwazyjny zabieg VenaSeal oraz liposukcję z rzeźbieniem podudzia , chodziłam po zabiegu przez miesiąc w pończochach oraz miałam przez dwa tygodnie specjale masaże łydek żeby utrwalić efekt zabiegu. Moje nogi zmieniły się o 180 stopni, łydki mają o 3 cm mniej w obwodzie - wizualnie jestem zachwycona , moje łydki były brzydkie i ulane , teraz są takie o jakich zawsze marzyłam- mają wcięcie . Jestem w szoku jak bardzo może się różnic wiedza i podejście lekarzy - dr Juza podchodzi do sprawy nie tylko pod kątem leczniczym ale także zwraca ogromną uwagę na estetykę . Jestem zachwycona efektami leczenia. Dziękuje raz jeszcze Pani doktorze. Dodam że kontak z doktorem jest fantastyczny - Pan doktor zawsze odpisywał na sms lub oddzwaniał .
(badanie wykonał doktor Bartłomiej Juza, ocena ze ZnanyLekarz)
wszystkie opinie >>

Rejestracja wizyt

Przyjmie Cię lekarz Bartłomiej Juza.

 Zadzwoń: 12-429-42-67
- lub -
 Umów wizytę Online >>

Rozważ pakiet Wizyta z USG. To kompleksowa konsultacja połączona z diagnostyką, którą wykonuje doktor Bartłomiej Juza podczas jednej wizyty, w jednym gabinecie i w jednej, obniżonej cenie. Tak dbamy o Ciebie i Twój czas, a płacisz mniej tylko raz!
Mapa z zaznaczonym miejscem lokalizacji pracowni USG i gabinetów lekarskich ULTRAMEDICA w Krakowie.

Umów USG z wizytą, przyjmie Cię lekarz Bartłomiej Juza

Poleć
bliskim
×
×
×
×
×
Na naszej stronie używamy Ciasteczek. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Jeśli zgadzasz się na to, przeglądaj dalej naszą stronę.